Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uyku Süresi - 2015

2

Öne çıkan mesajlar

benim böyle birşeyim yok. kendim uyanmadıktan sonra nolursa olsun gollum gibi uyanıyorum.
hiç farketmiyor.

mesela normalde iş olmasa 11'de uyanıcam diyelim, 10.30da alarmla uyanayım yine ölü gibi uyanıyorum.

sadece uyku alımı değil problem zaten kalkmakta problem yaşarken, kalkıp yapman gereken işler sorumluluklar falan.
Sosyal ağlarda paylaş

yatak design edicem ben, sabahleyin once alarm calicak, bakti kapanmadi, yatagi sallamaya baslicak (al sana exorsist sdfsdf), yine kalkmadin, bu sefer yatak ortadan ikiye ayrilip seni altindaki havuza dusmeni saglayacak sfsddfs

baska turlu uyanmak imkansiz abi.
Sosyal ağlarda paylaş

Genel olarak sağlık için ilk kendi kendine uyandığın an tekrar dalmadan kalkmak lazım diyorlar.

Benim haftaiçi alarmla 5-6 saat civarı, haftasonları 8-9 saat civarı oluyor uyku. Haftasonu genelde 7. saatte kendim uyanıyorum ama geri yatıyorum.

Son zamanlarda biraz bozuldu düzen, haftaiçi ceset gibi kalkmaya uykumu alamamaya başladım. Haftasonları ise alarmsız kendim uyandığımda her sabah başka bir kabus görerek gergin uyanır oldum.

Çadırda, tatilde veya bol oksijenli yerde kalırken 6-7 saat uyku fazla fazla yetiyor ama. Evde sıkıntı yatak odamın dibinde sokak lambası olması. O yüzden kalın perde yaptırdım astım, o perde de sabah gün ışığını da bloke ettiği için karanlıkta uyanamıyor vücut.
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

Eğer denk gelirse eve philips wake up Light alın, uyanma olayını baya etkiliyor. Nerdeyse hiç uykumu alamamış uyanmiyorum aldığımdan beri

140 dolar diyo amazonda. o para öküz alırız yahu.

o değilde ben çok fazla uykusuzluk çekmeye başladım. dün 12 buçukta yattım en son saat 4tü diye hatırlıyorum uyuyamadım. bi saatten sora twitter falanda bitince çok canı sıkılıyo insanın yatakta mal gibi yatınca. yok mu bu işin bi oluru ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kendimi sınırlamaya çalışıyorum hep. Bazen 22.00'da yatıyorum, 05.00'da kalkıp takılıyorum. Bazen 03.00'da yatıyorum, 06.30'da kalkıp işe gidiyorum. Sürekli denemeler yapıyorum kendimle. Minimum uyumaya çalışıyorum aslında ama, 6 saat bana yeterli bir süre gibi gözüküyor. Ha 20 sene sonra bunlar bir hastalığa neden olur mu bir fikrim yok ama son 5 6 senedir deneyselim sürekli. 2 hafta önce cumartesi 21.15'e yattım, 03.00'da kalkıp oyun oynadım, ertesi akşam 00.00'da yatıp 06.30'da kalktım.. Değişik kafalardayım...
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

benim böyle birşeyim yok. kendim uyanmadıktan sonra nolursa olsun gollum gibi uyanıyorum.
hiç farketmiyor.

bende bu var, üstüne bir de rastgele kesinlikle uyanamama procluyor, 20 saat falan uyuyorum. genel olarak sıkıntı var zaten gerçi. ilaçsız çözüm yollarını tükettim diyebilirim, tek kalıcı çaresi ölmek herhalde. işimi falan buna göre ayarladım yine ama sosyallik sıkıntı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...