Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

oyun çok iyi yaw. bitince "ekmek getirin dibini de sıyıracam" denecek türden.

1-2 ayar eden şeyleri var ufak tefek;

at çağırınca gittiğin yönün genelde tersinde çıkıyor bilinçli mi bilemedim. çağırınca direk binme animasyonuna girse

load edince çöt diye başlamasa, bi tuşa bas dese

bi de ıslaklık efekti mi diyeyim o neyse giysilerde güzel ama suratlarda cilalamış gibi oluyor.

romanları nasıl, okuyan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Daha 3 tane okuyabildim hepsi iyiydi. Hatta oyuna göre daha az flashy, sefalet içindeki orta avrupa settingi + pagan folk efsaneleri. Kim kimdir anlamak için baya önemliler, çünkü ilk iki oyun çok az değiniyor bunlara ve 3. oyun kitapların hikayesini çözümlüyor direk.

Oyunu da daha bitirmedim ama bazı ana karakterlerin arasındaki ilişkiyi kitap okumadan bilemiyorsun sanırım çok iyi anlatılmamış deniyordu forumlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen ya. ben daha velen de takılcan secondary ler bitsin keira nın questleri var falan ondan sonra giderim novigrad a

ladies of the wood ve Family matters spoiler

ya ben ladies of the wood u yaptım sonra gittim barona dedim anna yı buldum diye para teklif etti gel kurtaralım benim hanımı diye onunla gittim falan çok iyi quest ya hem baron la bağlantısı hem de o çocukların akibeti falan. hayır ben cadılar için gittim o dhapsolmuş druid ruhunu öldürdüm cadılar çocukları yedi anasını satayım. ciri ye de hallenmişler yemek için zaten. bari gideyim baronun hanımı alacaz diye ordusu da var cadıalra kayarız belki deidm ölürsem de ölürüm en kötü bi daha gitmem save im de var ama denemiş olayım dedim cadılar fiend yolladı o kadar aldık annayı geldik de yani cadılar kaldı orada çok içimde kaldı. ama işte efsane olmuş ya baron un kızı ile muhabbeti karısının kafayı yemesi falan. acaba p hapsolmuş soul a yardım etsem çocukları kurtarır mıydım cadılara dalar mıydım çok merak ediyorum. bildiğin yediler lan çocukları.

Sosyal ağlarda paylaş

o adam geri geliyor mu ya ahahah. soru işaretlerini ben görevlerin etrafına gittikçe yapıyorum baya yaptım velen de white orchard dakiler bittiydi zaten ama ona rağmen hala var. griffin school gearı aldım şimdi onu kullanıyorum bakalım wolf school gear a niyetliyim. dlc yi indireyim de bi.
Sosyal ağlarda paylaş

@TÜRKLİDER

O ruhu kurtararak çocukların ölmesini engelleyebilirsin, ama bu defa baronun karısı lanetleniyor cronelar tarafından. Sonuçta kadın ölüyor baron intihar ediyor falan. Ha her türlü çocukların ölmesinden iyi tabii ki

Bide abuse gibi bi olay var, bütün bunları önceden bilip forest spiritin olduğu yere questleri almadan gider ve onu serbest bırakırsan baronun karısının curse ü triggerlanmıyor + çocuklar kurtuluyor - muş. Da işte bi defa oynamadan baron quest serisine girişmeden o ağacın nerde olduğunu bulmak pek mümkün değil.

Velen questler ve atmosfer olarak çok başarılı, o kapıdaki düşman hissiyatını köylülerin çaresizliğini ve witcherın klasik pagan folk atmosferini çok iyi veriyor. Sonrasında novigrada giriş de underworld questleri biraz footwork olsa da şehrin devasalığıyla falan birleşince keyifli baya. Yalnız dandelion questleri çok kötü ya, hani karaktere uyacağız diye abartmışlar yok tiyatrosu şiiri miiri derken zorlama geliyor çoğu quest. Main quest olmasına rağmen bittiğinde elinde koca bi hiç var falan (hikaye olarak). O kısımlarda sıkılabilirsiniz biraz.

Ben şimdi novigrad leftoverları yapıyorum zoltan questi spy questi vs. , hepsi bitip kesebildiğim bütün ?lerini kesince de skelligeye giderim. Yalnız bu kadar completionist oynayınca mutlaka bi overlvl oluyor, benim lvl20 questler en fazla 16larda kaldı 5er 5er xp veriyor haliyle lel. Ama olsun ya böyle her yeri keşfederek gitmek keyifli baya, ki bi kaç noktada lvl30+ yaratık da var yusuf yusuf kaçtığım, skellige sonrası bakmak gerekecek onlara.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada skellige'ye gitme questi lvl 16 ama skellige'deki bazi questler ondan da dusuk, skellige hikayede sonradan geliyor gibi gozukup "ya novigrad'i bitirelim oyle gideriz" hissiyati yaratsa da direkt olarak 20+ bir mekan degil genel olarak level'i 12 falandan basliyor, dolayisiyla velen - novigrad - skellige diye duz gitmek yerine ortaya karisik yapmak daha saglikli
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Skellige ye 20 de gittim misal, hiç olmadı. Denizin içinde bir oraya bi buraya döne döne siyah inci arıyorsun, bacağından Siren ler çekiştirirken (ki bu olaya laflar hazırladım, denizin içinde o kadar ? var, hepsinde Drowner vs. var ve hiç bir şey yapamıyorsun, bari sign atabilelim insafsızlar anca gluglguglu) buluyorsun, veriyorsun, 5 xp. QQ.

ETA: AA lel crossbow deniz altında kullanılabiliyormuş ve hayvan gibi etkiliymiş? Counterintuitive diye buna diyolla sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...