Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

-SATILIK- PlayStation 4 - 1 DS4 - Oyunlar

mascio

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

Boş boş durduğu ve benim bilgisayarıma i7 işlemci almaya karar vermemden ötürü satmak istiyorum.

Geçtiğimiz Eylül ayında ABD'den alındı. Yanında disk olarak ve indirilmiş oyunlar mevcut.

Bir adet DualShock 4 var.

Disk oyunlar:

The Last of Us Remastered
Bloodborne
The Order 18xx (kaçtı unuttum)
Grand Theft Auto V
inFamous: Second Son
inFamous: First Light
Minecraft

Galiba bir şeyler daha vardı oyun olarak da bulamıyorum şu anda bu mesajı yazarken. Gerekirse güncellerim listeyi.

Sonuç olarak arkadaşlar, 1500TL istiyorum desem yok ebesinin ali sami mi dersiniz yoksa oyunlarla mantıklı olan fiyat bu gibi geliyor bana.

Ha dipnot olarak da listeye God of War Remastered eklenme ihtimali yüzde 90'larda. Şu anda emin değilim gelmiştir muhtemelen arkadaşımdadır da konuşamıyorum bir süredir kendisiyle.

Tertemiz cillop gibi alet. Sıfır görünümlü, tertemiz kullanıldı, üzerinde çizik dahi yok.

Bir tek her DS4'te olan R2 gıcırdama problemi var ki, yağlayarak çözülüyormuş ben üşendiğim ve zaten aleti fazla kullanmadığım için yapmadım, isteyen yapabilir çok basit bir işlem.

Fikirleri alalım da lütfen çok trollemeyin. Arkadaş hiçbir yere satış ilanı koyarken bu kadar korkmuyorum ya.

Ha bir de: P.T. yüklü makinede :P
Sosyal ağlarda paylaş

Baltalamak istemiyorum ama biraz uçmuşsun.

Şuan bu fiyata 1 TB versiyonları sıfır Sony Eurosia Garantili olarak satılıyor hatta Migrosta satılmıştı sanırım.

1100 TL'ye donanım haber ölücüleri ise PS4 alıp duruyorlar oyunlu filan.

Senin 2. el fiyatın biraz tuzlu ama satmak istemiyorsun demek ki fiyatı yüksek çekmişsin. 1000 TL'ye koysan belki satabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

fiyatı yüksek çekmemin sebebi zaten yanında verdiğim disk halindeki oyunlar.

gta v, last of us, daha yeni çıkan god of war, infamous serisi vs vs yani bayağı para ediyor bu oyunlar.

doğal olarak alete 900 desek, oyunlarla birlikte evet biraz uçmuşum sanırım ama yine de 1100'e sıfır satılması konuyla pek ilgili değil şu durumda. çünkü yanında bir tane oyun ya var ya yok o konsolların.

yine de bneim fiyat fazla hakikaten iyice araştırdıktan sonra fiyatı güncelleyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

Selamlar,

Selam =]
said:

Geçtiğimiz Eylül ayında

Gectigimiz Eylul ayi = Neredeyse 1 sene kullanilmis mal
said:
ABD'den alındı.

ABD'den alindi = garantisiz
said:

E yani...
said:
Disk oyunlar:

Yil 2015, disk olup olmamasinin pek bi onemi yok

said:

Gecen senenin oyunu, ustune "remastered"; PS3 oyunun 1080p portu
said:
Bloodborne
Ok bu iyi bak
said:
The Order 18xx (kaçtı unuttum) 1886
Sirf grafikleri yuzunden hypelanmis bayik otesi bir oyun, iyi grafikli corridor shooter. Buyuk bir ihtimalle yarin obur gun PS Plus'ta bedava verilecek
said:
Grand Theft Auto V
Yeni demeye dilim varmiyor, PS3 oyununun PS4 portu. Paticigin PS fanboylari haric kimse PS4 versiyonunu almadi, herkes PC/PS3 versiyonunu oynadi
said:
Release date= March 2014, bargain bin'den 10 dolara alinan oyunlardan
said:
Oyun bile degil, DLC. PS Plus gecenlerde bedava verdi hatta. Hicbir degeri yok maalesef
said:
Minecraft
minecraft...

