Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Valla abi bos da knight oldum pa set aldim belese, institute da odam var, minutemande zaten settlers kivaminda hep ayni gidiyor, railroad da yapmadim bir sey daha, sadece buldum onlari, atom grubu mantar gibi su an. Knight olmak oda almak cok basit bu arada hemen basinda ulasiyorsun zaten.

Da ilerde bos institue birbirine girecek sanirim hatta railroad da.. Ana major bad guyz institute gibi su an..

Oglanida buldum ki umdugum gibi cikti. Tabii buldugum kiside yalan olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

bingildak;

simdi bir gorev yaptim. gorevde 3 faction bir mahallede savasiyor, bos vs institute vs railroad..

herkesi herseyi kestim dedim sessiz olun bu ne lan.

sonra gittim her birinin ana komuta merkezine aldim gorevlerimi naber ne olsun selam seklinde ilerledim. faction vs yok sanirim ya da ilerde ayrima girecek.
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten cok mantar hikaye anlatimi cok ozensiz. senin dedigin gibi hop hop girdin ne oluyor demeye kalmadan rutbe atladin lan dur bi alisayim uzuleyim aileme yok onlar.. bok gibi afedersiniz hikaye anlatimi vs. hic bir manasi yokmus gibi hissediyorum ruhsuz ruhsuz gidiyorum gorev aliyorum etkisi ne olacak sonunda hic umrumda degil bastan belli zaten.

afferim al sana token. abv. ver bana token. bos a girmisim hello brotha bye brotha, osuruktan gorev yapmisim bravo supersin bla bla, eee az once 12 tane knight kestim sizden ahahah..

ilk falloutum cok denedim digerlerini oynamayi falan ama bu kendini oynatan en kotusu herhalde iclerinde su ana kadar bana.

ilk baslarken 7-7,5 idi sonra su flasback vs cok guzeldi 9 lara cikti ama gene indi simdi.

cunku oyunun su anda (36 saat oynamisim) ozeti;

gorev al
goreve hizli git haritadan
gorevi bitir (bu %99 kes topla gorevi zaten)
haritayi ac gorevi ver
token al.

muhabbetlerde zaten belli evet-hayir-belki-ekikiki cevaplari.

bi nevi review olsun bari.
Sosyal ağlarda paylaş

oh makine geldi ama klasik sata kablolarını GENE yanlış bağlamışlar, (ve adama söyledim "geçen yıl yanlış takmıştınız" diye ona rağmen) onları düzelttim ama hdd led ışığını bir şekilde devredışı bırakmışlar, onu bulamadım meh. bir daha ufak kasaya tövbe, eski heatsinkler zaten 200 yıl fallout evreninde kalmış gibiydi.

neyse radeon 380 ile herşey ultra rahat oynanıyor artık önemli olan, şehir içi ağır yerlerde gerçi gene 40fps'e düşüyor. artık ona da salak amd'nin sürücüsünü bekleyeceğim artık napalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...