Jump to content

omersem

=o=
 • Mesaj sayısı

  167
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

omersem tarafından gönderilen her şey

 1. omersem

  Wild Terra 2

  aynı hesap. zaten oradan aldığın key i steam den aktif edip oradan oynuyorsun.
 2. omersem

  Wild Terra 2

  steam fiyatı tahmini olarak 120 - 140 arası olacak sanırım arkadaşlar guildimizin ismi ELDERS oyundan ya da steam başlığımızın altında yazarsanız invite atarız. tabii önce bizim 1 goldu toparlamamız ve validen izin almamız gerekli guild kurmak için 😛 fakat biz oyuna 2 gün erken başlayacağımızdan hallederiz diye düşünüyorum.
 3. omersem

  Wild Terra 2

  bahsettiğin craftların hepsi var. Stealing diyorsan full loot var diyeyim sen anla. UO nın daha iyi grafkleri ve arayüzü olduğunu düşün. guild invite atarız crafterlar herzaman guild için iyidir. 🙂 ama öyle 2 günde iron armor craftlarım diye düşünüyorsan , öyle değil. iron için önce serverın bronze çağını atlatması gerekli yani biraz zaman lazım olacak. sistem gerçekten .ok dengeli ve uzun sürede süreç atlıyor. tabii ilk craftlayan sen olursan kral olursun. bir parça armorun bile etkisi oyunda hemen hissediliyor ki seti craftlasan biçersin ve deli para kazanırsın.
 4. omersem

  Wild Terra 2

  Su acık server var. 26 sında wipe yiyecek. Oyun sitesinden paket alıp stram le eşleyebiliyorsun ve oynamaya başlıyorsun. 28 inde steam de açılacak. Nicklerinizi yazarsanız guild invite atarız.
 5. omersem

  Wild Terra 2

  Arkadaşlar Global ingilizce Elders guildini kuracağız oyun çıkışında. Şimdiden 12 oyuncu üyemiz ön kayıt için steam den msg attı. sizlerden de oyuna başlayacak olan olursa bekleriz. steam tartışmalar başlıklarından Guild - Elders başlığı altına oyunda kullanacağınız nickinizi yazmanız yeterli olacaktır. iyi oyunlar
 6. omersem

  Wild Terra 2

  Yok halletmişler o işleri ev içinde filan saydama dönüyo bloklayan nesneler. Son yama geçen hafta geldi onun öncesidir mutemelen.
 7. omersem

  Wild Terra 2

  Dağmı giriyo araya. Wt 2 demi ? Ben daha dağa rastlamadım sen hangi adada oynuyosun ?
 8. omersem

  Wild Terra 2

  winter 2020 release de geliyor. geri kalan şu an oyunda var.
 9. omersem

  Wild Terra 2

  magic yok release de witchcraft diye bir skill tree gelecek ama kimse ne olduğunu söylemiyor. büyüsüz oyun yapraksız ağaca benzer diyen benim fakat inan bu oyunda hiç aramadım dünyada savaştığın geri kalan herşey büyülü aslında. iskelet ordusu kafayı yemiş bir necromancer, lanetli kilise diye bir dungeon yapmışlar müzik ve ambiance sesleri ile birlikte diablo cinematiclerindeki sanctuary de oynuyosun gibi. tabii ben oyundan biraz etkilendiğimden her noktası hoşuma gidiyor. pandemide insan hani şöyle bir oyun olsada şu wow ve LOL oynamaktan bıktım dediğin an bütün sıraladığım maddelerin olduğu oyunu yapmışlar.
 10. omersem

  Wild Terra 2

  bence steamde ucuz çıkacak. şu anda fonlama fiyatları yüksek. zaten 14 gün kaldı. şu anda alırsan 2 gün erken erişim sağlıyor. yani 28 inde çıkacak oyun için şu anda alanlara 26 sında erişim sağlanacak. hiç oynanamamış birisi için değer mi bilemem. Benim açımdan çok uzun zamandır beklediğim oyun olduğundan hertürlü değer. Çok detaylı ve yavaş gelişme stratejisine bağlı bir oyun olduğundan , oyuna verilen emeğin karşılığını aldığın bir oyun olduğundan beni aşırı derecede sardı açıkcası. 1 ocakta aldım oyunu şimdiden 65 saat gömmüşüm ki wipe gelecek 🙂
 11. omersem

