Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Oyuna ilgi falan mı azaldı? Eskiden sürekli ranked oynayıp 15'in altına inemeyen biriyim. Dün tarihi eser paladin rush ile 20'den 14'e geldim direk kaybetmeden, bir maç sonra 13'teyim. Birilerinin beni evire çevire 16'ya göndermesi lazımdı, nerede o insanlar??
Sosyal ağlarda paylaş

Arenaya olan bütün inancımı yerle bir ettim son arena destemle. Sürekli kart çektiren kartlarla arena kazanılabileceğine olan inancım tamamen safsata imiş. Geçen k1nJo'nun şu mesajda verdiği destedeki mantığı denemek istedim.

Yeni bir paladin destesi yaptım, genel mantığıma tamamen ters bir deste. Tek bir tane aoe aldım mesela desteye, full 2-3-4 minion doldurdum, kart çektiren kartları da almadım bu sefer, legendary falanda yok, hatta epik bile 1 tane. Acaba 3-4 yapar mıyım dediğim deste şu an 11 yapmış durumda ve galiba 12yide yapacak. Bütün hayallerin yıkıldı, bu mudur yani HS arena şimdi. Duldur desteyi düşük manalı kartlarla adama face yüklen ölsün müdür yani? Vay anasını sayın seyirciler ya.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Arenaya olan bütün inancımı yerle bir ettim son arena destemle. Sürekli kart çektiren kartlarla arena kazanılabileceğine olan inancım tamamen safsata imiş. Geçen k1nJo'nun şu mesajda verdiği destedeki mantığı denemek istedim.

Yeni bir paladin destesi yaptım, genel mantığıma tamamen ters bir deste. Tek bir tane aoe aldım mesela desteye, full 2-3-4 minion doldurdum, kart çektiren kartları da almadım bu sefer, legendary falanda yok, hatta epik bile 1 tane. Acaba 3-4 yapar mıyım dediğim deste şu an 11 yapmış durumda ve galiba 12yide yapacak. Bütün hayallerin yıkıldı, bu mudur yani HS arena şimdi. Duldur desteyi düşük manalı kartlarla adama face yüklen ölsün müdür yani? Vay anasını sayın seyirciler ya.

Card draw önemli ama card draw karşılığında feda ettiğin tempo daha önemli.

Yani şöyle açıklayayım. 4 manaya hammer of wrath - Yeti- tazdingo arasında wrath'ı seçmek mantıklı değil. Yeti ve tazdingo zaten 1v2 yaparak kart avantajını ele geçirebiliyor. Ya da sallıyorum oyunun başında doldurduğun boardı kaybetsen dahi boarda ineceğin Force Tank card draw'a ihtiyaç duymamanı sağlıyor. Card draw yerine high value minyınlar ile işini halledebilirsin.

Face yüklenmeye gelince... Eğer rakibin tempoyu ele geçirmesini sağlayacak kart almadıysa o adama lose müstehak.
Sosyal ağlarda paylaş

Lexius said:

Casual oynamak için iki tane deck yaptım kendimce internetten bişeyler okuya okuya. Hani bi göz atıp şunu şunu yapsan daha tatlı olur diyebileceğiniz bişeyler varsa çok sevinirim. Teşekkürler.

Mage

Warlock

mage e baktim.
kart eksigin var heralde? ben olsam flamestrike ve polymorphu 1 e indiririm. mirror image ve arcane int 1 er tane azaltirim. bunlarin yerlerine 1 mirror entity, 1 counterspell, 2 tane mad scientist koyarim. senjini de 1 e indiririm, belcher koyarim.

kelthuzadla chromaggusu da boom ve ragnarosla degistiririm, 1 kart daha eksiltip sylvanas da girer araya

ulan zaten varmis mirror entity 2 tane, karisti isler neyse
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

face yüklenmek değil de shielded minibot ve muster dan aldığın value diğer 2-3 mana kartların hepsinden fazla arenada. 3 manada imp gang boss, muster a yakın sadece. solemn vigil ve wisdom'u; truesilver, shielded, cons, muster yoksa draftliyorsun zaten o da kötü değil.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

arena da olay bolbol trade yapıp kalanlarla face dalmak, lethal bulunca küsküyü vermek.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...