Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoD Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

@lectre
abi internetteki adamı neden ciddiye alıyosun.
ben koca forumda 10 15 kişinin mesajlarını falan görüyorum.
madem sinirlenicen, bas ignoru geç.

kafan raad olsun
haklı ya da haksız, patiye girip sinir olup çıkıyosanız, hata sizde de vardır

şimdi nerde kaldık.
evet
paladin imba.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben mi ortalığı karıştırdım şuan?

yazdığın mesajı tekrar oku istiyorsan, ondan önce benim yazdığım mesajıda oku, bu yaptığına başka bir şey diyorlar şuan senin farkındasındır.

uzatmayalım diyorum, hala devam ediyorsun bak sen etmediğin sürece benim senin karakterine/kişiliğine bir hakaretim söz konusu değil.

gerçekten şu yazdıklarımı dahi anlayamıyor musun?

neyse dinan haklı, 2 ...... ......... uğraşmaya gerek yok.

/bye
/proud pati
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

arkadaşlar hayatta kötü bir davranışa maruz kalıp, sinirinizi ortaya koyup istediğinizi söyleyemiyorsanız, bu bugüne kadar korkarak yaşamanızdan ötürüdür.
?

Lectre said:

/bye
/proud pati

giderken delikanlı ol lan. demin ağzından çıkanı şimdi delikanlı gibi destekle. efendi gibi söyle söylemek istediğini.

korktun mu yoksa?

ahahahahah. ahahahah. ahahahahah. ahahahahah. yeto. ahahahahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Yıl 2014 hala adam gibi birbirine saldırmadan balance tartışılamıyor mu su forumda?

Yeni çıkmış expansion, daha bir hafta olmuş arena sezonu başlayalı, atarın alemi yok. Argümanla gelin, argümana girin. Kimlige saldırmak yetoluk, kusura bakmayın.

Hunterın sustained damage'ının düşük olduguna katılmıyorum çünkü preventable değil. Ben bunu mage açısından yazıyorum tabi, çünkü mage'im ben. Belki başka class çok rahat baş ediyordur. Sadece de RMP oynuyorum.

Şimdi benim CC'im cast. Hunterın normalde götüne girersin başkasına dalıyorsan pressure uyguluyorsan bile. Arena pressure üzerinden döner. Hunter, reti, feral pressure sırasında damage yapabilir, hunter harici heal da atıyor.

Hunterın deadzone kalkması ve hareket ederek damage vurması = durdurulamaz damage. Polymorph yapmaya kalktıgın anda dayıya interrupt bagıslamış blizz, çakıyor. Ha ben bunu fakecastlarım castlamam, o mevzu değil. Ben o polymorph'u oturtana kadar allahın nuke'unu yiyor muyum? yiyorum. hunterın su an arenada koşmasını gerektirecek bir mevzu yok. Diger her class mobil oynamak zorundayken hunterın adam kovalarken bile damage vurması benim görüşüme göre okay değil.

Mage'in koşarak, interrupt edilemeyerek frostbolt cast ettigini düşün, hunter o. Çünkü dünyanın damage testini yaptım, hunter ben karşılıklı burst'te outdamage'lıyor. Eskiden "Abi dibine gir, koşmaya zorla damage yapamasın"dı, kapışmanın mantıgı buydu. Dünya kadar escape'i, atlaması hoplaması, 2 kere deflect'i zaten var. Bu rahatlık ne ayak anlam veremedim.

Bilmedigim, yeni bir zayıflıkları varsa yazın abi, ögreneyim.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn bayadır oynamıyorsun sanırım, ama ice mage in en parlak olduğu zaman dilimi de dahil hunter hep mage in counter ı oldu. 1. nedeni master call, root immunity 2. rahat atılan ranged silence 3. pet interruptlar.

Ki şuanda mage iyi durumda değil hatta kötü durumda diyebiliriz. Hunter mop a göre daha iyi değil ama hala iyi.

2x Deterance mesala problem denmiş evet problem ama healerın varken misal, ve hunter a op diyenler genelde melee ya da mage. Gerçi op denebilir hak veriyorum ama gerçekten çok bıçak sırtı durumlarda over powered durumu var. Arena da low rating dışında bir op lığı yok.