  Wild Terra 2

  Oyuncu öldürmek kolay değil. Mesela attığın ok direk hedefe gitmiyor. Hareket halinde ise zor isabet ettirirsin. Yavaşlatma skili ağ filan atman lazım. Kılıçla giydiğin zırha göre değişir. Ağır zırh giyiyorsa adam abaorbu var ama hareket kısıtlaması ve dodge yok. Ama spike var yansıtıyo hasarı. Zehir ya da yanan bişeyle vurmak mantıklı. Deri giyiyorsa dosge var çok hızlı hareket ediyor. Yanında yetiştirdiğin hayvanın türü önemli. Mesela bende şahin var arkadaşta ayı. Şahin canına okuyo kanama açıyo kaçamıyo ama zırhlı adama işe yaramıyo. Kompleks bi yapı var yani öyle ilk buran iyi itemi olan alır diye bişey yok.
 12. omersem

  Wild Terra 2

  Oyundaki en büyük olay hadi ben bi gideyim 100 dungeon yapayım 250 tane yaratık boss keseyim geleyim olayı yok. Bir tane bile yaratık kesseniz bi rest atmak gerekiyor. Ne kadar olsa yaratık canın % 50 sini alıyor. Çok düşüklere dalmadığınız sürece. O yüzden 50 kişi aynı taşın etrafı durumu pek mümkün olmuyor. Birde ev yapma olayı güzel çadırdan 8 Kuleli Castle kadar yaparsın zaten evi duvar taban tavan merdiven gibi karelerden birleştiriyorsun kaynak toplamana ve hayal gücüne kalmış gerisi. Toprak satın alıyorsun şehirde belediye başkanından. Oyundaki altınla. Almadan öyle her istediğin yere ev atamıyorsun metrekaresi pahalı tabi biraz 😊 şöyle diyeyim arazinizi 1 kademe büyütmek için 500 iskelet mob kesmek gerekiyor gibi, düşünün ya da başka oyuncuya kallavi bir zırh satarsınız.
 13. omersem

  Wild Terra 2

  Yok albionla alakası yok inan. Öyle fix item setine bağlanıp atari oyununa bağlamıyor. Ciddi çeşitlilik ve farklı strateji var oyunda
 14. omersem

  Wild Terra 2

  Bu sefer single da oynanıyor. İstediğin kadar ilerleyebiliyosun ama tabii takım çalışması daha hızlı. Dungeon sistemi var bu sefer ve çok iyi olmuş. Sezonlar var bitince başka diyarlara gidiyorsun fakat şartlar daha zorlu orada. Geçmek zorunda değilsin biraz daha gelişip geçebilirsin. Millet gideceği için kaynaklar sana kalmış oluyor sen arayı kapatıyosun. Yani sistem çok güzel kurgulanmış. Oyunun mevcut hali bile aylarca oynatır. Biraz daha geliştirirlerse zaten ciddi oyuncu kitlesini bağlar. Benim düşüncem buralar çok değerlenecek şeklinde 😎
 15. omersem

  Wild Terra 2

  1 hafta önce başladım. Çok uzun zamandır aradığım oyun çıktı resmen. Her türden biraz var içinde. İzometrik görüntü. Çok ayrıntılı ve geniş craft sistemi. Kendi kalenizi bile inşa edebiliyorsunuz. Tabii çadırdan başlıyor olay. Hayatta kalma öğeleri gayet güzel ve çeşitli. Combat uo gibi ama grafikler ve yaratıklar çok iyi olmuş. Bir göz atın derim beni esir etti resmen. Çok iyi olmuş bence. Mmo bu arada.
 16. omersem

  Tree of Life: Oddria

  oyunun alphasına girdim az önce yok artık alpha bile değil. kodlamanın 2 tık ilerisi. rtx 2070 ile 20-35 arası fps. absürt derecede lag var. menü bile yok. 🙂 grahic settings :high low medium 😛 biraz daha bekleseler iyiymiş. bu arada yukarıda ki video linklerindeki oyun değil. direkt tree of life yeni grafikler.
 17. omersem

  Tree of Life: Oddria

  her türlü oynarım abi birde sürekli böyle oyun videoları görselleri çıkıyo oyunların kendisi nerde ya. çıkana kadar batıyo mu adamlar. sürekli bir yerlerde karşıma çıkıyor. off çıksın oyniim zaman geçsin diyorum oyunun kendisi gelmiyo bir türlü.
 18. omersem

  Ashes of Creation

  alpha 2021 ise 2022 ye zor. bu tarz oyunlar esas finansmana sonlara doğru ihtiyaç duyar. polish her zaman daha fazla zaman ve para demek. bina gibi çok güzel kaba çıkarsın sıvayı bitirir taşları döşersin iş iç dekor ve işçilik kısmına geldiğinde su gibi gider para. ne kadar kaliteli olduğunu oradan anlarsın . luxe kaçmak istersen sana kalmış ki bu arkadaşlar takip ettiğim kadarı ile lux e kaçıyorlar. daha ortada combat sisteminin dinamikleri yok aqua mount tanıtmak nedir. hayırlısı. herkes wow olmak için yola çıkıyor da arakada 6.5 milyar dolar geliri olan şirket olmuyor.
 19. omersem

