Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

xunn said:

Abi çok fazla bilmiyorum, degisiyor bazı elemanları da bizimkini yazayım.

Ben, phyx, mortis, lethilion, aznathul, cuce. Buna arada giren cıkanlar oluyor işte.

Aryan ırkında Ammoniac, deno, lathspell, harir var baska kim var hatırlamıyorum su an.

Cehennem Evet Knoxville, aente, rokstansky, fury +2

Geri kalanlar alışsınlar işte, atılgan olun hallolur.

ax be kardeşim diskordda o kadar yazıyoruz giren yok. tf2ye sarmak zorunda kaldım en azından orda bir çevrem var diye. çevremde ow satın almış sayısı zaten az, patidekilere de ulaşamıyorum. help
Sosyal ağlarda paylaş

bayadır takımlar oluşmuştu, insanlar kendi çok bildiği kankaları dışında oynamak istemiyor.

e gerçi haklılar da, ne kadar über süper düper oyuncu olsan da, takımın dinamiğine alışkın değilsen her maç rank düşmekten başka bi işe yaramıyor.

solo queue çok kötü. şansına competent takım düşüyor. lvl 50+ rank 50+ halen "ben support oynayamam sadece hanzo oynarım" diyen kişilerle karşılaşıyorsun.
haliyle takım şart.

dün pati içi oyun çevirek dedik mesela feci çuvalladık. takım halinde oynama olayı yoktu, herkes bireysel takılıyordu, sonuçta çok da zevk aldığımızı sanmıyorum.

sonrasında random bi takıma geldim. çok da iyi oynamasa da birbirlerine destek olan, arka çıkan tipler, güle oynaya birkaç premade çevirdik.
hele bi mei geldi ki adam her sıkıntılı anımda yanımdaydı ve gereken yerde gereken hareketi yapıyordu, baya dua ettim kendisine.
Sosyal ağlarda paylaş

Oha Rocketleague'i ne agır çalmışlar ayıp lan.

Gerçi geçici event, o yüzden selam çakmışlar da diyebilirim bilemedim.

Bu arada tracer'ın oldugu saniyede arkada bıraktı trace izinde kod var, reddit falan çözer yakında.

Kod: U2FsdGVkX1+vupppZksvRf5g5XjFRIipRkwBokylY96Qsv2Lm+3lcmzaAILwytX/z66ZVWEOM/ccflg+9m5bul+sit+A9cenDxxqklaxbm4cMeh2oKhqIHhdaBKOi6XX2XDWpa6+P5o9MQww==
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...