Wod realese 1 hafta kalaya kadar 2 ay boyunca hunterlar forumlarda ağladı dmg kalmadı instant azaldı vs. mageler çok çok fazla ağladı instantlar bitti meleenin gap closerları çok fazla diye. Evet yeni bir çağ başladı pvp de casterları mopta fazla instanta bağlayıp şimdide kimisini kötü duruma düşürdüler gerçekten. Blizzardın elinin ayarı yok.

Muhtemelenede 1-2 hafta içinde hunterın içine edicekler.

Mesala ben hunterda şu ayarı beklerim Kill shot için %35 hp aralığı fazla %25 olabilir ama plate usera vurmuyor bu o yüzdne dmgi düşürülüp nature dmg olabilir. Deterance 1 stack kesinlikle yeterli, chimeare nın belki dmg biraz düşürebilir ama aim shotun dmgi artmalı çünkü çok los olunuyor o 2.5 snye castte.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben resto druidim bak.

hunter retri disc takımları çok popüler görmüşsündür.

blades edge gibi bol l.o.s lu harita gelmedikçe yenemiyorsun.
baskıyı kuran sen olmadığın anda 10 saniyede iş bitiyor.
cast yapamıyorum. allahtan druidim. ama yok, dps'in birini cyclonlamassan , o kadar warforged katkılı full gear'ım var, tree of life'ken instant regrowthlarla adamlarımı tutamıyorum.

trap = shadowfury olmuş. çat diye geliyor.

hunter'ın sustaini ile subt rogunki aynı ki aşşa yukarı.
sorun class'ın zaten yürümeden ve cast yapmadan baskı kurabilmesi.
o kadar vurmicak abi. ı ıh.
yani ben de MoP ta hunter oynadım.
şu anki gibi bir imbalık olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Dei said:

Lectre said:

arkadaşlar hayatta kötü bir davranışa maruz kalıp, sinirinizi ortaya koyup istediğinizi söyleyemiyorsanız, bu bugüne kadar korkarak yaşamanızdan ötürüdür.
?

Lectre said:

/bye
/proud pati

giderken delikanlı ol lan. demin ağzından çıkanı şimdi delikanlı gibi destekle. efendi gibi söyle söylemek istediğini.

korktun mu yoksa?

ahahahahah. ahahahah. ahahahahah. ahahahahah. yeto. ahahahahah.

şunu yazman bile zaten aile terbiyenin ancak ve ancak bir orospu tarafından verildiğini anlamaya yetiyor.

evet banlanıcam ve evet banlanmaktan korktuğum için yazmadım, çünkü forumda gerçekten sevdiğim fikir alışverişinde bulunduğum insanların sayısı siz değerli orospu çocuklarından fazla.

ve bunu küfür etmek için söylemiyorum, gerçekten orospuluk/hayat kadınlığı mesleğini aşağılık bir meslek olarak gördüğüm ve gerçekten annelerinizin genelev arkadaşı olduğunu düşündüğüm için yazıyorum.

küfür bir yana, ben gerçekten böyle bir ihtimalin gerçekliğine inanacak seviyeye gelmiş bulunmaktayım şuan.

mesela şuan sana gerizekalısın, ibnesin vs gerçekten diyesim yok, direk orospu çocuğusun.

ha ayrıca tebrikler, arkamdan öhöhöhö yeto banlandı yazabilirsin, ama inan egomu tatmin etmem için tek sahip olduğum mecra burası değil senin aksine.

20 yaşına geldin, bazı gerçekleri öğrenme zamanı, sonuçtan bizide haberdar et okuyor olacağım.

elveda pati :)
Sosyal ağlarda paylaş

disc zaten saçmalık hunter + disc imba olabilir daha oynamadım. Dediklerin kısmen doğru da işte diyorsun mobile olarak o dmg olmamalı, eskiden cast yoktu mopta BM oynarken, mopta bm op di şuanki mm nin 1.2 katıydı güç olarak. Hunter a hareket ederken cast verdiler evet ama inan aim komik vuruyor özellikle yüksek armora sustain dmg classa göre değişiyor yani clothta çok ağır ona katılıyorum kill shotta dahil.
Sosyal ağlarda paylaş

bide zaten blue postlarda lvl100 abilityleri direk beceremedik diye post attılar 6.1 ve sonrasında baya bir değişicek işler o auto attack slow fln gider muhtemelen, ama adamlar işte baya fail başta bizim 6 snye de 1 atılan daze yapan slowumuzu kaldırmıştı sonra vaz geçtiler.

Warriorun fena içine ettiler mesala direk yazın oynamıyor olsamda offical forumları takip ediyordum mafettiler şimdi armsı furyi bufflıycaz diyorlar.

