Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

For Honor

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

Bu yaşımda yediğim en büyük hype ArcheAge idi, akiferesin hikayeli anlatımları cok etkilemişti, ekran kartı fln almıstım oyun için heyecanla, çocuk gibiydim, sonra oyuna girdim, sevmeye çalıştım olmadı ve ertesi hafta akiferesin oyun hesabını satışına tanık oldum. Hayellerimle oynanmış, kandırılmıştım. Ve o gün akıllandım, gözüm açıldı. Klasik metodum 1 hafta beklemek ve pati yorumlarına bakmak oldu. Ve kazanmıştım...
Sosyal ağlarda paylaş

yani oyunun derinliği var kendi çapında aslında. karakterlerin hızları, silahların range'leri, tekken vari kombolar vs vs. ama işte olay eninde sonunda "3 yerden atak var, 3 yerden blok var ee hacı?"ya dönüyor, insanlar da "Bu ne la bu mu AAA 60 euro oyun?" diyor, ki haklılar.
Sosyal ağlarda paylaş

baya oynadık ya, 30-40lira fln olsa alırım direk oyunu tam o kafada cünki fazlası degil.

bu kadar kısıklı moveset ile bile overwatchdan cok daha derin karakterler, hepsinin oynanışı görevleri skilleri level atlama şekli başka.
TDM tarzı bi mod var aslında onu koymamışlar cok daha zevkli duruyodu utubeda.

party grup şeyleri falan baya rezalet menüler vs. next match diyosun başkasını getirmiyor karşına botlar geliyo vs. teknik herşey cok yavaş oyunda. ubi sallayıp pekte bişey düzeltmez.

weboolar samuray gitti 4chan plebler knight, delikanlılarda viking tabiki
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...