Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sea of Thieves

Xenus

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 7 ay sonra ...
ben oynadım biraz bunu. gameplay eğlenceli gözüküyor baya ama open world olayını henüz anlamış değilim. tech. alpha diye geçici mi bilmiyorum ama oyuna girerken matchmaking gibi bi sisteme giriyor ve 4'lü crew oluşturup giriyorsun.

sonrasında soktuğu sunucu, tüm playerların oynadığı sunucu olduğunu sanmıyorum çünkü kendi crewım dışında kimseyi görmedim. sanırım küçük küçük instance'lar şeklinde olacak. ama bari biraz büyük olsa. şöyle en azından bi 100 kişi falan olsa, açık deniz olayı güzel çünkü baya, bi sürü adalar var, fast travel gibi bi mantık görmedim baya gemiye atlıyosun, haritaya bakıyosun ada nerde gemi nerde, ona göre rotanı belirleyip açıyosun yelkenleri gidiyosun. denizde diğer playerlarla karşılaşmak, combat falan baya eğlenceli olabilecek şeyler ama bunlar böyle matchmaking mantığıyla olursa hiç tatlı olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaklaşık 3 haftadır oyunu açık olduğu zamanlarda oynadım. Bu hafta oyuna iki kişilik ve tek kişilik gemiler de eklendi. Oyun kalabalık güzel tabii. Tek kişilik biraz stresli geçiyor.

Dün iki kişi girdik, eğlenceli oldu bayağı. Bir adaya hazine aramaya giderken başka bir gemiyle karşılaştık. Bizim gemide hali hazırda üç tane hazine sandığı olunca bulaşmadık önce. Bastık gittik. Sonra adamların gemiyi sahilde atıl görünce, bir operasyon yapalım derken karaya oturttuk gemiyi. Adamlar fark etti tabi gemi karaya oyturunca. Top atışına tuttular bizim gemiyi. Kaptan öldü, gemi deli deşik oldu ve su almaya başladı zor kurtulduk ellerinden. Büyük ihtimal bunların gemi de doluydu kovalamadılar.

Aksiyon aranıyorsa dört kişi girmek lazım. Dört kişilik oyunda devamlı bakşa gemilerle karşılaşıyorsunuz. Hatta bir oyunda üç gemi 15-20 dk it dalaşına girmiştik.

Bu oyundan ümidim var benim. Alpha haliyle bile gayet iyi durumda şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Var mı bu haftaki alphaya katılan? Çok tatlı duruyor oyun da çok içerik lazım. Grafikler harika, gün batımı, doğuşu falan inanılmaz tatlı ama hep aynı bok oyunda. Git haritadan hazineyi bul, kaptanı öldür. Başka görev denk gelmedi, ileri de belki vardır. Saydığım görevler chapter 1 diye geçiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
zipzip said:

Var mı bu haftaki alphaya katılan? Çok tatlı duruyor oyun da çok içerik lazım. Grafikler harika, gün batımı, doğuşu falan inanılmaz tatlı ama hep aynı bok oyunda. Git haritadan hazineyi bul, kaptanı öldür. Başka görev denk gelmedi, ileri de belki vardır. Saydığım görevler chapter 1 diye geçiyor.

Bende var da dün giremedim, hafta sonu karalarım bir şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

lirik-shorty-giantwaffe'ın yayınını izledim ben de.

içerik sıkıntısı olduğundan bir süre sonra bayıp kendi eğlencelerini yaratmaya başladılar, o da bayınca gemiyi batırıp çıktılar.

sonuçta alfa sürümü bu demo değil, bu kadar kendini tekrar ederek tutunması zor olur şu dönemde hele böyle bir fiyata..

suyun görüntüsüne bayıldım bu arada çok hoş duruyor.

dalgalı denizde sallanamdan düz giden gemi kötü duruyor ama :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...