Jump to content

omersem

=o=
 • Mesaj sayısı

  151
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

omersem hakkında

 • Rütbe
  omersem

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. omersem

  Tree of Life: Oddria

  her türlü oynarım abi birde sürekli böyle oyun videoları görselleri çıkıyo oyunların kendisi nerde ya. çıkana kadar batıyo mu adamlar. sürekli bir yerlerde karşıma çıkıyor. off çıksın oyniim zaman geçsin diyorum oyunun kendisi gelmiyo bir türlü.
 2. omersem

  Ashes of Creation

  alpha 2021 ise 2022 ye zor. bu tarz oyunlar esas finansmana sonlara doğru ihtiyaç duyar. polish her zaman daha fazla zaman ve para demek. bina gibi çok güzel kaba çıkarsın sıvayı bitirir taşları döşersin iş iç dekor ve işçilik kısmına geldiğinde su gibi gider para. ne kadar kaliteli olduğunu oradan anlarsın . luxe kaçmak istersen sana kalmış ki bu arkadaşlar takip ettiğim kadarı ile lux e kaçıyorlar. daha ortada combat sisteminin dinamikleri yok aqua mount tanıtmak nedir. hayırlısı. herkes wow olmak için yola çıkıyor da arakada 6.5 milyar dolar geliri olan şirket olmuyor.
 3. omersem

  Star Citizen

  1 milyar dolar topladıktan sonra gerçek gemi yaptık uçurduk o paralarla hayaller gerçek oldu diyip gemiye binmek isteyenler 100.000 dolar atsın marsa götürücez diyecekler sanırım. daha hala bu oyuna para yatıranlar var mı gerçekten merak ediyorum. 7 yıldır alpha stage e geldi. gerçekten yakından merakla takip ettiğim bir yapım. Bol şans
 4. omersem

  Baldur's Gate 3

  hikaye sanki biraz OS2 arak gibi. orda da boynundakinin çıkarmak için bütün hikaye kasıyodun burada da böcük olayı filan.
 5. omersem

  Baldur's Gate 3

  resmen keyfim yerine geldi. GG
 6. omersem

  Shadowlands Ana Konu

  evet bugün okudum moralim bozuldu. bu ne abi tarih yaklaştıkça hepsi su koyveriyo.
 7. omersem

  New World

  hatchet konusunda kesinlikle katılıyorum ama oynaması zevkli 😛 diğer konularda da haklısın bende musket kastım bir süre baktım ben 2 mob kesene kadar adam alanı temizliyor öldürdükten sonra % 20 heal talentını açtıktan sonra başlarım lan deyip bende hatchet açtım yardırdım. yapılması ve dengelenmesi gereken bayaa bir unsur var oyunda fakat dünya çok güzel bayıldım. birde 50 vs 50 gerçekten çok keyifli. kızgın yağı adamların üzerine dökünce çıkan scroll damage çok keyifli 🙂 bu oyundan olur, sadece eskilerden wow u yapan adamlardan filan bir kaç tane bulup quest design yapacaklar sağlam bir de hikaye ekledilermi yapılması gerekenin % 50 si tamam bence. skill 3 değil de 5 olsa gideri var diğer türlü biraz sığ kalabilir. neyse bu çıkana kadar Shadowlands te olacağımız için onun bayacağı zaman diliminde çıkmış olacak her türlü oynanır. tabii blizzcon kasımda bir atom bombası atmazsa 2021 spring için . " Blessed mother save us. " iyi oyunlar
 8. omersem

