Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Kendi kendinizi modere edin, ben başlıklarla, yanlış bölüme açılan konularla, bir de boş vaktimde gelen şikayetlerle ilgileniyorum bir. Sabah 9’da Adliye’deydim. 4 saat sonra büroya geçip bir dava için ilgili İngiliz kararlarını bulup okuyup, gerekli yerleri çevirmeye başladım, sonra 1000 sayfa kadar bir ifade ve takip tutanağı içinde lehe ve aleyhe olacak şeyleri çıkardım. 20 dakika önce filan boşa çıktım. Şimdi de gün boyunca verilenlen spoilerları silip kim kavga etmiş diye bakamam.

Alın bu yetkiyi benden, bir öğrenciye verin diyorum zaten, bitti benim öğrencilik. Öğrenci işi bu.

Paticik bu konuda zayıf; moderasyona ve yönetime düzenli aralıklarla taze kan alınması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

devletine ve kanununa göre değişir. seni sokakta öldürecek adamı bile sen besliyorsun bazı ülkelerde.

konuya dönersek de üyelerin tepki süreleri kısa; istenmeyen şeyler belli oluyor çabucak ve bunun etkisi de aynı şekilde hızlı oluyor. moderasyonu zorunlu görevli görmek üyeleri tepkisizleştirir vs.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Moderasyon yapmıyorum ben zaten, sıkıldım kavganızdan, 30 yaşındaki adamlara kavga etme, küfür etme, insanların zevkine etme mi diyeceğim? Şimdiye kadar öğrenemedilerse nasıl düzgün davranılır bu andan sonra öğretmek benim işim değil. Foruma da liseli gelmiyor ki eline yetki verip tüm spoilerları uçur diyelim... Ben moderator olarak takip ettiğim dizilerin konusana şikayet de gelse girmiyorum zaten bölümü izlemeden. Mesaj silip kendi zevkime edecek bağlılık vardı foruma bu yetkiyi ilk aldığımda ama...

Başta bölüme bakmak güzeldi, ama ortam da saçmalamaya başladı yani, eskiden hep bağdı buralar ki.

Kendi kendinizi modere edin, ben başlıklarla, yanlış bölüme açılan konularla, bir de boş vaktimde gelen şikayetlerle ilgileniyorum bir. Sabah 9’da Adliye’deydim. 4 saat sonra büroya geçip bir dava için ilgili İngiliz kararlarını bulup okuyup, gerekli yerleri çevirmeye başladım, sonra 1000 sayfa kadar bir ifade ve takip tutanağı içinde lehe ve aleyhe olacak şeyleri çıkardım. 20 dakika önce filan boşa çıktım. Şimdi de gün boyunca verilen spoilerları silip kim kavga etmiş diye bakamam.

Alın bu yetkiyi benden, bir öğrenciye verin diyorum zaten, bitti benim öğrencilik. Öğrenci işi bu.

mesajı bile 5 kere editlemişsin, öğrenci falan geç bu işleri tam senin işin bu
Sosyal ağlarda paylaş

mesajların hepsini okumadım ama

dizide "I wish you good fortune in the wars to come." kalıbını kullanan herkes (arthur dayne, mance rayder) öldü. deathflag'ı açtılar. jon zaten gandalf gibi göçecek diyardan büyük ihtimal. hayatı night king'e bound gibi abuk bi twist gelebilir ne biliyim.

https://www.youtube.com/watch?v=YMWEjWMP6a0
https://www.youtube.com/watch?v=6Mr076-xwo4

şu da pippin-palantir. harbiden sağlam esinlenme var.

Sosyal ağlarda paylaş

teleport olayı euron da çok sırıttı. aslında 1-2 dakika ayırıp sırıtmamasını sağlayabilirlerdi.ama 50 dakikalık dizi bu. bir sürü karakter var ve hepsi devamlı bir yerlere gidiyor. her karakterin seyahatine 1 bölüm mü harcasınlar. şurda dizinin komple final yapmasına 8 bölüm kalmışken x kişisi kings landinge doğru yola çıktı o zaman onu 2 bölüm göstermeyelim gibi bir şey yapamazlar. 6 sezon boyunca işlenmemiş detaylara,değiştirilenlere laf edilir de artık sonlara yaklaşırken bu buraya ne çabuk gitti meselesine takılmak komik.

başlık ergence ve gereksiz. tamam kitabı daha iyiydi dizi çok kötü biliyoruz 7 sene oldu dizi başlayalı. ezberledik.
Sosyal ağlarda paylaş

bu sene çok abarttılar ondan yakınıyo herkes, her evrenin kendince kuralları olur eyw ejderha ateş üfler, zombiler dolanır tamamda, ışınlanmayıda başta koysalardı gate koyup millet ağlamazdı şimdi. Bunların dışında izleniyo işte, parada vermiyoz torrent stream akıyo, o yüzden izleyip tüketmek, ışınlanma olaylarınada "ok" diyip geçmek lazım bu saatten sonra yapcak bişey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...