Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Oyun bir yerde söylüyor su altında crossbow kullan diye. Yoksa bende mobu dışarı çekmeye uğraşıyordum ama su altı daha iyi loot yok tamam ama çat çat öldür :p

Velen de ? leri genelde level a uygun ben bütün haritayı gezdim, 3-5 tane treasure guard olarak yüksek level mob var onlara ilişilmiyor. Birde kasaba var lvl 24 mü ne moblar, oraları hariç tüm yerlere girebiliyorsunuz. lvl 20 treasure guardlarda kesiliyor tabi ama çok vakit alıyor deymez yani :D

Crossbow un nesini tartşıyoruz bu arada bildiğin zıpkında aynı mantık değil mi?

Sosyal ağlarda paylaş

axedice

ahah bildiğin sarı bıyıklık aile faciası oluyormuş olm. flash tv gerçek kesit tadında. çocuklar giti ama ya bide gebeş gebeş gelip gülüyorlar çok uyuz oldum ya. neyse baronu kurtardım diye sevineyim kendi kendime. aynen bi daha oynadığımda yaparım artık o da oynarsam. family counselor achievemnt i verdi ps 4 de lol

ya bende aynı axedice gibi yapıyorum novigrad da da öyle yapıcam overlevel falan kasmıyor ya. bua rada su içinde crossbow u ben şans eseri farkettim okumuyodum pek lol

wolf armor aya iyiymiş ya akşama direk ona koşayım ben. kesin şimdi level 438583495 diyecek hemen giyemeyeceğim daha level 11 im.
Sosyal ağlarda paylaş

ya olm çok iyi ya

keira ile ilgili spoiler var dikkat

-spoiler var keira ile ilgili-

keira metz in görevlerini yaptım şimdi romance ı etkilemiyor diye takıldık da kendisiyle biraz. sonra gitmiş notları almış meğerse baya kullanmış bizi. ahah çok güldüm zaten "i cant believe we've fuck" seçeneği de vardı. insan gibi konuştum kendisiyle -spoiler var dikkat- o da yola geldi notları verdi kaer morhene gitti. heralde az daha dikleşsek dalacaktık birbirimize ama kıyamadım. iyi mi ettim bilmiyorum ama notları geri aldım kadından radovid e götürecekmiş salak. witch hunterlar etrafta gezerken heralde kazığa sokarlardı bunu... ama çok iyi abi oyun ya hastası oldum.

Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Ben de öldürmemiştim, zaten novigrada gitmesine izin verirsen sonu şöyle oluyormuş internette görmüştüm

http://i.imgur.com/XMAVhHD.jpg

Radovid e gitmesini izin verince öldürülüyormuş, main quest line da last act of kidness mı ne diye ekstra bir quest açılıyor, Triss e yardım edip onu o kazıktan indiriyorsunuz. Ben dökumanları bile almadan kaleye gönderdim sanırım onlarla alakalıda bir quest çıkıyor. Tedavi ile ilgili.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...