Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoD Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Arms warr.ı bilmiyorum da guardian kadar mal bir spec yok. Adama hiç bir şey olmuyor + katır yüküyle vuruyor. Retri loladinler keza şaka gibi, adamı 3 kere baştan kesiyorsun öldürmek için.

AMAA en salağı hunterlar, bitmeyen sprint, backpedal'da feral druid'le yakalayamamam; cd'si olmadığını düşündüğüm stun ve snare'ler; 20k+ auto shot atabilmeleri, havalarda uçuşan 40-50k dmg'lar, double deterrence, eşek gibi dodge chance (openerlarımın yarısını dodge'luyor adamlar nasıl işse); aptal saptal heal regen hızları; dot'lar vs... Dizaynına koydumun class'ı.

Bir feral druid olarak da şunu söyleyebilirim, bence en olmuş spec. OP tek bir yanı var aptal incarnation + berserk combosu. Onu da CC'leyemeyen silsin zaten oyunu. Inc. + berserk açınca yok ediyorum adamı direk, 25k civarı critliyor shred cloth'lara, fero bite 80k+.

Gerçi bu spec'i bleed spec'le değiştirdim ben sustained dmg olmadığından; o daha güzel. 1v1'de falan daha etkili, hem bursty hem daha çok utility var hem de range'den de etkili.

Feral charge
Typhoon
Treant
Ward
DoC
Moonfire

alıyorum, rake + moonfire + (treantler) + shred + tiger's fury > rip. Sonra shred spam; shred critledikçe %10 dmg. inc. geliyor. Warlock'tan daha iyi dot dmg. :P
Sosyal ağlarda paylaş

Bu aksam 3v3 takildik biraz.
compumuz druid DK rogue
genel olarak retri ve hunterlar sıkıntı
bi oplik oldugu belli.
feral keza saglam rakip ama skill cap yuksek oldugu icin cok kolay fail oluyorlar.

gizli tehlike monk.
oynayan az oldugu icin farkedilmiyor da yakinda aglamaya baslarlar monk op diye
Sosyal ağlarda paylaş

Pvp icin gladius olmazsa olmaz arena icin, battleground target gerekiyo rbg ler icin, onun haricinde bir addon vardi ismini hatirlamiyorum ama boyle buyuk simge seklinde skillin cd si hazir oldugunda ekrana transparan bir sekilde cikaran, ek olarak omnicc var cooldown takibi icin.. Muhtemelen priest isen decursive gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

kusura bakmayında kimisi çok saçmalamış, feral ve hunter hakkında. ikisinide main gibi oynuyorum şuan pvp gear full ve conquest cap gidiyorum.

Hunter 20k auto shot falan atmıyor auto shotu komedi gibi vuruyor (tamam demek istediği o değilde) 5-6k falan vuruyor 3 snyede 1. MM hunterda chiemera çok sağlam vuruyor bunun dışında low ratingte barrage her 20 saniyede 1 vuran bu 2 skill var başka da bir cacık yok, sustain i pvp de kötü ama burstu egale edebilecek skill sizde yoksa hunter op gibi gelir e 2 kere 10 saniye ardından bu burstü yiyip kendinizi toparlıyamıyorsanız killshot osurtuyor tabi resource harcamadan ondan op geliyor, gelene.

Feralle hunterı yakalayamama gibi bir durum yok feral hunterı mükemmel kapatıyor 1.5snye gcd harcayıp bir zahmet re cat form yapın arada, üstelik hunterın burstünü yememek için elinde 2 mükemmel skillde var survival insect ve cenerion ward.

Sonra feralde skill cap yüksek denmiş fdassgha en faceroll class 4 dmg skilli 2 instant 1 proc heal okadar charge at reform yap gogo. (tabiki cylcone da at artık uygun yerde)

Retri baya baya güçlü op denebilir bile, hunter ve feral oldukça iyi durumda ama op değil kesinlikle rating arttıkça üstlerine kapandılar mı hunter dmg yapamamıyor feral ise kabak çiçeği gibi açılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...