Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

salladın..
köpek eğittiğinde başkası yap dedi mi yapıyor mu yapmıyor ?
dragonda mı dinlicek başkasını

İroniyi anlamayan sözelci nesle pati sayesinde aşina oluyorum, bir sürü sözelci var keza.

Diyelim dany azdı sevgilisine diyor ki gel beni mızrakla ateş gibi yanıyorum alev çıkıyor pıtımdan, drogon bunu duyarsa hooop kül eder adamı. KAPİŞ?

Tabi sevgilisiyle high valyrian konuşmaması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

kitapçılar eklesin

dizi-kitap paralelliği nasıl gidiyor? arena olayı fln son kitapta var mıydı mesela yoksa dizi daha ileri mi gitti kronolojik olarak? dragonlarla ilgili arenadan sonra content var mı çıkan kitaplarda?

kitap spoilerı

5. kitabın sonlarında şu an dizi işte. Arada değişik şeyler ya da işte gelecek kitaptan olan şeyler de ekliyorlar ama. mesela shireen'in yanması ya da Night King muhabbeti.

Arena vardı kitapta. Ondan sonra Barristan chapterları vardı mesela, onları heralde Jorah/Tyrion'a verirler ya da atlarlar direk. Dragonları hatırlamıyorum ne olduğunu sonra sdf

Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

kitapçılar eklesin

dizi-kitap paralelliği nasıl gidiyor? arena olayı fln son kitapta var mıydı mesela yoksa dizi daha ileri mi gitti kronolojik olarak? dragonlarla ilgili arenadan sonra content var mı çıkan kitaplarda?

kitap

arena'dan sonra daenarys'in bir bölümü daha vardı kitapta, orda bitiyor.ayrıca kitapta cüce arenaya yeni çıkıyordu, khaleesi ile tanışmamıştı daha.tanışamadan da bitiyordu kitap.

Sosyal ağlarda paylaş

di köylülere spoiler eğitimi vermiş. eğitimsizken anlamıyodunuz tamam da eğitime rağmen banane ben tıklamam spoiler tuşuna diye sayfalarca ısrar etmeniz köylülüğü ıspatlamış. emeğine sağlık di baya uğraşmışın.
ben de 10 sayfa sonra konuyu tekrar aynı yere döndürerek ayıbı ettim ama bölümü yeni izlediğim için anca girebildim konuya. eskiden bu kurallar yoktu giremiyoduk istesek de
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

bingildak said:

kitapçılar eklesin

kitap

arena'dan sonra daenarys'in bir bölümü daha vardı kitapta, orda bitiyor.ayrıca kitapta cüce arenaya yeni çıkıyordu, khaleesi ile tanışmamıştı daha.tanışamadan da bitiyordu kitap.

işte onu ilk arenada işelediler ya

kitap

dizide 2 arena oldu kitapta 1

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...