Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone - iPad - Apple Watch

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

Aiko said:

http://intl.target.com/p/iphone-6-plus-verizon-with-2-year-contract/-/A-24005347?clkid=4ebfec31Nb2c6f7e2ea4b0e3f32f37990&lnm=81938&afid=Reinvent+International%2C+Inc.&ref=tgt_adv_xasd0002

Bu ne hakikaten ben de anlamadım?

Bir de Samsung ile ilgili bir şeyler döşemiştim ama sıkıldım artık yazmaktan. Para ile alacaksanız diğer seçenekleri değerlendirin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
İsin kotusu bakmiyorsun artik baska tarafa. Lanet olsun sana apple.

Ne guzel androiddeyken fotosu icin baska alete, ekrani icin baskasina, ui si icin baskasina ozenirdim. Alir satar ondan ona atlardim.Ya da sistemi rootlar en guzel oldugunu iddia eden onlarca custom sistem yukler silerdim haftada.

Ne guzeldi tatminsizlik yetememezlik :(
Sosyal ağlarda paylaş

Kim yalan edecek anlat hele bir?

Durduk yere bir anda herkes androide mi gececek?

Karsida samsung en buyuk sirket ve yaptiklari ortada kotu degil ancak yeterli degil.. Lg htc vs batti batacak yan gidiyorlar sony nin en cok zarar eden bolumlerinden biri phone kismi, microsoft dicem o da cok yavas geliyor..

Hayat uzun tabi bir an gelir batisa gecer gecmis gibi sonra bakarsin tekrar cikar gunumuz gibi..

Kader.. Turk isi.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

İsin kotusu bakmiyorsun artik baska tarafa. Lanet olsun sana apple.

Ne guzel androiddeyken fotosu icin baska alete, ekrani icin baskasina, ui si icin baskasina ozenirdim. Alir satar ondan ona atlardim.Ya da sistemi rootlar en guzel oldugunu iddia eden onlarca custom sistem yukler silerdim haftada.

Ne guzeldi tatminsizlik yetememezlik :(

Ahanda şu çok doğru. Hani telefon eskidi ama hiç marka model bakmıyorum çünkü alacağım alet belli.
Sosyal ağlarda paylaş

kaderle alakası yok.
ip3-4 zamanındaki kadar iphone görmüyorum mesela etrafımda. satış rakamlarına açıp bakacak kadar meraklısı değilim.

iphone 3-4 varken başka adam akıllı akıllı telefon yoktu
ipad 1-2 varken tablet yoktu
macbook air çıktığında en iyi laptoplar 5 katı hacimde daha kötü performans sunuyodu
macbook pro'nun muadili yoktu vs.

şimdi hepsi değişti mi? başka sorum yok.
ipad pro çıktı hatta, muadili 1 sene önce çıkmıştı.

yok efendim tamir etmiyorlarmış da parça değiştiriyorlarmış, anakart değişecekmiş. yok efendim 2 sene önceki model eskiymiş de yenilemeliymiş. yavaş yavaş ayacak insanlar zamanla.

eklemem gerekirse, iphone ipad ipod macbook kullandım. geri kalan hayatımda apple satın almayı düşünmüyorum. başka da diyeceğim bişey yok :d
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...