Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

ne kadar oynadın ace sen? side quest kıtlığı yok baya baya asdasdasd.

bende hep aktif 7-8 quest var, sidelardan bağımsız olarak.

Tekrar okudum da yanlis yazmisim. Sidequestler tekduze diyecektim. Yani git ghoul oldur. Git raider oldur. Sonra oteki yerdeki ghoullari sonra da oteki raiderlari oldur...

Ben 14 leveldim. Diamond Citydeydim. 3 gun oynayamicam malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi sonraki 2 raider oldur questlerinde de o background devam ediyo zaten. Kendi icinde devamliligi var. Ama gel gelelim loglar da oldukca meh.

new vegas spoyliri

Oyunun basinda goodspring vs powder gangers cok ozenle hazirlanmisti. Powder gangers kendi basina minor community tadindaydi. Burda ise raider loglariyla idare etmeye calisiyorsun.

Sosyal ağlarda paylaş

abi new vegas ile bu oyunu karsilastirmayalim. moral bozuyor

orda da mesela NCR'in hangara ilk geldiginde git uc tane raiderin kellesini getir gibi q ler vardi.

ama bi yandan da Caesar's Legion gibi ''whacky'' bi faction vardi orda. Caeser'in mekana ilk gelip tanismamiz falan efsanedir hey gidi.

ufak spo ilk 2 saat

oyunun 2. saatinda General ilan edildik burda

bundaki factionlarin hepsini bilmiyorum tabi simdilik. haksizlik etmeyelim asd
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

onu ben de sordum ama kimse yanıtlamıyor. eliteler beni pleb gördü herhalde 1 yanıta laik bulunmadım. factionlar arası hala karar vermedim bekliyor, en son google'dan bakacam

Abi hic bi fikrim yok. One minitlerle ilerlerken BoS beni sec beni sec dedi. Ben bi dusuneyim dedim. Hic bir fikrim yok malesef.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben bos, minuteman, railroad vs vs herkese gorev yapiyorum gariban raider, yesil iri beyinsiz abileri vs kesiyorum.

Oyundaki gorev cesidi baya bol cesitli :P

Git suraya kes sunu bul sunu :)

Baslarda karsilastigim ve cok hosuma giden flashback olayini bir daha yasamadim ama daha level 32 yim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...