Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Ya zaten fallout mallout değil artık bu bone, minecraft 2016 with GUNZ. Ama bu türün de seveni çok öyle bakmak lazım, herkes ilkokul4 seviyesinin üstündeki hikayeleri sevecek diye bi kaide yok kimisi cin aliyle de eğleniyor.

hahhaha doğru diyorsun. dert etmiyim ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

horacegoesskiing said:

ya kimi crafting seviyo kimi meme tasosu, kart oyunu seviyo. ana hikaye ve oynanış için şart olmadıkça problem yok.

tabi güzel hikaye lazım bi de o ayrı.

onu soruyorum iste

gwent oynamadan oyundan cok fazla bisey kaybetmiyosun ama settlement olmadan kasicak gibi duruyor fo4

State of Decay ve This War of Mine'dan nefret eden biri olarak cok mutsuzum
Sosyal ağlarda paylaş

settlement herhangi bir gereklilik yaratmıyor. adhesive daha hızlı elde edebiliyorsun ama onu yapmadan 17 level oynadım, yine mod yaptım yine craft yaptım. sadece beklemen gerekiyor. her istediğinde basamıyorsun.

adhesive'ı halletsen cork var zaten. onu bulamıyorsun.

Antique Globe
Baseball
Classroom Globe
Clean Globe
Collectible Baseball
Crystal Liquer Decanter
Globe
Youth League Baseball

oyunda baya az bunlardan çıkıyor sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

direkt 4'den girersen anlamadığın bir şey olmuyor. hepsinde bütünlük var ama 4'de farklı hikaye, 3'de farklı hikaye. setting aynı sadece. 4 u anlamak için 3 ü oynamalı gibi bi durum yok

setting ve bütün hikaye için:

https://www.youtube.com/watch?v=nvqm_pPD-aQ&list=PL7pGJQV-jlzD17YNNbt103xp0PkkUCoPU

inanılmaz iyi anlatıyor ilk sezon
Sosyal ağlarda paylaş

Ya adhesive duct tapelerden de geliyor olması lazım, dediğiniz kadar sıkıntılı değil diye hatırlıyorum. Bayağı var etrafta çok gerekse de.

Settlement zorunluluk değil bu arada kesinlikle, orada birşey yapmadan da rahat oynanıyor.

Bu arada birisi comp silahı sormuş, verdiğiniz silahla ammosunu da vermeniz gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Ya adhesive duct tapelerden de geliyor olması lazım, dediğiniz kadar sıkıntılı değil diye hatırlıyorum. Bayağı var etrafta çok gerekse de.

Settlement zorunluluk değil bu arada kesinlikle, orada birşey yapmadan da rahat oynanıyor.

Bu arada birisi comp silahı sormuş, verdiğiniz silahla ammosunu da vermeniz gerek.

Ben sormuştum. Mantıklı hiç aklıma gelmedi önceki oyunlarda olmadığı için ( gerçi fallout 2de de veriyoduk mermi)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...