Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sea of Thieves

Xenus

Öne çıkan mesajlar

3 gemi seçeneği bulunuyo 5 crew olabiliyo fakat gemi üzerinde yetkileri aynı mı ya da öylesinemi takılıyolar bilmiyorum.
Resimde gördüğünüz gemi en büyük bu 5 tayfa ( gözünden baktığımız + 4 ) beraber görev filan yapıyolar savaşıyolar.

Bu şekil bir mmo ise çok çok iyi olur.

fakat serverlar şimdilik 16 kişiymiş artacakmıs .

https://ibb.co/ddHVOb
https://ibb.co/bKHmww
Sosyal ağlarda paylaş

3-4 gündür oynuyorum. mevcut an itibari ile pvp mekanikler olsun gameplay olsun gayet keyifli.

sıkıntı şu closed beta'da yedik bitirdik, sürekli kendini tekrar ediyor eksik content nedeniyle. pvp için bazı küçük iyileştirmeler yapmaları lazım.

halbuki sandbox'a çevirseler ya da mevcut haline bolca içerik ekleseler uzun sure keyifle oynatabilirdi.

şu anki haliyle 260 TL çok fazla etse etse 60 TL eder. zaten insanlar closed beta'da olayın farkına vardığı için baya preorder cancellayan oldu, bu kadar güzel bir oyunu contentsiz halde sırf schedule'a yetişecez diye mart ayında release ederek içine etmiş oluyorlar. zaten microsoft, ne beklersin?
Sosyal ağlarda paylaş

Asıl bildiğimiz pirate gibi yapsalardı oyunu off diyorum.

Karayıpler haritası ülkeler korsanlar, ülkelerin birbirine şavaş durumuna göre gidebilceğin kasabalar.

Oyuna Crew olarak başlıyacaksın, kasabalardan hanlardan topluyoduk ya tayfayı, belli para toplayana kadar öyle takılcan falan, ondada hep gemide adam eksiliyodu devamlı dolaşıp toplaman falan gerekiyordu.

oyunda o alt yapı var, zor gibi gözüyor ama bi yapsalar ruhumu satarım oyuna :P
Sosyal ağlarda paylaş

Lemmy said:

Asıl bildiğimiz pirate gibi yapsalardı oyunu off diyorum.

Karayıpler haritası ülkeler korsanlar, ülkelerin birbirine şavaş durumuna göre gidebilceğin kasabalar.

Oyuna Crew olarak başlıyacaksın, kasabalardan hanlardan topluyoduk ya tayfayı, belli para toplayana kadar öyle takılcan falan, ondada hep gemide adam eksiliyodu devamlı dolaşıp toplaman falan gerekiyordu.

oyunda o alt yapı var, zor gibi gözüyor ama bi yapsalar ruhumu satarım oyuna :P

abi bizim bu hayallerimiz asla olmuyor ya :(

düşününce basitmiş gibi geliyor. lan neden söyle oyun yapmıyorlar diyorsun ama kimse de çıkıp yapmıyor çok ilginç.

Senin aklına gelen fikir eminim kaç tane yapımcının aklına gelmiştir ama kimse çıkıp risk almıyor.
Büyük firmalar zaten tutan oyunun 2-3-4-5-6... diye devam ettirmeye kastığı ve max paraya min risk ile ulaşmayı hedeflediği için böyle derinlikli oyunlar gelmiyor.

ben yıllardır sağlam MMO pokemon bekliyorum pc için mesela. öyle nintendo dslerdeki tırt oyunalar değil de, sağlam grafikli dev bir dünya, wild pokemonlar, questler, dungeonlar, raidler, turnuvalar falan. ama yok
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız şöyle birşey var, ben Alpha'dan beri oynuyorum. Yaz ortasında falan gelmişti davet. Ayda 2 kere falan hep test yaptılar ve hiç content görmedik bu süreç boyunca.

Yani ilk Alpha testi ile son closed beta arasında cidden çok çok çok az fark var.

Yani ellerindeki content'i göstermiyorlardır elbet ama duyurduklarının ötesinde bir değişiklik olacağını da sanmıyorum.

Eğer varsa ellerinde birşey şuan acilen bir content videosu hazırlayıp kafalardaki soruları gidermeleri gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Yalnız şöyle birşey var, ben Alpha'dan beri oynuyorum. Yaz ortasında falan gelmişti davet. Ayda 2 kere falan hep test yaptılar ve hiç content görmedik bu süreç boyunca.

Yani ilk Alpha testi ile son closed beta arasında cidden çok çok çok az fark var.

Yani ellerindeki content'i göstermiyorlardır elbet ama duyurduklarının ötesinde bir değişiklik olacağını da sanmıyorum.

Eğer varsa ellerinde birşey şuan acilen bir content videosu hazırlayıp kafalardaki soruları gidermeleri gerek.

elde content olsa beta zaten çıktı insanlar atmosferi beğendi, hype var birazcık. şöyle content getireceğiz diye tanıtım yaparsın hype'ı ikiye katlarsın. yok ki ellerinde haber de yok lol.

ikinci no man's sky vakası direkt.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...