Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoD Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Hunter'ı kesmek için hunter'ın bir sürü şeyi faillaması lazım. O yüzden teorikıraft öyle olmaz diyorum.

Hunter'ın sıkıntısını sayfalarca yazdım, biraz okursan neden bu tarz teorikıraftların çok spekülatif oldugunu anlarsın kesin.

Eger stratejin karsındakinin birşeyi batırmasıysa yanlış oynuyorsun demektir. Ben cast ederken ya interrupt'ı kacırırsa diye cast etmeye başlarsam 1 kazanırım, 2 kazanırım 3de biri elime çok güzel oturtur.

Kesinlikle hunter en OP demiyorum, OP'lar panteonunda en rahat ve oynaması faceroll olan diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır arkadaş soruyorsunuz taktiğini de söylüyoruz teoricraft oluyor :p

kesemeyin ağlayın ozaman ne diyim ya da açın hunter 3k rating yapın madem çok basit,

wotlk'daki gibi spellcleave yok şuan ama instant cc atıp target değiştirip bi anda nuke :(

yüksek ratinglerde özellikle mage li takımların aynı anda cd açıp patlatması lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Yok zaten şu an yaptıgımız şey o. Zaten mage'in tek damage o. Burst var, sustained yok.

Hunter ve takım arkadasları oturup senin mükemmel CC rotation oturtmanı beklemiyor. 5 saniye stun diyosun, adam çıkmıcak bundan, kenara koşup crystal burst yemeyecek, crystal alanına başka hiçbir target girip damage'ı bölmeyecek.

bu arada benim bildigim oyundaki en büyük burst magelerde lakin 100-0'a indirmiyor abi o 5 saniyede. Evet en iyi şansın o lakin yetmiyor işte sdf. Çok denedik yani.

En mantıklısı hunter/ret/feral/dk falan oynamak arkaya priest/shaman alıp. Çok temiz. Levellamaya üşenmesem kesin oynardım, varsa oynayın brolar ayıp değil.

Senin dedigin o stunlı burst'ü yapmak için önce adamlara trinket bastırmış olacaksın, 2. DR'da patlatacaksın. Bu RMP'lerin 10 sezondur yaptıgı şey. Artık yapamadıkları şey. Hunter beni LoS'una girdigim anda peynir ekmek gibi kesiyor, 1.5 dakika hayatta kalamıyorum ben hunter setuplarına. Yoksa mantıgın %100 dogru ve bunu yapabilecek setuplar var.

Instant CC'den kastını anlamadım bu arada. PoM sheep yok artık, MoP'da vardı o.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...