Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Aksam 3 kisi girdik, Gladmir Rahan ben, pek guzel aktik, hatta ben ara verdim onlar daha bi aktilar, sonra 2 tane gerzek geldi biri 30 biri 40 level, biri Hanzo aldi biri Mccree, hezimetin kralini tattik.

5vs6 oyun aldi adamlar bu iki babasiz pokemon yuzunden. Bir de herifleri ikna ederiz diye insan gibi yazdik ettik, onu da sallamadilar. Tam kanserdi serefsiz evlatlari.

Bi gun Blizzard'da calisiyorum OW'u biz yaptik diye gelse biri sirf su yuzden doverim.
Sosyal ağlarda paylaş

şu herifin "reinhardt'ın şu skin'i çin bilmemne demon'ından geliyor, al mitosu da bu." ayarında vidyoları var, özellikle bu event'lerdeki skin'lerle ilgili olanları güzel baya. https://www.youtube.com/playlist?list=PLVvq7ZsdyPnrpo1DjMM-wuFjEHpH4u3in

çin yeni yılınınkileri izledim de, incoming ramadan event'e bastım paraları. 1'e 4.2 oranı var.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

-Deno- said:

yine de solo ve duo'nun tek consistent yükselme umudun olduğu gerçeğini değiştirmiyor

Abi hic sanmiyorum ya. Sikinti biraz da bizim bulundugumuz 2200-2300 rank'i sanirim. Placement match'den cikip bu rank'e dusmek olasi cunku.

abi ne yazık ki öyle. ben de böyle düşünmüyordum, tanıdık olsun işte kolay iletişim kurarız vs. diyordum ama acı gerçeği gördüm sdfs.

ama girerim sizinle. yani ben hak ettiğim yerin kesinlikle 3000 küsür olduğuna inanıyorum, ama 2500'lerde öyle bir takılınıyor ki ana avrat sövüyorum. dün şey oldu ya, adam ben genji almak istiyorum dedi başka birine, adam vermicem dedi (bu arada adam bok gibi genji oynuyordu) vay demek öyle dedi herif, gitti king of the hill'de hanzo aldı. ammo ile bile tutamadık karşı takımı, ki bir cacık değillerdi. noldu? streak gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...