Jump to content

omersem

=o=
 • Mesaj sayısı

  112
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

omersem hakkında

 • Rütbe
  omersem

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. omersem

  Archeage #4

  Arkadaşlar bu oyun 13 ekime kadar herkese denemeyemi açıldı ? Yani oyunu almayanlar ya da pre order yapmayanlar dahil mi ?
 2. omersem

  Archeage #4

  Heryerde bu oyunu konuşuyorlar. Wow classic aynı pilav baydı. Deniyeceğim sanırım umarım böyle hack yada p to w filan olmazda soğutmaz kendinden 2 günde.
 3. omersem

  WoW Classic Ana Konu

  Arkadaşlar vardı 1 haftada dümdüz edecekler eventi dediğimde yok öyle olmaz bu classic diyorlardı. O günler geçti dediğimde sitem etmişlerdi. Ama maalesef öyle artık çöp dediğin adama bile dbm i takip et diyosun ragnaros kesiyo. Yinede nostalji güzel şey
 4. omersem

  Ayasoyfa WoW Classic Guild

  Hmmm vanilla diyince ben daha geriye gitmiştim AQ filan sonu artık. Ben wow a 2003 te başladım BT olarak. 2004 te release oldu. 2007 BC. 2004-2006 arası DBM vardı diyosun, test realm de vardı diyosun youtube anlatımlarıda vardı diyosun. Bence sen bir daha bak belki o zamanlar yaşını bilmiyorum ama epey eski tam hatırlamıyor olabilirsin. Benim 20 li yaşlarıma tekabül ettiğinden hatırlamam lazım fakat hiç hatırlamıyorum DBM filan. Sanki 2008 gibi o aralar ilk dbm vardı. Bir bak istersen. Ascent guildinde main healer oynuyordum o sıralar DBM , youtube vardı diyosun. Peki 😎 yinede kısmen tecrübeli birisi olarak çok şey bekleme classicten derim ben. Ama bu diyalogla o günleri hatırlayıp gülümsemek bile güzel geldi. Ragnaros World Firstte kasanın ön panelini kırmıştım ne heyecanlı zamanlardı. Bişey başarmış olmanın sevinci ünide tebrikleri toplamak. Benide guilde alsanıza yalvarışları. 😎😎😎 Umarım aradığınızı bulursunuz beyler rage e gerek yok ki. 😊 oyun sonuçta, real life challange la tanışınca insan biraz daha gerçekci olauyor sanırım. İyi oyunlar.
 5. omersem

  Ayasoyfa WoW Classic Guild

  Hardcore classic sen buna inanıyor musun ya bu sadece eğlensin millet nostalji olsun diye yaptıkları bir event. Evet hardcore classic oynadım . O sıralarda youtube da boss anlatan videolar yoktu, DBM salağa anlatır gibi boss taktiklerini real time söylemiyordu, hangi bossta hangi class&item set lazım anlatan UI ler yoktu. Tek şansın study and practice di bu yüzden hardcore du. Ha bu arada encounter da olduğun bossu ilk defa görüyordun ya bunu nasıl kesicez diyip 120 lvl charınla girip bokunu çıkararak kesme imkanın olmuyodu. Ne sanıyosun ki guildlerin yarısı şu an 120 lvl charlar ile MC kesiyo tek başına öyle izlemeye gerek yok git encounterın skillerini izle kendin. Şimdikilere göre tetris taktikleri ve özellikleri olan bossları " 40 " kişi ile yarım bilgisi olan guildelerin bu ui lerle hardcore oynayarak mı event bitireceğini sanıyorsun ? çok geçmeden HC ve Mythicler filan gelir merak etme. LOL MC boslarının min 3 max 5 ability leri olduğunu biliyorsun değil mi ? en son boss Q azshara nın 17 ability li 4 phase bir fight oldugunu düşünürsek bu classic ten hardcore bekletinin ne olduğunu anlayamadım. Ha ben bu guildle event race için hardcore oynuyorum diyosan . Başarılar WOW çıkıtğında türünün ilk örneği idi ilk iphone gibi. O heyecanı arıyorsan :(( Eski günler geride kaldı.
 6. omersem

