Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyunlar icin imdb tarzi site

reyou

Öne çıkan mesajlar

http://thegamesdb.net/ var

28k oyun var diyor amiga atari vs oyunlari bile var, rating review vs gibi seylerde var

hatta baktimda simdi bole bi suru var ama yillardir birini bile duymadigim siteler hep, populer degil demekki boyle birsey yada tutmasi icin steamle ve diger oyun satan sitelerle vs entegre olmasi lazim %100.
Sosyal ağlarda paylaş

reyou oyunlar için imdb gibi site imdb var işte. film gibi oyunlar da listelenip seslendirmenleri görüp puan felan verebiliyorsun. gerçi benzeri bir site olarak mobygames tercih ediyorum.

oynadığın oyunları takip etmek ve başkaları ne oynuyor görmek istiyorsan raptr var. amd ekran kartı kullanıyorsan dahili geliyor ve ekran kartına göre oyunu optimize etmeye de imkan tanıyor. sadece steam değil başka oyunları da tespit ediyor iyidir tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
olm ya hadi oyunu gectim imdb nin kendi sitesinde "mark as watched" diye bisey yok lan.

watchlist e 15 tane film ekledim, 10 tanesini izlemistim, diger 5 tanesini ileride izlemek icin. hem kendi adima db olusturmus olurum, ilerde coluk combalaga gostermek icin. lan filmi izledim diye isaretlemeyi birak, tutup bir listeden digerine atma diye bi opsiyon yok. yetoluk almis basini gitmis teyy tey.
Sosyal ağlarda paylaş

Komodo said:

çoluk çocuğuna izlediğin filmleri mi göstereceksin?

anlama kitligimi cekiyosun arkadasim sdfsdf

arsiv yapmaktaki amaclardan biri, bu foto olur, muzik olur, film olur vs arkadaslarin, cocuklarinla, paylasmak degil midir?

hic baban sana arsivlerden fotolarini cikarip gostermedimi? gittigi yerleri okudugu kitaplari fln anlatmadi mi? buna benzer bisey yani. ilkokul seviyesi aciklama mi yapalim?
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

olm ya hadi oyunu gectim imdb nin kendi sitesinde "mark as watched" diye bisey yok lan.

watchlist e 15 tane film ekledim, 10 tanesini izlemistim, diger 5 tanesini ileride izlemek icin. hem kendi adima db olusturmus olurum, ilerde coluk combalaga gostermek icin. lan filmi izledim diye isaretlemeyi birak, tutup bir listeden digerine atma diye bi opsiyon yok. yetoluk almis basini gitmis teyy tey.
rating ver.
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

en yakını bu heralde
http://www.imdb.com/board/bd0000040/thread/236059182

ama forumdan da anlaşılacağı gibi adamlar evrim, gelişim ve arayüz karşıtı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
On 17.06.2015 at 10:44, reyou dedi ki:

igdb sitesine baktim, adamlar beta fln diyo, yarin obur gun ucmasin butun arsiv sdfsdf

ama istedigim ozellikler gibi var bakalim, ya herro ya merro diyip guvencez artik adamlara, olmazsa kendi sitemizi kendimiz yapicaz.

yada yapin birini kullanalim iste.

Igdb... twitch almis adamlari. Yirrtilar abicim haha. Gz ?

Sosyal ağlarda paylaş

puanlama sistemi yok ama releases kullanılabilir baya uzun zamandan beri iyi çalışıyor (hem filmler de var). trailer'ları, çıkış tarihi takvimleri(zaten ana olayları bu), takip etme vs özellikleri ve steam linki gibi fiyat ve satın alma kanalları gibi bilgileri barındırıyor. 

tam bi database olmasa da çıkış tarihi takip etmek için bir numara.

https://www.releases.com/

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...