Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

oyun ilerleyen saatlerde acildi biraz. level sistemi yuzunden kademe kademe bir seyler ilerlediginden oyunun basi cok yavan kaliyor. dag tas gezip raider vurmaca oyunu saniyorsunuz baslarda. sonra isler zamanla aciliyor biraz.

biraz da tabi kusurlarina alismanin da etkisi olabilir.

bethesda her zamanki gibi emegini oyunun gorunen yuzune yansitamadigini ispat etti.

mutant base basiyordum, baska bir faction da ayni anda daldi, stealth boy ile dolasirken etrafta missilelar ucusmaya baslayip ayagim dibinde iki tane patlayinca noluyor yahu oldum. bir baktim kafamin ustunde vertibird dolasiyor bir tane.

random eventler var. sorun, bethesda bunlari oyunun hikayesine yedirmeyi basaramamis her zamanki gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ilerde sacmaliyor. Power armorla detect olmadan koca base i temizliyorum. Very hard ve üzeri icin shadowed, light armor gerek. Tek vuruşta oldurmek icin ninja ve crit/vats perkleri gerek. Legendaryleri tek vuruşta öldürüyorum genelde. Sacma sapan damage i. 3 tane crit store edip son ap kirintisinda crit basip ap fulleyip crit vururken crit dolduruyorsun fln. Survivor a aldim, yine çocuk oyunu gibi.

Ilk levellarda sneak calismiyorken pa kullan direk stealth fln kasmadan. Pa arti melee godlike ztn.

Bos de cok erken lvlda öküz gibi pa veriyor. Basladigin kulüstur gibi değil.

Bi de susturucu silah her zaman kullanman gerek. Melee girip stealth e geri donemedigin bin tane fight var. Susturucu ile sneak crit hs atip alert etmeden ilerliyosun. Sayilari azaltinca kapi esiklerinde melee sneak ile ayıkliyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Boston şehir içine gidince acayip ram yiyor, 1gb pagefile ile yine çökünce 2gb yaptım. Gerçi ini tweak var biraz cell buffer filan ikiye katladım.

Bende de 1gb vramli kartla çökmüyordu ama yeni kartla herşeyi kökleyince başladı heh. 3gb de vrame yüklüyor üstelik.

Aslında oyun 2,5gb filan vramde ama committed 7gb diyor şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...