Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Dün bir kez daha girdik karazhana. girmez olaydık dedik. casual adama yaramıyor karazhan. zaten uzun, birde işten kocası gelen hunter. başında karısı dırdır eden tank , çocuguna bakan healer baba olunca 4 boss 4 saat sürdü :D
şaka bir yana sadece achievement için bir ara girer bitiririm. bunun dışında mythic+ kas daha iyi. Hatta mythic ler varken raid yapmanın bile anlamı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

ya aslında uzun olması zor olması iyi güzel. yani dedicated bi grubun olucak işte her hafta beraber giriceksiniz vs, baya raid gibi. fakat her wipe'tan sonra bütün instance'ı patır patır geçmek çok baydı beni, götüm rahata alışmış

checkpoint sart suna ya. kos allah kos.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

valla biz dun girdik, bi daha da girmeyiz dedik :) cok uzun ve buyuk, sıkıyo bi yerden sonra.
son boss'un mekanı muhtesem olmus, arka tarafı wallpaper yapasım geldi.
bi de library'ye indiğimiz kısım muhtesem.
opera'da, moroes'da baya nostalji yaşadım.

Abi son boss mekani harbi 10 numara olmus. Adamlarda dehset artistler var ama kimin aklina uyup da xavius mekanini gri bi bosluktan ibaret yaptilar.

Hadi giris oyle olsun tamam. ama fight baslayinca dream phasinda farkli bi mekana geceydik en azindan. Sirf bosluk. bossdan sogudum resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

toggie said:

valla biz dun girdik, bi daha da girmeyiz dedik :) cok uzun ve buyuk, sıkıyo bi yerden sonra.
son boss'un mekanı muhtesem olmus, arka tarafı wallpaper yapasım geldi.
bi de library'ye indiğimiz kısım muhtesem.
opera'da, moroes'da baya nostalji yaşadım.

Abi son boss mekani harbi 10 numara olmus. Adamlarda dehset artistler var ama kimin aklina uyup da xavius mekanini gri bi bosluktan ibaret yaptilar.

Hadi giris oyle olsun tamam. ama fight baslayinca dream phasinda farkli bi mekana geceydik en azindan. Sirf bosluk. bossdan sogudum resmen.

xavius'a ilk girdiğimde texturelar yükleniyor diye bekledim asdsfs. bikaç kişi daha aynı sanmıştı aynı raidde. meğerse düz basmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...