Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

Ne oldu lan turnuva kimse yazmamış

abi cumartesi günü ben, ammoniac ve benim bir arkadaşım karşıdan kalkıp 9'da fuara geldik. epey sıra vardı. xunn, xynocide ve benim diğer arkadaşa da 10'dan önce mutlaka gelmelerini söyledim fuara (xunn ve xyno beşiktaş'da oturuyor bu arada, rezilliğe gel)

bu tirrekler saat 11 - 12.30 arası saatlerde geldi. tabi ki bizi sildiler listeden. adeks'te pratik yaptık fuar'dan çıkıp.

pazar günü neyse ki paşalarım kalkabildi. xyno yerine falrod geldi. ilk sıradan girdik turnuvaya, şansımızı silkeliyeyim ki o günün birincisi olan heriflere düştük.

map ban var, nepal geldi. skill seviyesini en çok hissettiren map'lerden biri olduğu için hezimeye uğrattı adamlar bizi. zaten takımın en iyi iki adamı xunn ve ammo idi, ama karşı takım komple xunn - ammo level'ı çıkınca eridik. ben 2 ay ara vermiştim, son 1 haftadır tekrar oynuyordum. takım olarak da toplasan adam akıllı 4 - 5 saat oynamıştık.

yapacak bişi yok, gg wp.
Sosyal ağlarda paylaş

Ki kesinlikle hexler kadar sert değillerdi. İkisini de in-action gördüm, hexlerin takımda bi soldier oynayan çocuk var, onun aim çok net.

Gariptir tracer oynamama ragmen soldier'da aynı tracing'i yapamıyorum ama Cree oynarken çok rahatım. Çalışmak lazım ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya önce bi LFG sistemi filan yapsalar elleri mi kırılır? Atıyorum 222 partyde tank oynuycam 321de dps oynuycam filan diye seçsek ona göre bi gruba atsalar da her oyunda im hanzo/genji mainlerle filan uğraşmasak?
Mesela support slotuyla girdiysek sadece support seçebilsek, karşı takıma göre setupı değiştirmek gerekirse partydekilerin onaylaması gerekse.

Şimdi güzel bi oyun çıkardığımızda stay as a team ile kalıyorum öyle bayağı güzel oluyor ama yine de yeterli değil, hem her seferinde yeni party aramak gerekiyor, hem de çok kırılgan, winstreak bi kere bozulsa herkes çil yavrusu gibi dağılıyor ^^
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Queuelarken role seçme gelene kadar bıraktım ben bugün, zart diye 250 kaybedince bir kere bile rolümü oynayamadan baydım. Haber edersiniz, uninstalladım.

http://im2.ezgif.com/tmp/ezgif.com-4241b46f37.gif

20 yıl önce fpslerde olan şeyi 10dk kameraya anlatmış bide utanmadan
Sosyal ağlarda paylaş

role secme anca healerda olur.
ne yanı ben tank sectım gotumuz sıkınsı soldier olamıycakmıyım.. komik komik konusmayın.

"rol"ünü oyunu ne popiler ama "meta"da en az oynannan tarafında sectiysen oynama fırsatyınında olmaması normalde.

allasenız ya 6v6 oyund ane metası
Sosyal ağlarda paylaş

Ne demek ne metası, hayvan gibi metası vardı oyunun bütün sezon boyunca.

Metada olmayan takım dümdüz kaybetti hep. Rein, Hog, Dva, Ana, Lucio Soldier.

Her el.

Kimse bir kere offense role seçip queueladıktan sonra swaplayama demiyor zaten. Tek amacı takımla bir nebze role dagılımı yakalamak. Bi giriyosun 4 kişi insta offense seçiyor, bi giriyosun herkes tank, 3 healer.

Her oyuncunun istemsizce egilimi olan roller var net bir şekilde daha iyi oldugu. Mesela ben bariz en az tank oynadım, healer ok offense flanker ok ama tank oynayıp takımı düzmek istemiyorum abi. Oynamak isteyen bi ton adam var, 25 milyon oyuncum var diyosun zart diye modifiye edebilirsin bunu yani.

LoL için de aynı geyigi yapıyorlardı "meta diye birşey yok, herkes experimental şeyleri yapabilmeli" diye, bi koydular oyunun angst'ı yarıya indi herkes gayet memnun sistemden. Oynamak istedigin heroyu oynamak en çok basarı getiren şey falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

role secme anca healerda olur.
ne yanı ben tank sectım gotumuz sıkınsı soldier olamıycakmıyım.. komik komik konusmayın.

Ya işte mesela takım onayı gerekse ona? Tank slotunda girdin diyelim, soldier seçmeye çalışırsan takıma uyarı gitsin bu eleman tanktan başka bişey oynamak istiyo, Y/N?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...