Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoD Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Dynun said:

gear fulleyip classini deneyen varsa ciddi izlenimlerini alalim

Gear full'lemedim de işte 632 ilvl ayım var, hc dönüyorum bol bol. CM yapmaya vaktim olmadı.

Şöyle söyleyebilirim, eskisi gibi gear'a bağlı olarak dayak yemiyoruz tank oynarken. En iyi gearı giyeyim, aggro tutsam, boss'un abilitylerinde cd açsam yeter olayı yok. Düz moblara bile spike dmg. abilityleri, stun'lar snare'ler vermişler. Bunları counter'layan 5-6sn cd'li avoid abilityleri var; onları tutturmak gerekiyor. Encounter'larda da görece uzun cd'li ability'lerle harmanlıyoruz işte. Zaten enrage hariç 1dk üstü cd'si olan bir şey de yok.

Self heal eşek gibi, diğer tank class'ları bilmiyorum ama şu gear seviyesinde bile mangle'dan proclayan healing touch'la 120k falan crit heal atabiliyorum kendime (gerçi buna nerf geliyor). Yine Enraged regeneration mı ne, 25-30k civarı heallıyor ve critleyebiliyor. Adını unuttuğum talenttan gelen ve hotlayan ability de bayağı iyi; genelde spike dmg'a denk getirip dmg'ı absorb ediyorum, hot'u da bonus oluyor.

Pull yetenekleri biraz kısıtlı; faerie fire'la çekmek fena değil de cd'si var ve bir death grip değil. Ayıya death grip istiyoruz! Mobility ise druid mobility'si; tutabilene aşk olsun.

Cycle falan inanılmaz kolay, aggro kaçırmak büyük başarı.

AYI GÖTÜ GÖRMEKTEN 1 HAFTADA BIKTIM, o çok kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

Ashranı abuselayabilen var mı? Bi defa girdim beceremedim çıktım.

Expansionın en büyük failı ashran heralde, hani çalışmamasını falan geçtim hiç bir eğlencesi yok ya koskoca haritanın. Ya ally basenin önünde ya horde baseinin önünde bosstan kaçmaca hariç sıfır aksyon. Bi wintersgrasp ilk açıldığında ne eğlenceliydi halbüse.
Sosyal ağlarda paylaş

resto druide pvp gearı cektim sonunda.
mop a göre daha cok dmg yiyorsunuz.
dps char sizi daha cok yoruyor.
interrupt kullanamayan adam kesinlikle kesemiyor.

rogue feral ve prot warrior tehlikeli
dk burst iyi ama sustain yok.
shamanlar biseyler yapiyolar ama bilemedim. monklar ya noob denk geldi ya da class dps yapamiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

resto druide pvp gearı cektim sonunda.
mop a göre daha cok dmg yiyorsunuz.
dps char sizi daha cok yoruyor.
interrupt kullanamayan adam kesinlikle kesemiyor.

rogue feral ve prot warrior tehlikeli
dk burst iyi ama sustain yok.
shamanlar biseyler yapiyolar ama bilemedim. monklar ya noob denk geldi ya da class dps yapamiyor.

priest gördün mü hiç shadow vs?

ashrana gittim 100 olup midem bulandı yemin ederim bu kadar kötü bir bölge yapılamazdı heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...