  New World

  Oyun şu anda high level AAA mmo mu derseniz hayır değil. Fakat şu an piyasada bulunan mmo lar arasında preview bile olsa en iyi grafiklere ve açık dünyaya sahip. Crafting ve trade sistemi çok küçük bir kaç eksikle çok iyi. Arayüz kesinlikle ders alınması gereken kıvamda bence bütün oyunlara copy paste bile yapılabilir diye açık kod olarak kullanılmalı. derinlik derseniz şu an yok fakat 50 vs 50 combat gerçek anlamda şimdiye kadar oynadığım en net ve en keyifli savaş olmuş. yıllarca wow da 25 vs 25 ya da açık dünyada daha fazlasını yaptım eso gw2 hepsinde PVP yaptım kalabalık pvpde genelde ışık effect ve ortaya aoe atmaktan ibaretti " rogue yada benzer classlar ile kıyıda köşede 3-5 kişi combat yapmıyorsan " NW de bu olay çok iyi olmuş. Şu haliyle bile çok büyük oyuncu kitlesini elinde tutar, bir kaç silah ekleyip çeşit koyunca , crafting de recipelar filan devreye girdiğinde. Raid sistemi gelip boss fightlarda o helaerların değeri ortaya çıkıncı iş bambaşka olur. Üstüne yukarıda bahsettiğiniz combat derinliği ve skill çeşitliliği gelirse zaten sonraki 10 yılın wow u olur oyun. Son 10 yılda benzer denemeleri çok fazla olan bu türün diğer oyunları NW yanından geçemedi. tabiki işin ucunda bütçe var . Bu bütçeye karşılık bu oyun mu çıktı diyorsunuz yetenek her zaman para olsada bir araya gelemiyor maalesef. Umudumuz var amazon düzelt şu oyunuda aranan kan bulundu diyelim.
 9. omersem

  Crowfall

  umarım dediğin gibi olur. Son 4 yılda senin şu anki beklentindeki hızın % 5 i ile ilerlediler. Bundan sonrası için yaklaşan mmo ların altında kalmazlar. piyasadaki boşluğun çok fazla firma farkında ki bunun başında Amazon geliyor. Lost Ark ın avrupa dağıtım haklarınıda aldılar. adamlar nereden para kazanacaklarını biliyorlar bol şans
 10. omersem

  Crowfall

  bende oynadım bir süre ama dediklerinin % 80 nine katılsam da, animasyonlar bence çok kötü özellikle spell ve skill animasyonları. content yok derecesinde. contentsiz backroundsuz oyun 2 aydan fazla yaşamaz. bunlar düzelecek diye bence hiç bekleme çünkü para bitti. hype bitti ve öyle 3-5 kişilik ekiplerle olmaz o işler. bir polish atmak istesen oyuna en az 20 kişilik ekip lazım bu boyuttaki oyunlarda. NW geliyor şu an bu adamlar iyice geriye düşüp unutulma tehlikeleri çok yüksek ben bu oyunu takip etmeye başladığımda yıl 2016 y dı. geldikleri nokta 4 yılda çok yavaş ki fun dediğimiz kitle bıraktı zaten. yani fazla uzatmadan diyeceğim bu oyunu ya gider babalardan biri dağıtımını alır para gömer bişeye benzer satabilecekleri ya da şu anda ne görüyorsan orada kalır. yakın zamanda 20 dolar verenlere şunu veriyoruz bunu veriyoruz diye başlarlar. star citizen furyasından kalan 3-5 oyundan birisi buda. bide Ashes of creation var hala ne koparırsam kar diyen. yakında bunlarında nefesinin kesileceğine eminim. bu arada para olunca kalite akıyor demeden geçemeyeceğim. NW preview indirdim giriş ekranında ki müziği bile bir 10 dakika dinledim galiba. crowfallda varmıydı intro müziği hatırlayamadım 🙂
 11. omersem

  New World

  bende yükledim salıyı bekliyorum.
 12. omersem

  Fractured

  bugün free plastest başlıyor. Merak edenler için.
 13. omersem

  WURM online

  ne bu ultima türevi mi ? kaç yıl sonra çıkmış bişeye benziyo mu ?
 14. omersem

  New World

  Ya ne bileyim bi eski wow beklentisi var ragnarosu aylar sonra kesmiştik ilk çıktığında. MC gitmek filan ayrı bir hazırlık ayrı bir olaydı. çıkmadık candan ümit kesilmez bekliyoruz NW den de öyle bir kurgu. ertelediniz madem biraz derinlik olsun.
 15. omersem

  Crowfall

  ya bu oyunu oynayan var mı. bana çok patlak bir oyunmuş gibi geliyor . Sanki sonsuza kadar alphada kalacak bir oyun gibi. Bir amca vardı yayın yapıyordu sakallı o bile bıraktı. 5 yıl daha spell animasyonları bile 2004 wow kıvamında.
×
×
 • Yeni Oluştur...