Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

Emaleth said:

alınganlığa gerek yok! sen nasıl dizi beğenini abartabiliyorsan biz de yermeyi abartabiliyoruz.

paticiğin linçinden canlı çıkanlar dünyadaki her forumu çocuk parkı rahatlığında gezebilirler. biz sizi yarınlara hazırlıyoruz. ileride çok teşekkür edeceksiniz...

Baya saglam sacmaliyosun ya. Yeter rahat birak kadini.

PS: Bu arada teyze falan da denmis ama Ema gayet tas bi ablamiz IRL'de. Bilip bilmeden sallamanin zirvesi olmus o teyze lafi dsf
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada az once izledim, sonra geldim ne yazilmis herseyi bi okuyayim dedim ama yazilanlarin yarisi NE DEMEK COK IYIYDI?!!! NASIL BEGENIRSINIZ BUNU?!!! seklinde sacma sapan tepkiler oldugundan icim bayildi, devam edemedim, 405'de biraktim

Birakin begenen begensin, begenmeyen begenmesin abi, size ne? begenileni ya da begenilmeyeni tartismayin demiyorum tabi de, tartismaktan cok birbirinize giydirmek sizinkisi. En az gold kadar baydniz...
Sosyal ağlarda paylaş

Tim said:

Bu arada az once izledim, sonra geldim ne yazilmis herseyi bi okuyayim dedim ama yazilanlarin yarisi NE DEMEK COK IYIYDI?!!! NASIL BEGENIRSINIZ BUNU?!!! seklinde sacma sapan tepkiler oldugundan icim bayildi, devam edemedim, 405'de biraktim

Birakin begenen begensin, begenmeyen begenmesin abi, size ne? begenileni ya da begenilmeyeni tartismayin demiyorum tabi de, tartismaktan cok birbirinize giydirmek sizinkisi. En az gold kadar baydniz...

+1 rep

onun dışında başlığa bi el atsan plx
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Moderasyon yapmıyorum ben zaten, sıkıldım kavganızdan, 30 yaşındaki adamlara kavga etme, küfür etme, insanların zevkine etme mi diyeceğim? Şimdiye kadar öğrenemedilerse nasıl düzgün davranılır bu andan sonra öğretmek benim işim değil. Foruma da liseli gelmiyor ki eline yetki verip tüm spoilerları uçur diyelim... Ben moderator olarak takip ettiğim dizilerin konusana şikayet de gelse girmiyorum zaten bölümü izlemeden. Mesaj silip kendi zevkime edecek bağlılık vardı foruma bu yetkiyi ilk aldığımda ama...

Başta bölüme bakmak güzeldi, ama ortam da saçmalamaya başladı yani, eskiden hep bağdı buralar ki.

Kendi kendinizi modere edin, ben başlıklarla, yanlış bölüme açılan konularla, bir de boş vaktimde gelen şikayetlerle ilgileniyorum bir. Sabah 9’da Adliye’deydim. 4 saat sonra büroya geçip bir dava için ilgili İngiliz kararlarını bulup okuyup, gerekli yerleri çevirmeye başladım, sonra 1000 sayfa kadar bir ifade ve takip tutanağı içinde lehe ve aleyhe olacak şeyleri çıkardım. 20 dakika önce filan boşa çıktım. Şimdi de gün boyunca verilen spoilerları silip kim kavga etmiş diye bakamam.

Alın bu yetkiyi benden, bir öğrenciye verin diyorum zaten, bitti benim öğrencilik. Öğrenci işi bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...