2 sene exp e abandılar skill purity adına classların içine ettiler.

Misal diyorsun trap instant trigger oluyor, evet ama 1. cisi scatter shot kalktı (instant 3sec blind gibi düşün onu atıp altına trap koyuyordun) 2. cisi o trap launcherın trapi attığında belli bir delayı var öle çat diye düşmüyor. İşte scatter + trap i ayrı kullananları nerflemek için yaptılar ama tek cc ye indirip bok ettiler yani göründüğü gibi değil hiç birşey. Mop ta hunter op di gerçekten ama şuan o derece bir op lik görmüyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Disc priest de çok OP bu arada. Penance'ın counterspell yemesi ama flash heal çakmaya devam etmesi. Ki benim setupımda da var disc, o yüzden identify edebiliyorum rahatlıgını. Kesinlikle kimse eskisi gibi prieste yüklensek mi demiyor. Biliyor çünkü inmeyecek o babacan yani.

Hunter'ın sıkıntısı deterrance'dan ibaret değil. Bu tarz rahatlıkların akimülasyonu sorun.

Hunterın her zaman mage killer oldugu önermes dogru, lakin avantaj eşit değildir faceroll. Hunterla başa çıkamasak glad olamazdık zaten. Ama bu yeni mobiliteyle birleşmiş burst sıkıntı.

Mage'in çaresi daha çok global spam burst değil, casted spell damage'ı artacak, instantların düşecek. En iyi burstümün instant spell olması ve frostboltumun 3 katı vurması bana çok saçma bi design tercihi gibi geliyor.

Hem mage oynamak için geereken mekanik hakimiyeti kaldırıyorsun hem de classtan tatmini alıyorsun. 2 mage arasındaki farktı o icelance spamleyen moronla oturup castını yedirebilen mage.

Şu an arenaya gir invis ol, targetları belirle, PRISMATIC CRYSTAL + FROZEN ORB + TRINKET + ICY VEINS, 2X ICYNOVA + ICELANCE SPAM.

Tek bir cast yok farkındaysanız bu burstte. Lamer baya.
Sosyal ağlarda paylaş

çok komik değil mi :d ?

özür dilerim, tekrardan bilgi paylaşımlarına geçmişsiniz falan, oyunu da oynamıyorum, başlıkta yerim yok ama şu komedyaya bir yorum yapmalıyım ciddi olarak.

Lectre said:

üyelik sürelerimiz arasında 4 sene var. benden 9 kat daha fazla mesaj atmışsın.

insan oturur düşünür ya. birisine burada ego tatmin ediyor demeden önce düşünür, elindeki verileri değerlendirir. hele hele tek yer burası demeden önce şu basit bilgiyi değerlendirir.

hani evrim insan hakları, demokrasi, magna carta, tıbbın ilerlemesi ot bok diye durdurulmasaydı, soyunun devamından şüphe duyacağım adamlar üzerinden gerçekten ego tatmini yapma yaşını geçeli çok oldu.

bu bir ego tatmin yazısı değil. bir böceğe yerini hatırlatma yazısı da yazardım da, lüzumu yok. gerçekten yok.

max 24 yaşındasın. hani şu yazıların bana olabilecek en iyi senaryonun, ergenliğinin son demlerini yaşıyorsun olacağı hissiyatını veriyor. fakat ondan da şüphe duyarım.

kendini eleştirme gücüne sahip olmadığın için çok şanslısın. ben bir gece içinde şu şekilde hareket etseydim, yatarken "ne kadar aptalım ya" diye hayıflanırdım kendime.

çok şanslısın. kültür, bilgi birikiminin ve zeka seviyenin değerini bil. mutlu olabilecek türden insanlardansın.

baya dertliydim, beynim yine susmuyordu, onlarca şeyi söylüyordu aynı anda fakat susturdun onları ve eğlendirdin gece gece, teşekkür ederim.

neyse, oyunla ilgili olarak da, xunn haklı. hunter ne kadar saçma abi. en azından dibine girmeye kasıp, bir şekil durdurmaya uğraşıyorduk da, her exp ile iyice saçmalamaya başlamıştı. tamam anladık, mage in counterı da, en azından mage e karşı faceroll yapmasının mantığı yok. balancedan kasıt da her daim şu tür oyunlarda skill > class oldu. blizz her defasında bu kısmı atlıyor gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...