Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sea of Thieves

Xenus

Öne çıkan mesajlar

said:
Seems few players go for the skull cloud. We went there as 4 crew galleon. Basically finished all the waves alone and took all the loot. Around 15000 gold worth.

Log out to main menu.
Start new session.
Find next skull cloud.
Rinse, repeat.

If there is no skull cloud then simply log out and restart.

Is this intentional? Seems highly exploitable.

Even if there are someone at the fort why fight? Just log out, start new session, find an untouched fort.

Thought?

bunu yapalim biz de lul
Sosyal ağlarda paylaş

abi yok kanser olucam. Sea of Thieves Community diye bi gruba üyeyim facebookta. Yani bu fanboyları tek tek alıp kafalarını ezesim geliyor ya. Adam demiş ki; alpha'dan beri canımı sıkan bi şey, gemiden karaya-karadan gemiye yüzerek geçmemiz. Bot olmalıydı. Cevap olarak da hıyarın biri "aa ama öyle olursa köpekbalıklarının işlevi kalmaz" yazmış.

ya senin fanboyluğuna çarpayım ya. SALAK. Köpekbalığını bota saldırabilir hale getirirsin bu mu yani savunman?

bazı tipler var böyle, oyundaki pek çok eksiği yoksayıp JUST ENJOOOOY STOP WHINNINGG OMMMGGGG kafası takılıyorlar, ben ayar oluyorum çok fena.
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyunu xbox passle oynayip beklentilerinizi dusurceksiniz. ben de closed betada acaip hypelanmistim iste o olsun, bu olsun, su olsun diye brainstormlar falan filan, redditte ve kendi forumunda takiliyodum paso. sonra baktim yapan ekibin ve hitap ettikleri kesimin kafasi hippylerin 2018 versiyonu, kabul ettim ve beklentim yok oyundan.
girip 2-3 saat arkadaslarinla takilip cikcagin bi oyun.

xbox passle zaten 6 ay oynarsan adamlarin retaile istedigi parayi vermis olcaksin, 6 ay oynamayiz bile.
profit.

bana kalsa su oyunun bazini alip rust gibi full loot, crafting, building vs sistemi getirceksin, omur verilcek oyun olur ama microsoft ve xbox carebear kafasiyle olmaz o is.
Sosyal ağlarda paylaş

başka biri de complaining about games is killing games yazmış. he andaval, adamlar bomboş adalar outpostlar koymuş, hiçbirinde ilginç bi şey yok elindeki quest dışında, hiç yaşayan bir dünya hissiyatı yok (betadan sonra yalandan 3 tane hayvan koymuşlar sağolsunlar onlar da gerizekalı gibi hareket ediyor) biz de bunları hiç şikayet etmeyelim ki oyunlar ölmesin. mantalitesine sıçrattığım.
Sosyal ağlarda paylaş

Kısa review yapmak gerekirse eğer, dünkü stream'i izleyen varsa anlammışlardır genel resmi zaten.

Eğer dört arkadaş crew oluşturursanız ve diğer gemilerle savaş olayına girerseniz oyun inanılmaz derecede zevkli. Gemi mekanikleri, görsel ihtişam, ses, müzik resmen festivale çeviriyor kombatı.

Skull island fikri de güzel aslında, sürekli tetikte olduğunuz bir raid. "Acaba gelen var mı?" tedirginliği, birileri sizi basarsa yaşanan panik ve sonunda alınan ödül gayet iyi.

Sıkıntı bu ödüllerle neler yapabildiğiniz de başlıyor. 17.000 gold'luk silahlar bile kozmetik olmaktan öteye gitmiyor. Gemi customization'ı zayıf. Dolayısıyla bir hedefiniz yok. Şuan merak ettiğim tek şey "level 50 olduktan sonra açılan secret hideout" ve o zaman açılan özel görev/görevler.

Şuan için içerik son derece zayıf. Yani belliki BLUEHOLE kadar bir ekip sayısına düşmüş Rare, çünkü alpha'nın başlangıcından bu yana oyunda değişen çok çok az şey var. Sadece Art Design ve Gemi fizikleri üzerine çalışan developer tutmuşlar sanki, içeriği boş vermişler.

Ben ilerki tarihlerde çok farklı içerik sunacaklarını sanmıyorum. Net bir şekilde 1 sene sonra baktığınızda eklemişlerse 2 yaratık eklerler, 5-10 kozmetik eklerler o kadar.

Olayı ne değiştirir? Şuanki hype'ı kaybetmemek için Rare ekibi büyütürse, hızlandırırsa süreci o zaman oyun çok iyi yerlere gelebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...