Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Ayni oyunda bir de pala secreti calarsan yesil-kirmizi-sari "hevalize" secret i aktive oluyor.

Hevalize: Summon hevals until your side of the board is full when your hero is attacked

Heval: Grim Patron un gür kaşlısı. Ama ozelligi var: At the beginning of your turn, drain opponents unused electricity mana. If a heval finds no mana to drain, destroy a mana cryystal instead
Sosyal ağlarda paylaş

http://i.imgur.com/4ADsmZb.png

şöyle bi karışık handlock yaptım. sunfury yerine sunwalker koydum, jiraxus yoktu alextrazsa ekledim falan. bi nalet facehunter ve grim patron decklerine yeniliyorum. onun dışında win rate %70 civarı. Baya değişik bi deck oldu :D

Bane of doom tamamen rng amaçlı, sacrifical pact de you face jiraxus diyenin ağzına atmak için. sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Malibu said:

Masticore said:

hiç düşünmeden

Kesinlikle değildir

İmmmkkaaaanı yok değildir.

:) tersi beklenmez zaten lifecoach'tan hele lvl 12 lerde düşüncek fln... , eskiden paladin oynardı lifecoacha ama adam dogruda oynadı lan onada birşey demiyorum o veya baskası bilmiyorum ^^ Benim isyanım rng tanrılarına.

Bu arada sırf lifecoach degil herkes grim oynuyor. Cok op abi
Sosyal ağlarda paylaş

Denedim abi. Adamlara allah gibi eller, kartlar geliyo.

Hele tüm zoo paladinler direk ellerinde shielded mini bot, knife juggler, muster of battle la basliyo. Arkasindan truesilver cekiyo.

Bana gereken sludge belcher, argus, heal bot falan ya gelmiyo ya da adam boardu doldurduktan sonra geliyo.

Fakin rng

Bi ramp druid dayanabiliyo biraz. O da elden innervate yeti falan gelirse.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...