Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Anlaşamıyosun ki işte, adam seçiyo Genji yi, takımın durumu ne, karşı takımın durumu ne aldırmadan onu oynuyor. Daha da kötüsü oynayamıyor. Ne Genjiler, Tracerlar var tek başına takımı taşıyor, ona lafım yok, ama oynamayı bilmeyen birisi Genji, Hanzo, Tracer, Sombra vs. gibi heroları aldığı zaman oyun direkt 5v6. Oyundan çıksa daha iyi, en azından ulti feedlemez.

-ki benim istediğim solo q girerken yapılması değil zaten, LFG sistemi. İstemeyen yine solo girsin.
Oyuna girmeden party kurmak istiyorum. Oynamak istediğimiz setupa istediğimiz role göre seçelim, rankine yakın adamlardan otomatik olarak party kursun.
Sosyal ağlarda paylaş

O sistem çok net calısıyor, competetive için implemente etseler yeter, yap 2-2-2 olarak, sonra istersen yine boz takımla konusup.

Şey yapmasınlar zaten, 2-2-2 o yüzden role degistiremezsiniz DIIIIT.

Ama en azından basic bi role tercihiyle grup kurulsa insanlar daha açık olur zaten beraber çalışmaya. Şu an herkes "allahım bu oyun istedigimi oynayabilecek miyim?"
Sosyal ağlarda paylaş

4 placement maçımda leaver denk geldiği için ben de gold'dan başladım ama şansım yaver gitti, gold'daki tüm maçlarım iyiydi, 2300 küsüre dayanadım falan. Mei ve healer main'lediğim için carry potansiyelim yok nerdeyse, o yüzden tırsıyorum daha fazla solo q girmeye sdkfjdf
Sosyal ağlarda paylaş

Abi matching sistemde sikinti var orasi kesin ya.

Ben cok dusuk girdim, 800-1100 arasi bi yerden, 2300'lere ciktim, daha da ileri gidemiyorum ve temel sebep genelde;

* 30-40 level adamin benimle ayni maca girmesi, main namina bisey olmamasi ve takim oyunu cikaramamasi
* junk change plz diye aglayan ya da istedigi karakteri alamayinca kusen, sacmalayan tipler
* fix taktikleri olup improvise taktik yapamayanlar.

hadi su sonuncuyu matching algorithm ile asamazsin da ilki basit abi. ek olarak sikayetleri ciddiye al, trolleri uzaklastir competetive'den de bi nefes alalim.

karsi takim iyi olunca gikimi cikarmiyorum bu arada, herifler cok iyi oynadi, ne yapsak olmicakti diyorum ama 30-40 oyunda bir geliyo onlar da, haliyle dertliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

NE VARMIS OLM YASIMDA?!

Sharky yuzunden ya. Delirdi bi aksam boyle HACILAR BEN COK SIKILDIM BISEY YAPALIM BI OYUN OYNAYALIM!!! diye. Overwatch diye bisey varmis derken HADI HADI HADI aldirdi, 1 kere oynadik kapadik.

Sonra hanim oyunun fiyatini ogrendi, YURU GIT €60'LUK OYNA CABUK diye kovdu yanindan. Sharky'ye dedim HACI YA GELIYON OYNUYON YA DA BEN DE SENIN HANIMA DIYORUM OYUNUN FIYATINI!

O gun bu gun oynuyoruz mecbur. Ne zaman o kadarlik oynamis olcaz bilmiyoz. Zordayiz.

http://orig06.deviantart.net/40e2/f/2012/310/b/0/__marvin___by_vampirneko-dn3a2l.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...