Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

hayırlı olsun, bu bölümde rahat rahat alakalı başlıkları da açıp daha derli toplu tartışabilirsiniz böylece. tunca'nın bayağı evvelden böyle bir isteği vardı zaten, mesaj hacmi de yeterliydi aslında. şu anda bölümün %80'inden fazlası hearthstone ile alakalı sanırım, toplam 15k mesajlık başlık taşıdım herhalde. :p

unuttuğum başka kart oyunu başlığı varsa öm ile bildirebilirsiniz, onları da yollarım buraya.
Sosyal ağlarda paylaş

Lexius said:

Yeni yeni daldım HS ye de azıcık elimden tutup yol yordam gösterebilecek birileri var mı?

Biraz netten araştırma yapıp az buçukta arada twitch izle dostum. Başlangıç için face hunter ve cheap handlock decklerini ayarla bunlar genelde kolay craftlanabilen/bulunabilen kartları içeriyor. Bu 2 deckle başla daily questleri yaptıkça devamı gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

Mtgo nun güzel bir digital versiyonu yaptılarda biz mi oynamadık :(

yaptılar... 10 sene önce vardı yani. ama bir oyun 50 dakka falan sürüyordu. baya ciddi vakit isteyen bir şeydi. rakibin turn'ünde hamle yapma olayı internet için mantıklı bir şey değil.

zaten hearthstone'un altında yatan genius design'ın belki de en önemli parçalarından biri rakibin turn'ünde hamle şansının olmaması. bir diğeri de her turn mana gelmesi...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...