Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Total War: Warhammer

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

Tüm Bretonları savaşmadan yuttum. Devasa bir alan 54 turda benim oldu. Sadece Orion ile savaştayım. Birazdan Kaos ve Norskalar damlar. Canımı sıkan bu kadar alana hükmediyorum, bir sürü şehir (8 eyalet) var max 2 full bölük ordum var. Para gelmesin, her tur nötr kalsın dersem 2.5 anca çıkıyor. Köylü sistem güzel de baya kasıntı bu arada seviye vh.

Aşağıdan Tilea, Elfler ve yukarıdan Kaos gelse aynı anda oyunu kapat. Ordu sayın 2, sırf Kaos ile birlikte gelen Norskalar toplamda 4-5 full ordu ile geliyor :S
Sosyal ağlarda paylaş

en son, Carcassonne ile oynadım, Tilea ve Estalia bende, Bordeleaux ve Bretonnia ve onların ilhak ettiği 2-3 bölge hariç benim topraklarım dı, bir 20 birim, 2 de 8-9 birimlik iki ordu vardı, buna rağmen turn başı 5000-6000 gelirim vardı...

bretonlar genel olarak para sıkıntısı pek yaşamadım, cücelere denk bile diyebilirim. ama binalara ve şövalye bakım yeteneklerine dikkat etmek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Diplomaside rahatlayınca adam gibi binalara yüklendim, dediğin gibi maddi açıdan refaha eriştim. Ama yine de sıkıntı neyse deniyoruz işte bir sonrakinde daha iyi olur.

Ek olarak şu an hadsiz Elfler'e soykırım yapıyorum. Normalde 80-90 tur dağınık idiler, ben ordularımı bu tarafa kaydırınca alayı birleşti bir de savaş açtılar.

Köklerini kesicem birazdan.

Sosyal ağlarda paylaş

Bi problemim var. Ne güzel oynuyodum daha düne kadar. Şimdi steamden açıyorum launcher geliyo play diyince oyunu açmıyo ama görev yöneticisinde warhammer çalışıyor görünüyo.

Kendi exesiyle çalıştırmak istedim steam klasöründen, onda da steam açık değil diyo vs vs

Var mı bilen?

edit: bişe daha farkettim bi süre sonra "server is not reachable check your internet connection and click retry" gibisinden bir hata veriyomuş. Ne virüs programı var ne firewall. Kaldı ki oynayabildiğim zamana göre farklı bişe kurmuş veya silmiş değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yabgu said:

Diplomaside rahatlayınca adam gibi binalara yüklendim, dediğin gibi maddi açıdan refaha eriştim. Ama yine de sıkıntı neyse deniyoruz işte bir sonrakinde daha iyi olur.

Ek olarak şu an hadsiz Elfler'e soykırım yapıyorum. Normalde 80-90 tur dağınık idiler, ben ordularımı bu tarafa kaydırınca alayı birleşti bir de savaş açtılar.

Köklerini kesicem birazdan.

osmanlı modu yok mu reis
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Bi problemim var. Ne güzel oynuyodum daha düne kadar. Şimdi steamden açıyorum launcher geliyo play diyince oyunu açmıyo ama görev yöneticisinde warhammer çalışıyor görünüyo.

Kendi exesiyle çalıştırmak istedim steam klasöründen, onda da steam açık değil diyo vs vs

Var mı bilen?

edit: bişe daha farkettim bi süre sonra "server is not reachable check your internet connection and click retry" gibisinden bir hata veriyomuş. Ne virüs programı var ne firewall. Kaldı ki oynayabildiğim zamana göre farklı bişe kurmuş veya silmiş değilim.

Oyuna kütüphanede sağ tıklayınca oralarda bir yerlerde verify olacak. Öyle bir tamir etmeyi dene istersen.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

BlackRose said:

Var mı bilen?

Oyuna kütüphanede sağ tıklayınca oralarda bir yerlerde verify olacak. Öyle bir tamir etmeyi dene istersen.

Verify ne ki sildim 15 GB yeniden indirdim kurdum ama farketmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shortly after launch, owners of both the original game and Total War™ WARHAMMER II will gain access to the colossal new combined campaign. Merging the landmasses of The Old World plus Naggaroth, Lustria, Ulthuan and the Southlands into a single epic map, players may embark on monumental campaigns as any owned Race from both titles.

aman tanrim yy'in eniyi oyunu geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

hayırlı olsun da 2020, hatta 2021'den önce medieval 2 ihtimali yokoldu, bu kadar önemli iki oyun arasında en az 15 yıl olması çok kötü. :(

Fakat zaten hem yeni Warhammer oyunları hem de yeni bir tarihi Total War oyunu üzerinde çalıştıklarını söylemişlerdi. Daha önce ele almadıkları bir dönem olduğu için o da Medieval 3 olamaz ama yeni Warhammer oyunu duyurmaları onu etkileyen bir şey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

haritanin flöp diye 4 katina falan cikmasi ilginc olmus :)

Lustria, Ulthuan, Naggaroth, Southlands.

birlesik campaign kismi da oyun ciktiktan sonra eklenecekmis.

hmm southlands geldigine gore dlc tomb kings kesin gibi birsey, sonrasinda 3. oyuna

Daemons of Chaos
Ogre Kingdoms
Chaos Dwarfs

kaliyor eger "end times" yoluna girip ordulari falan birlestirmezler ise.
Sosyal ağlarda paylaş

cidden tomb kings 2. oyuna gelirse, 3.oyuna pek baba faction kalmiyor

3. oyun bildigin chaos mini campaign gibi bisi oluyor sdsfs

http://www.youtube.com/watch?v=QUFAqa3gzl4

said:
How is Total War: WARHAMMER II’s campaign different to the first game?

As the twin-tailed comet of Sotek made its recent journey across the skies, it caused the Vortex to become dangerously unstable. Each of the four races has its own objective regarding this: some wish to heal the Great Vortex and prevent calamity. Others see opportunity in disrupting it. That said, no two races have precisely the same objectives and they’ll need to accomplish them in their own way.

The campaign is therefore a race for control of the Vortex, culminating in a cataclysmic series of endgame events. This is the first TW game where the AI can beat you to the end game objective.

But the race for the Vortex isn’t the be-all and end-all. You will still have to build and manage your empire, treat with and betray your allies, research techs, develop settlements, all the usual Total War good stuff, with unique race mechanics and objectives defining the specifics of your campaign. You still need to further your aims, but there will also be a greater focus on confounding or supporting the other races in theirs

gorev bazli hmmm acaba AI ne kadar iyi olabilecek... ai konusunda pek guvenim yok ca'e umarim utandirirlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...