Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

For Honor

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

videodaki olayı bir kere görmedim bu arada 100 küsür saat var içeride. tamamen bashlemek için yapılmış bir video. ne tür bir geri zekalı open betada oyunun p2p olduğunu görüp de release'de "betadan çık ders çıkartmadılar mı dostum, neden dedicated server yok, param çöpe gitti" der ben akıl erdiremedim. overnight network yapısı değişecek oyunun :D

p2p'nin problemleri var ama lagswitch şu an bu problemlerden biri değil. tick rate midir neydendir bilinmez, çok hızlı light attacklerin tepki süresi çok düşüyor hit'i yiyen tarafta. tick ratele mi düzelir ne olur bilinmez.

betadaki kırmızı ping sorunları releasede yoktu. herkeş yeşil eğer özel bir durum yoksa. hala arada sırada blocktan geçen veya fazla hızlı pk, orochi saldırısı falan oluyor ama betayla alakası yok. betada orochi gördük mü elimiz ayağımıza dolaşıyordu block bile yapamıyorduk.
Sosyal ağlarda paylaş

steam reviews skoru division'ın bile altında şu anda, hala ilk sayfa kıpkırmızı ve her kırmızı review'da bağlantı sorunlarından bahsediliyor. recently posted'da da yarısı kırmızı ve neredeyse hepsinde bağlantı sorunları yazılmış, sorunlar evrensel değil belki ama çok sayıda insanda var hala anlaşılan hemen bir üstteki posttaki gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

skill gerektiren oyunlarda mouse + klavye daha iyi oluyor tezine katılıyorum, fakat mouse ve klavye'den daha iyi gamepad kullananlara da bizzat şahit olmuşluğum var.

gamepad'i fps oyunlar dışında çok rahat kullanıyorum ps sahibi de olduğum için. başta for honor için de kullanmayı düşündüm ama fuarda oynarken gamepad ile çok rahat olmadığımı hatırlayıp saldım.

oyuna yeni başlıyorsanız en baştan onun kararını iyi verin, sonra muscle memory sıçmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

@bingildak, warlord'u nasıl oynuyorsun abi? 2 gün önce başladım da peacekeeper, orochi gibi hızlı karakterlere karşı ne kadar düzgün savunma yapsam da dmg yetersiz kalıyo gibi hissediyorum. parry marry hakgetire zaten henüz yapamıyorum daha doğrusu yapmaya korkuyorum parry yaparken surata yememek için. peacekeeper gibi karakterlerin hangi stance'da olduğunu henüz çözemediğim için full block ve unblockable headbuttı yapıyorum bu seferde stamina anında dipliyo. ne yapmak lazım genel olarak (sadece assassinlere karşı değil)? aşırı defansif oynuyorum, heavy attacklerle vur kaç yapıyorum ama vurkaç vurkaç nereye kadar. headbutt'ı evade eden assassin 3 combo yapıyo zaten full shield açana kadar vs.? Warlord'un olayı ısrarla ve düzenli parry gibi anladım ben. Biraz yardım plz.
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.youtube.com/watch?v=Z1-ZafqW6V8

13. saniyeden 40. saniyeye kadar dinleyin.

Sonra buna bağlayın

https://www.youtube.com/watch?v=1C5u7cqvjsI

Ya... Allaşkına çıldırcam evde. Ağzıma takıldı "nıııınııı nınınınınııııı" diye dolaşıyorum. İşin kötü yanı eşim kızmaya başladı. Civ 6 zamanı Üsküdar'a gider iken spamlıyodum şimdi buna döndü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...