Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

abi bişey dicem. ben geçen 2 günde 2 ayrı pack açtım, ikisinden de gold legendary çıktı. bu nasıl bir ihtimaldir? biri questten gelen pack, diğeri tavern brawl'dan. ha bi de bugün şu yeni expansion'un verdiği beleş paketlerden ilkini açtım 1 rare 3 epic çıktı sadece ilk paketten. wtf dedim.

çok da anlamıyorum hani oyundan, baya imba bi olay mı yoksa olabilir mi yani öyle meh'lik bişey mi
Sosyal ağlarda paylaş

Pha said:

Abi Basar reyizi baya seviyorum ama su olay bomba
2:11:00 den itibaren izleyin efsane.
https://www.twitch.tv/basarcos/v/63126094

O deck ne? O neeeeeeee? Şaka gibi.

Argent Squire
Zombie Chow
2 Bilefin
4 Minibot
3 Muster
Aldor Peacekeeper
Truesilver
Keeper of Uldaman

Allah aşkına bu ne :D OHAAAAA. Bana 2 kere 1'er Spell'e sahip Rogue ve Mage deckleri geldi bugün 1 spell ya 1 :D Bir de şu decke bak. Oha'dan başka bir kelime demeye gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

abi bişey dicem. ben geçen 2 günde 2 ayrı pack açtım, ikisinden de gold legendary çıktı. bu nasıl bir ihtimaldir? biri questten gelen pack, diğeri tavern brawl'dan. ha bi de bugün şu yeni expansion'un verdiği beleş paketlerden ilkini açtım 1 rare 3 epic çıktı sadece ilk paketten. wtf dedim.

çok da anlamıyorum hani oyundan, baya imba bi olay mı yoksa olabilir mi yani öyle meh'lik bişey mi

20'de 1 ihtimal yani işte.

X bir tip pack'ten 39 kere üst üste açamazsan, 40.'da garanti legendary açıyorsun bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya izlemeyin allaşkına şu adamı ya. Gidin göt göğüs açan karıları izleyin. Legendary Lea falan var. Onu izleyin.

Adamın bildiğiniz psikolojik sorunları var. Biri streamde twerk yapar öteki sinir krizleri geçirir. En çok da bunlar izlenir. Sonra niye düzgün yayıncı yok.

Kesin şanssız bişe olmuştur. OMO TOPDOCK POYROBLOST OTTON diye. Ya da ne biliyim Boom botlar 4 vurmuştur. Oturmuş ağlamıştır. Yapmayın etmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

8 pack belesten, 30 pack te gold la aldim. 0 legendary cikti:) 3 gold(2 epic, 1 common), araya da karisik bisiler dustu. Surekli ayni karttan cikiyor mubarek. 400 dust lik fazla kart var.

Bakalim bugun eldekilerle bir deck yapicam. Benim eski beginner mage deck i ile cthun lu 2-3 kisiyi tokatladim, quest yaparken icimin yaglari eridi.
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:

bi tane dragon paladin decki yaptım
içindeki en yeni kart keeper of uldaman ile eadric
rank 4 oldum millet deli afallıyor çok eğlendim ahah

Nası ya, ben günümü görüp duruyorum dragon paladinim ile. Paladin oynamayı bıraktım neredeyse işe yaramıyor diye. Akşam ilk işim decki güncellemek olacak..
Sosyal ağlarda paylaş

Roqq said:

Herşey çok güzel. Ek paket güzel filan tamam.

Ama şu entomb denen kartı yapanın abv. Nefret ediyorum ya. Bütün keyfi kaçırıyor Allahın belası.

+1

son 5'li pack'i de açıcam birazdan, questleri yaptım.

1050 gold falan birikti, 7 tane old gods pack'i mi alayım, saklayım mı napayım?

dust da 200 - 250 falan, pek bişiyim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...