  Ayasoyfa WoW Classic Guild

  yahu bu classic olayını zaten casual oyuncuları yeniden çekmek için yapmadılar mı ? neden casual a kapalı. Al dursun adam guildinde takılsın yardımı olur zararı olmaz
 7. omersem

  Ayasoyfa WoW Classic Guild

  bu guild var mı şu an yoksa classicle birliktemi kurulacak ? ben gelir takılırım.
 8. omersem

  Google Stadia

  Yazılımda cloud için 1-2 yıl önce geliştirilen ve artık işlevsel olarak çalışan bir yazılım modeli. Could dan çağırdığınız paketlerin sonraki adımlarını sistem tahmin ediyor ve daha çağırmadan sizin sisteminize gönderiyor böylece ağ hiç durmadan aktif konumda kalıyor ve siz kendi hdd nizden okuyorsunuz. bu tekli paketlerle başladı fakat bugün çoklu olasılık paketleri gönderiyor ve aralarından gerekli olanı kullanıyor sistem. Orneğin diğer kullanıcılar dan bilgi akışı olması gerekli size . online bir oyundasınız sistem etrafınızdaki bağlı oyunculardan edindiği paketleri direkt olarak sizin sisteminizle paylaşıyor siz torrent gibi çoklu kullanıcıdan ihtiyacınız olsun olmasın ara belleğe alıyorsunuz. oyuncu ile iletişime geçtiğiniz anda direkt ara bellekten kullanıyor gerekli veriyi. böylece hızlı cevap alıyorsunuz ve gecikme oluşmuyor. unutmayın youtube 480 p ile yayına başladı herkes offf izlenmez bu internetle mümkün değil dedi bugün 8k için alt yapı çalışmaları var. yeter ki teknoloji kullanıcı ara birimi modunda oluşturulabilsin.
 9. omersem

  Google Stadia

  gelecek bu o ya da bu şekilde . şu an latency olur ya da olmaz ( ben olacağını düşünmüyorum ) ultra fast cloud respond modelleri geliştirdiler . Ama gelecek bundan ibaret ilk adımı google attı çünkü alt yapıya ve patentlere sahip olmak istiyorlar. Güzel en fazla 4-5 yılı var bu olayın % 100 olarak adaptasyonuna.
 10. omersem

  Baldur's Gate 3

  BG3 hadi canııım yapıyoruz desinler yeter. Bu güne kadar hiçbir oyuna bağış yapmadım değer görmedim daha doğrusu. Ama BG3 para lazım desin 500 $ basarım hiç düşünmeden. Üniversitede geceleri 5 kişi aynı salonda LAN dan oynadığımızı hatırlıyorum " - abi öküzmüsün fireball u ortamıza attın aq. - Zaten ölmüştünüz sizi derin acılardan kurtardım. - Fevzi en son nerde save atmıştık. Ne zamanlardı yahu.
 11. omersem

  Crowfall

  adam haklı. Birde bu skill effectleri böyle mi kalacak bu oyunda ? oyundan soğutuyo beni. Bilgisi olan var mı ? Adam skill mi kullanıyo ipin ucunda led mi çeviriyo belli değil. yıl olmuş 2019 o nasıl fire effect yahu.
 12. omersem

  Kingdom Come: Deliverance - Realistic Medieval Open World Rpg

  büyü var mı büyü yoksa askerlik similasyonu mu bu ?
 13. omersem

  Anthem

  bu oyunun patlayacağı ilk gün belli idi zaten. tatatatatatata ateş ediyorum çok zevkli. tatatatata hala ateş ediyorum biraz baydı. tatatatatata bu aq hep ateş mi edeceğiz böyle. tatatattata sıkıldım bu ne aq yeter oynanamaz daha fazla.
 14. omersem

  Baldur's Gate 3

  eski kafadaki adamlar yeni teknoloji ile buluşur ve bir iş çıkarırlarsa. Div 3 gibi BG 3 ve güzel bir hikaye GOT izler gibi sindire sindire karanlıkta oynasak . Çok mu şey istedik.
×
×
 • Yeni Oluştur...