Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoD Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

yazdıklarına iyi bak istersen ben hala en ufak bir ima saracsm yapmadan ciddiye alıp 10 paragraf yazı yazarken gelip, heee mage op evet hunter zor modunda 2 post attın bende daha söylencek birşey yok dedim.

Neyse gerçekten umrumda değilsin görüşlerini seviyeli belirtene kadar seninle tartışmak zevkliydi ama son 1.5 sayfadır midem bulandı. Sana fikirlerinle başarılar dilerim mümkünse de bir yorum yapma benimle iligi ad hominem vs, şu zamana kadar da akıllanamayıp hala bukadar dediğim dedik çaldığım düdük takılırsan kusura bakma ama daha çok accountunu açtırırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

yazdıklarına iyi bak istersen ben hala en ufak bir ima saracsm yapmadan ciddiye alıp 10 paragraf yazı yazarken gelip, heee mage op evet hunter zor modunda 2 post attın bende daha söylencek birşey yok dedim.

Neyse gerçekten umrumda değilsin görüşlerini seviyeli belirtene kadar seninle tartışmak zevkliydi ama son 1.5 sayfadır midem bulandı. Sana fikirlerinle başarılar dilerim mümkünse de bir yorum yapma benimle iligi ad hominem vs, şu zamana kadar da akıllanamayıp hala bukadar dediğim dedik çaldığım düdük takılırsan kusura bakma ama daha çok accountunu açtırırsın.

Ay amma sinirlendin ne zayıf egon varmış ya. Oyun anasını satayım, agzından kopuk akıyor ne kudurdun be kardeşim.

İstedigim yorumu da yaparım sana mı sorucam kime yorum yapacagımı? İkile. Otuz kere gidiyorum postu attın gideceksen git, bık bık bık.

WoW tarihinin en easy mode classını rogue, mage'le kıyasladı ya lan herif. Tuşlara basıp damage vuruyosunuz abi, hala bir cevabın yok. Otuz tane cevap olmayan şey yazıyorsun, yok mage'in burst'ü daha çok diyorsun, hunter eskiden daha OP'du bilmem ne. "Ya bir chimera shot var ık bık 17k vuruyo" E benim şikayet ettigin burstum de o kadar vuruyor zaten, 2 stack, 50 saniye cd. Yok argümanın falan, tek tek quotelatma bana lütfen, o kadar çok boş konusuyorsun ki yemin ediyorum üşeniyorum dissectlemeye, 25 yaşındayım lan ben, bununla mı ugrasıcam? Soruma cevap ver, hunter'ın burst'ü, sustained damage'ı herhangi bir skill mekanigiyle interrupt oluyor mu? Pressure altında hunter damage yapmaya devam ediyor mu? Bu sırada oyundaki her ranged class interrupt ve damage altında kaldıgı zaman ölmemek için damage yapmayı bırakmak zorunda mı? Hah, güle güle.

Ben Wissy'le başa çıktım bu bölümde, senin gibi patavatsız, terbiyesiz newfagleri mi ayıklayamıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

Kendini çooook tekarlıyorsun genç yetowan bu arada interrupt için şurdan başla http://www.wowhead.com/spell=157997 sonra ki adımları yavaş yavaş paylaşırım poly nerde atılır fln fazla zorlama şimdilik

He bide castlemediğin speller için 24 snyeli cd li silencla da interruptlarm seni arada, hakkaten azcık önemsesem tek wot le yerin dibine sokarım senide yazdıklarının sen bile farkında değilsin
Sosyal ağlarda paylaş

Ufaklığa diyorum ki 25 snye cd li ve 2 chargle i stun yapan instant dmg skillin var sinirsiz atabilecegin poly var icebarier + % 15 instan healin 2 ice blockun en ufak stundan çıkabileceğin blinkin healarin varken kolay kolay yemiyecegin killshotun var hala bana HÖNTÖRÜN DÖRDÖRÖLEMEZ Dömögü vör diyor asdfasdf güzel kardeşim 30 unu aş yavaş yavaş lan ben niye bir retard olmaya kasıyorum diye sorgula sonra konuşuruz
Sosyal ağlarda paylaş

adam yaşa vuracak kadar düşmüş lan.

antipatik tip. adamdan 5-10 yaş büyük olduğun için daha bi bok değilsin. o bomboş ve gereksiz egoyu bir durdur. hele hele, birileri yanında gözüktüğü anda şımarma anlarını da bırak. baya muhtaç duruyorsun birilerinin onayını almaya.

geçen gün de senin tarafını tutmadım, senin kalitesiz postlarına küfür yazacak kadar düşen adamın patide durmasına gerek yok diye o adamı kızdırdım da, küfrettirdim. tek raporladığım mesaj da, sana küfrettiği mesaj. bana küfrettiği mesajı tınlamadım. nickini bile uzun uzun düşündüm, neydi lan diye.

baya haksızsın. oynamadığım oyun. adam en başından tek bir şey yazmış. hunter vs mage, hunterın faceroll üyle sonuçlanmasın istiyor. retard diyorsun utanmadan. şu kadar basit şeyi anlamayıp.

baya haksızsın. fakat haksız olup tartışan adamlar vardır, okurum. kişi haksızsa bile oturup karşı tarafa bu kadar saldırmaz. sen hem haksız, hem de saldırgansın.

evrim devam edeydi iyiydi.

laf sokmaya da kasma boşa. güzel şeyleri ciddiye alan bir insanım. fakat birisi çirkinliğiyle herşeyi gölgelemeye kalkışırsa, başka birisinin de dur demesi gerektiğine inanırım. o yüzden:

DUR.

-başlığa son mesajım, oynamadığım oyunun başlığına uğrayıp da, daha fazla tiksinemem. 26 yaşımdayım. böyle gereksiz şeyler düşünmeme gerek olmamalı günlük yaşamımda.-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...