Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyunlar icin imdb tarzi site

reyou

Öne çıkan mesajlar

ign, gamespot a baktim ikisindede su basit ozellikleri bulamadim.

oyunlari kutuphanemize ekleyebilecegimiz, oynadiklarimizi oynadik diye isaretleyip oynananacaklar listesinden cikarma sekilde fonksyonlara sahip olabilecek site var midir?

birde mesela oynadigimiz oyunlara gore oyun onerebilecek, oyunlari cikis tarihlerine gore kronolojik olarak siralayacak olsa cok guzel olur.

ha bide konuyu buraya actim ama konsol oyunlarinida kapsasin tabi dediklerim #)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
MrLevie said:

Oyun çıktı mı nasıl haberdar oluyoruz? İnput kaynağı nere?

Sonuçta db diyosunuz, ttnetin yaptırdığı oyunlar bile olmalı.

Goodreads'de herkes ekleyebiliyor kitabi. Genelde yayinevleri ve yazarlar ekliyor ama benim birkac tane Turkce kitap ekledigim oldu. Boyle bir sey olur.
Sosyal ağlarda paylaş

lan twitch de amazonun aslinda, bu mallar nie beklemis bole biseyi, kaptirmislar bide igdb.com u. artik bi domain e milyon dolar bayilir koca kafalar.

bak durup dururken sinirlendirdiler adami.

hah iste. igdb.com da hesap actik, patladik. ground zeroes'u ekleyecem adamlarin db sinde yok. teyallam :

bide oyunlarimi sort by rating, release date yapamiyorum.

beyler github hesabi aciyorum, yapiyoz projeyi.

summon @di ve #paticikDeveloper lari
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

arcane de yapalim diyordu, konusmustuk bi ara, sonra bayagi usenmistim ben eheh.

onun aklinda siteyi cok iyi yapacak ek featurelar da vardi da ben yazmayayim simdi.

hey gidi

http://i.imgur.com/gaPuFUg.jpg

sosyal gaming sitesi işte ya. şimdi öyle bi sürü site var kimisinin zilyon tane üyesi. raptr falan.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

fizban said:

arcane de yapalim diyordu, konusmustuk bi ara, sonra bayagi usenmistim ben eheh.

onun aklinda siteyi cok iyi yapacak ek featurelar da vardi da ben yazmayayim simdi.

hey gidi

http://i.imgur.com/gaPuFUg.jpg

sosyal gaming sitesi işte ya. şimdi öyle bi sürü site var kimisinin zilyon tane üyesi. raptr falan.

steam çoğunu sağlıyor bu screenshot'ın ama direk böle search etmek diye bişi yok puana göre vs.
bu arada review sitelerine "technical difficulties" falan şeklinde bir review tarzı koymalılar. onlar puana dahil edilmemeli. adam driver'ını update etmedi diye oyun çalışmıyor mesela, basıyor 0'ı. veya oyun ilk gün bug'lı çıkıyor 2. gün patch çıkarıyor hemen developer. ilk günkü bug'lar yüzünden bi sürü sıfır alıyor oyun ve puanı düşüyor. vs vs bunlar farklı bir kategoriye girmeli ana puana etki etmemeli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...