said:

Sonuç olarak arkadaşlar, 1500TL istiyorum desem yok ebesinin ali sami mi dersiniz yoksa oyunlarla mantıklı olan fiyat bu gibi geliyor bana.
abi oyunlar sana iyi gibi gozukuyor olabilir ama iki oyun haricinde para eden birsey yok. Hani Batman Arkham Knight falan olsa arada neyse

said:
Ha dipnot olarak da listeye God of War Remastered eklenme ihtimali yüzde 90'larda.
Yine remastered, yine PS3 oyunu...
TLDR:

(trolleme olarak algilama lutfen, samimi gorusum bu)
Sosyal ağlarda paylaş

fiyatı 1200 lira olarak güncelledim arkadaşlar.

daha da abartmayın plnx. hayır acil satışa ihtiyacım yok ondan bu kadar geniş konuşuyorum. belki isteyen olur alır.

zaten ortada bir seks yok oyunların tanesine ikinci el fiyatından 30 lira deseniz kafadan 210 lira yapıyor 900 konsol desek 1110 lira eder ki, 30 liraya oyunların anca bir ya da iki tanesini alabilirsiniz şu listedeki. bloodborne, gow remastered, gta 5, the order falan imkanless 30 liraya.

güzel güzel madde madde irdelemişsiniz de, yani oyunun kalitesi ya da tarihi maalesef satış fiyatlarını etkilemiyor. zorlayıp falan ikinci el almadığınız sürece oyun fiyatları belli.
Sosyal ağlarda paylaş

Zorlayacak bir şey yok abi, hala D&R'dan oyun alan kaldı mı bilmiyorum da senin gibi konsolu Amerika'dan getirtmiş adam Konsol Dünyasi falan gibi dükkanları biliyordur büyük ihtimal.

Çift kol bile değil ve garantisiz, en çok oralardan kaybediyor. Hakkı 1100 gerçekten, çok zorlasan 1200.

Bir de oyunları bundle olarak satarken hepsinin ikinci el değerlerini tek tek toplamakla hesap yapılmaz, bundle marketing'in esprisi zaten bundle olarak alana ucuza vermek şeklindedir. Çünkü kimse senin bundle'ındaki HER OYUNU sevmez, e almak zorunda bıraktığın için de ederlerinden düşük sayarsın hepsini.
Sosyal ağlarda paylaş

Leopar said:

mascio said:

Selamlar,

Selam =]
said:

Geçtiğimiz Eylül ayında

Gectigimiz Eylul ayi = Neredeyse 1 sene kullanilmis mal
said:
ABD'den alındı.

ABD'den alindi = garantisiz
said:

E yani...
said:
Disk oyunlar:

Yil 2015, disk olup olmamasinin pek bi onemi yok

said:

Gecen senenin oyunu, ustune "remastered"; PS3 oyunun 1080p portu
said:
Bloodborne
Ok bu iyi bak
said:
The Order 18xx (kaçtı unuttum) 1886
Sirf grafikleri yuzunden hypelanmis bayik otesi bir oyun, iyi grafikli corridor shooter. Buyuk bir ihtimalle yarin obur gun PS Plus'ta bedava verilecek
said:
Grand Theft Auto V
Yeni demeye dilim varmiyor, PS3 oyununun PS4 portu. Paticigin PS fanboylari haric kimse PS4 versiyonunu almadi, herkes PC/PS3 versiyonunu oynadi
said:
Release date= March 2014, bargain bin'den 10 dolara alinan oyunlardan
said:
Oyun bile degil, DLC. PS Plus gecenlerde bedava verdi hatta. Hicbir degeri yok maalesef
said:
Minecraft
minecraft...

said:

abi oyunlar sana iyi gibi gozukuyor olabilir ama iki oyun haricinde para eden birsey yok. Hani Batman Arkham Knight falan olsa arada neyse

said:
Ha dipnot olarak da listeye God of War Remastered eklenme ihtimali yüzde 90'larda.
Yine remastered, yine PS3 oyunu...
TLDR:

(trolleme olarak algilama lutfen, samimi gorusum bu)

http://galeri.uludagsozluk.com/9/cesurca-yalad%C4%B1m-leopar%C4%B1_24396.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...