  Star Citizen

  1 milyar dolar topladıktan sonra gerçek gemi yaptık uçurduk o paralarla hayaller gerçek oldu diyip gemiye binmek isteyenler 100.000 dolar atsın marsa götürücez diyecekler sanırım. daha hala bu oyuna para yatıranlar var mı gerçekten merak ediyorum. 7 yıldır alpha stage e geldi. gerçekten yakından merakla takip ettiğim bir yapım. Bol şans
 20. omersem

  Baldur's Gate 3

  hikaye sanki biraz OS2 arak gibi. orda da boynundakinin çıkarmak için bütün hikaye kasıyodun burada da böcük olayı filan.
 21. omersem

  Baldur's Gate 3

  resmen keyfim yerine geldi. GG
 22. omersem

  Shadowlands Ana Konu

  evet bugün okudum moralim bozuldu. bu ne abi tarih yaklaştıkça hepsi su koyveriyo.
 23. omersem

  New World

  hatchet konusunda kesinlikle katılıyorum ama oynaması zevkli 😛 diğer konularda da haklısın bende musket kastım bir süre baktım ben 2 mob kesene kadar adam alanı temizliyor öldürdükten sonra % 20 heal talentını açtıktan sonra başlarım lan deyip bende hatchet açtım yardırdım. yapılması ve dengelenmesi gereken bayaa bir unsur var oyunda fakat dünya çok güzel bayıldım. birde 50 vs 50 gerçekten çok keyifli. kızgın yağı adamların üzerine dökünce çıkan scroll damage çok keyifli 🙂 bu oyundan olur, sadece eskilerden wow u yapan adamlardan filan bir kaç tane bulup quest design yapacaklar sağlam bir de hikaye ekledilermi yapılması gerekenin % 50 si tamam bence. skill 3 değil de 5 olsa gideri var diğer türlü biraz sığ kalabilir. neyse bu çıkana kadar Shadowlands te olacağımız için onun bayacağı zaman diliminde çıkmış olacak her türlü oynanır. tabii blizzcon kasımda bir atom bombası atmazsa 2021 spring için . " Blessed mother save us. " iyi oyunlar
 24. omersem

  New World

  Oyun şu anda high level AAA mmo mu derseniz hayır değil. Fakat şu an piyasada bulunan mmo lar arasında preview bile olsa en iyi grafiklere ve açık dünyaya sahip. Crafting ve trade sistemi çok küçük bir kaç eksikle çok iyi. Arayüz kesinlikle ders alınması gereken kıvamda bence bütün oyunlara copy paste bile yapılabilir diye açık kod olarak kullanılmalı. derinlik derseniz şu an yok fakat 50 vs 50 combat gerçek anlamda şimdiye kadar oynadığım en net ve en keyifli savaş olmuş. yıllarca wow da 25 vs 25 ya da açık dünyada daha fazlasını yaptım eso gw2 hepsinde PVP yaptım kalabalık pvpde genelde ışık effect ve ortaya aoe atmaktan ibaretti " rogue yada benzer classlar ile kıyıda köşede 3-5 kişi combat yapmıyorsan " NW de bu olay çok iyi olmuş. Şu haliyle bile çok büyük oyuncu kitlesini elinde tutar, bir kaç silah ekleyip çeşit koyunca , crafting de recipelar filan devreye girdiğinde. Raid sistemi gelip boss fightlarda o helaerların değeri ortaya çıkıncı iş bambaşka olur. Üstüne yukarıda bahsettiğiniz combat derinliği ve skill çeşitliliği gelirse zaten sonraki 10 yılın wow u olur oyun. Son 10 yılda benzer denemeleri çok fazla olan bu türün diğer oyunları NW yanından geçemedi. tabiki işin ucunda bütçe var . Bu bütçeye karşılık bu oyun mu çıktı diyorsunuz yetenek her zaman para olsada bir araya gelemiyor maalesef. Umudumuz var amazon düzelt şu oyunuda aranan kan bulundu diyelim.
 25. omersem

  Crowfall

  umarım dediğin gibi olur. Son 4 yılda senin şu anki beklentindeki hızın % 5 i ile ilerlediler. Bundan sonrası için yaklaşan mmo ların altında kalmazlar. piyasadaki boşluğun çok fazla firma farkında ki bunun başında Amazon geliyor. Lost Ark ın avrupa dağıtım haklarınıda aldılar. adamlar nereden para kazanacaklarını biliyorlar bol şans

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...