Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoD Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Evet abi, baya da ugrastım prevent etmek için de yok yani. Öyle yada böyle birebir kavgaya dönüyor ve inanılmaz baydım. Bak gel argümanımla dalga geç, sarcasm aç kapa, ben yaparım onu. Da gelip kimlige saldırmak şekil 1-A'da oldugu gibi sadece senin kaliteni düşürür, insanlar ciddiye almaz.

Yani tabi ben de aziz değilim de, çizgim belli.

http://i.imgur.com/1swDQG7.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

dun aksam consla 2v2 girelim dedik. ben hic anlamam pvp'den vsden. 7 8 parca honorla aldigim item bide trinketler disinda oyle ahim sahim bi itemimde yok. Cons'a olm agzimiza sicacaklar hayirlisi dedim, hayir abi sen retrisin bisi yapamazlar dedi hakliymis.
ilk karsimiza gelen grupta bi tane adamin oldugunu anlamadik. o kadar kisa surduki cunki. direk cdleri patlatip daldim sanirim 6 sn falan surdu belki daha kisadir. diger adama donunce zaten 15snde bitti galiba ilk 2v2. sonra 15 kere yaptiysak 11ini kazandik, kaybettigimiz 4 tanede genelde monk healer oluyodu yada hunter oluyodu karsida. cok garipmis retri palayla pvp zevki
ama hicbisi anlamadim orasi ayri.
Sosyal ağlarda paylaş

İşte bunu de canımı ye.

Bana anlatılana göre Blizzard bütün MoP boyunca Mage'i saçma sapan bufflamış, ve tatsız bufflamış, skill faktörü kalkmış etc.

Benim on post önce dedigim şey, less instant, more cast. Boşta kalan mage'in yada herhangi bir classın damage'ının üzerine binilen karakterden çok olması lazım. Şu an komik birşekilde tam tersi. Ve çok kötü bir tasarım oldugunu düşünüyorum. PvP'yi homojenize etmeleri sorun değil, tamam her classın CClerini al elinden lakin bütün olayı CC'den ibaret olan sıfır sustained damage, single burst classı da düşüneceksin.

Crystal dene, ölürse yendin, ölmezse 1.5 dakika hayatta kalmaya debelen götünde hunterler retriler slowsuz rootsuz koşarken, ice barrier'ından nova kalkmış, kendi CC nova'n Ice Nova olmuş burst'e dönüşmüş, retride hunterda interrupt var, buyur cast et o polymorph'u.

Dogru cevap gidip frostbolt damage'ına buff verip bırakmak değil, bütün instant spell burstünü caste geçirmek, instantları nerflemek.

Şu an mage de hunter ve retri'yle kapısır kötü tasarımda.

Varsa hunterın, retri'nin vulnerable oldugu bir an, yüksek level oynamış bir hunter yazsın baya işime yarar, çünkü ben bulamadım.

Karşıma aldıgım hunter ve retrileri izlerken yaptıkları degisgen birşey gözlemleyemedim "Hah burada abanıcam, burada kacıcam" dedigim.
Sosyal ağlarda paylaş

Olay şu oldu xunn hunterın durdulamaz dmgi ve çok fahat oynadığını savundu bazı classlara karşı ki mage olduğunu unuttu hakaretsiz bir şekilde tartıştık sonra blep sen ne anlarsın moduna girince olayın kalitesi şu seviyeyi geldi. Hayır bugüne kadar çok fazla insana benzer tutumu gösterdi ve moda giren adama sabrım yok.

Dyunn ve benzeri insan da bak şu şu op geliyor diye güzellikle söyleyince olabilir abi mesala 2x detterance fazla auto shota slow gerekli degildi gibi yorum yaptım.

Hunterın güçlü mage in vasat olduğunu da söyledim yani kaç kere. Adamla duel atmanında manası yok çünkü zaten qq luyor yensem nolucak.

Herneyse master race takılsın, bu arada tabiki yaş mevzusu komedi de alakasız yerde bunu söyleme ihtiyacı niye duydu onu anlamadım elinde argüman kalmadı adamın.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen artık lütfen soruma cevap vermeden post falan atma, yok cahil yeto retard falan de devam et.

Bu oyunda pressure altında damage'ı hiçbir şekilde interrupt olmayan başka bir class var mı?

Ben rank 1 oldugumda da hunterler mageleri counterlıyordu, her zaman kıyasla zorlandıgımız setuplar oldular ama warlocklar da öyleydi. Ve hunter'ın damage doktrini mage'in aynısıydı. Pressure altında kitelamak zorunda ve kaçınılmaz damage düşüşü. Her class gibi.

Şu an böyle olmadıgını ve kalitesiz bir pvp mentalitesine sahip oldugunu söylüyorum.

Sen buna hakaret etmeden, ık bık demeden hala birşey sunabilmiş değilsin.

Benim sorunum hunterın çok vurması, 2 kere deter açması veya constant pet damage'ı falan filan değil. Bunlar fazla ve bunları zaten daha bu patch fixlemiş biraz Blizzard, çünkü kabul etmişler o %35 kill shotun saçmalıgını. Sen de kabul etmişsin.

Benim eleştirdigim aynı retride oldugu gibi damage vermenin karsındakinin ne yaptıgından tamamen muaf tuslarına bakıp basmaktan ibaret olması.

Dei denen arkadası tanımıyorum ama hakkında çok güzel konusmuş, benim birşey dememe gerek kalmamış, gereksiz de uzatmak istemiyorum. Ya şu noktadan sonra "Hayır abi oyle birşey yok bak o aslında böyle" de ya da uzatma ve sus artık yani.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Sen artık lütfen soruma cevap vermeden post falan atma, yok cahil yeto retard falan de devam et.

Bu oyunda pressure altında damage'ı hiçbir şekilde interrupt olmayan başka bir class var mı?

deter açınca vuramıyor, demek istediğin ne burada anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...