Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

Yetişkin dragonların ebatları hakkında fikir vermesi açısından; (ilk sezondan biyerlerden ama bölüm kaçtı hatırlamıyorum)

http://31.media.tumblr.com/tumblr_ljo3u4ajTj1qis07wo1_500.jpg

Sırf ön dişleri insan boyutunda birşeyden bahsediyoruz. Daenerys'inkiler daha çocuk. 1-1.5 at boyunda filan anca. Büyüyünce yolcu uçağı gibi bişey olucaklar herhalde. Oku mızrağı bırak ballista filan bile işlemez bunlara :p

Sosyal ağlarda paylaş

s1ep10

Ejderhalar daha küçükler, yani çok daha büyümeleri gerekiyor çünkü

s3ep3

danny dragonu lekesiz ordusuyla takaslarken "yapmayın kralıcem 1 ejderha 10000 orduya bedeldır" dıyordu frıendzone

Sam said:

smaug

smaug gibi bina boyundaki ejderle bu kulübe boyundaki ejderleri mi kıyasladınız?

Sosyal ağlarda paylaş

Abi herkes dövüş sahnelerindeki koreografiden falan şikayetçi de bu figüranların neredeyse tamamı sizin benim gibi adamlar. Her türlü etnik kökenden figüran alıyoruz toplam 5000 tane falan diye bi haber vardı bi yerde.

Bi de Bran ı bence bu sene de göstermeyecekler çünkü herif eşek kadar oldu kesin. Bence yeni bir küçük aktör arayışı içindeler.

Di, eline sağlık, başlık çiçek gibi oldu valla. Soluksuzca okudum 15 sayfayı. :P

Sosyal ağlarda paylaş

Ejderhayı saldım ortaya kaçmış gibi gözüktüm aha.

Şimdi abi, bu ejderler adam mı bilmem ne yiyince hızlı büyüyorlar diyordu bir bölümde yanlış hatırlamıyorsam, kraliçide çömezdi o zamanlar karşı çıkmıştı, slave mi ne yedirmem diye.

Ben o gündür human burger fest bekliyorum ama olmuyor ¿
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

Abi herkes dövüş sahnelerindeki koreografiden falan şikayetçi de bu figüranların neredeyse tamamı sizin benim gibi adamlar. Her türlü etnik kökenden figüran alıyoruz toplam 5000 tane falan diye bi haber vardı bi yerde.

Bi de Bran ı bence bu sene de göstermeyecekler çünkü herif eşek kadar oldu kesin. Bence yeni bir küçük aktör arayışı içindeler.

Di, eline sağlık, başlık çiçek gibi oldu valla. Soluksuzca okudum 15 sayfayı. :P

http://www4.pictures.zimbio.com/gi/Isaac+Hempstead+Wright+Kristian+Nairn+Game+kLyQfPK2xfhl.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...