Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

ShadowFury said:

Robert'ın piçinden kan alınınca hem Robb hem Joffrey öldürülmüştü. Bir kişi daha vardı ama unuttum, ama işe yaramadı olsa gerek. Attı tuttu herhalde. ya da 2/3 şansla öldürüyor filan olabilir, kehanet olarak zaten öleceklerini biliyordu bak ben öldüttüm demek için yaptı filan gibi ihtimaller de var.

3.kişi

3.kişi balon greyjoy,theonun babası.oda ölüyor,hatta oberynin ölümünden bile önce onun ölümü.ancak diziden greyjoyların hikayesini tamamen çıkardıkları için bahsetmediler bile.

Sosyal ağlarda paylaş

Rave diğer yazdıklarını da spoya alman lazım bölüm bölüm. Uyarı yeme boşyere şimdi.

Ayrıca kitaptan bahsettiği kısım spoiler değil, çünkü dizi basmış geçmiş orayı. Hani spoliersa onu da 1. sayfada kurallarda belirtilmesi lazım
"kitapta olup dızıde olmayan olayları, dizi oraları çoktaaaaan geçmiş olsa ve bir daha gündeme gelme ihtimali olmasa bile bahsetmek yasak"
denilmesini gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

yumy said:

taş adam zımbırtısı

Dokunup bulaşma olayı lordfriendzone'un hastalığı kaptığı adamlardan geçebiliyor bir tek sanırım yani kaynaktan.Ya da hastalığın vücudun tamamına yayılmış olanlardan falan?

Shireen dizi başından beri öpüyor milleti yoksa şap şup zaten..

Taş adamlarla ilgili fikir

Ya. bildiğimden değil ama öyle olsa, Tryion'a sormazdı, sana dokundular mı diye, veya Tyrion da ona sormazdı "ya sana" gibisnden. sanki bulaşıcı direk bu.

hastalıklı deriye dokunması lazım işte. bunların dövüştükleri komple o deriye sahip olduğu için direk sna dokandılar mı diye sordular birbirlerine.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...