Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

For Honor

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

War of the Roses ve Vikigs klavye fare ile 10 numara idi. Kitlenme falan olmadan gardını da alıyorsun, vuracağın açıları da mis gibi ayarlıyordun. Ben beğenmedim açıkçası klav-fare. Gamepad ile deneyim.

Ek olarak bu ilk girişteki videou yeniden nasıl izleriz ya :S
Sosyal ağlarda paylaş

oyun güzel gibi. 2 kere duel yaptım AI verdi elime ikisinde de hdsuafhua. klavye ile zor olur sanki, pc için olan xbox360 var bende taş gibin. herkese de öneriyorum her türlü oyunda gideri var.

taş gibin derken 3-4 senede vericisi bozuldu, gittim elektronikçinin birine yaptırdım. 20-30 liraya.
Sosyal ağlarda paylaş

biraz aşırı karmaşa var 4vs4, vurkaç paso hedef değiştirmece karambol oluyor herkes yanyana dövüşürken, onu pek tutmadım. bir de karakterlerin rainbow six siege gibi sabit tipler olmaları hoşuma gitmedi. onun dışında fena değil gibi ama bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Abi armordur silahtir falan degisebiliyo.

Herkes lvl 1 diye oyle bi sikinti olmus

onu gördüm de temel olarak kaarkter aynı yani silahı, tipi vs olsun. onlar customize ediliyor iyi tabii ama daha freeform bıraksalardı keşke.

karmaşa dediğim yani çok sağdan soldan darbe geliyor, gard vs alınamıyor ona gördüğüm direkt gg kaçmak hariç. neyse daha oynamak lazım tabii erken konuşmuş olmayayım.
Sosyal ağlarda paylaş

her şey çok güzel de o menüler nedir allahım sen sabır ver. skyrim'den bile kötü. orda en azından efendi efendi menü menüydü her şey. burda her şey her yerde. bir de item'a sol tık yapıyorsun menü çıkıyor windows sağ tuşu gibi. sağ tuşa basınca da seçiyor ama niye seçtiğini de anlamadım. zaten oyuna, kavga mekaniklerine falan yabancıyız, bi de bu menüler iyice mallatıyor.

klavyede sıkıntı yok da mouse'la gard almak da işkence bu arada, menülere sinirim geçsin gaempad'le denicem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...