Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Paticik'e Modez'in ciddi zarar verdiğini düşünüyodum da...

Çok lazım bişeymiş lan. İlk defa paticikte bloklanması gereken birisinin olduğunu görüyorum. Hearthstone'un birisini blocklamama neden olacağı da hiç aklıma gelmezdi asdfasdfasdfasdf.

Yarın maintenance sonrası brawl gelince anlarız nası bişe olduğunu. Gerçi "Brawl" kelimesine çok pis takığım. Diablo'ya pvp getirmediler. Brawl diye bi one shot fest geldi. HotS gudubetine de Moba falan demiyorlar Brawl diyorlar.

Umarım "Brawl" ile ilgili düşüncelerim değişir. Umutluyum ama bu sefer. HS'nin üstüne düşüyo blizz.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Paticik'e Modez'in ciddi zarar verdiğini düşünüyodum da...

Çok lazım bişeymiş lan. İlk defa paticikte bloklanması gereken birisinin olduğunu görüyorum. Hearthstone'un birisini blocklamama neden olacağı da hiç aklıma gelmezdi asdfasdfasdfasdf.

Yarın maintenance sonrası brawl gelince anlarız nası bişe olduğunu. Gerçi "Brawl" kelimesine çok pis takığım. Diablo'ya pvp getirmediler. Brawl diye bi one shot fest geldi. HotS gudubetine de Moba falan demiyorlar Brawl diyorlar.

Umarım "Brawl" ile ilgili düşüncelerim değişir. Umutluyum ama bu sefer. HS'nin üstüne düşüyo blizz.

son mesajdan 6 gün sonra kime atar yaptın bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, genel olarak başarılı bir deck ama çok pahalı, bende hala brawl, sylvanas, grommash ve bgh olmadığı için kuramıyorum. Daha ucuz türevleri de o kadar iyi olmuyor.

Ayrıca streamlerde izlediğim kadarıyla demon zoolock gibi agresif decklere karşı yetersiz kalabiliyor ve maçlar uzun sürüyor.

Ben bu sezon mid control combo shaman ve demon zoolock'la takıldım. İkisi de bayağı keyifli, maçlar da çabuk bitiyor.

Hatta deck'ler şunlar;

http://imgur.com/cMjF706

http://imgur.com/4Rk8Cbs

warlock deckime imp gangboss olmadığı için imp master koydum bayağı iş görüyor. Hatta gangboss'tan daha iyi bile olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

tavern brawldaki galibiyetler 3 win 10 golda ve win 3 games win 8 games gibi class specific olmayan questlere sayılıyor, ladderdan arenadan bayan için şahane olmuş

E bu güzelmiş dicemde sıkıntı şu ki zaten o questleri tek yapan kimse var mıydı? Ben genelde o quest vçıkarsa kapatıyodum oyunu bi dahaki gün farklı questle yapıyodum. Win paladin shaman felan gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Demin tam troldenlik bi an yaşadım :D

Priest var bende, adam stalagg indi, death atıp kestim. sonraki round feugen indi, bende sylvanas indim. yanına dark cultist koydu bide sorry çekti. injured blademaster ile dark cultisti kesip, holy fire ile kendi sylvanasımı öldürdüm, adamın feugeni alıp bide sonraki round onu kestirip thaddius'u çaldım resmen :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...