Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Hala çok kırık bir hero bence. Hook cooldown'ı çok düşük, heal cooldown'ı normal. Ya hook oturtmak zor olucak yada cd'sini düşüreceksin abi. 6 saniyede bir squishy öldürmek nedir, kimin fikridir bilmiyorum ama baya malca yani.

Eski 50 kuruş büyüklüğünde hitscan crosshair, eyvallah babut.
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar maç izledim hiç road picki görmedim ya. neden almadıklarını anlamakta kolay aslında roadun üstünlüğü gücünü karşıdakinin noobluğundan alıyor. beraber girdiğimizde roadhog oynamak 5 kat falan zorlanıyor mesela çünkü adamlar road a karşı nasıl oynayacaklarını biliyor. öyle maçlar oluyor ki hiç beleş hook atamıyorsun. sürekli rein shieldinin arkasındalar, healer koruyorlar. adamların genji veya tracerı varsa çok dikkatli oynuyor, hook çok denk gelmedikçe sokamıyorsun falan falan.

ranked oynarken belkki rank üzerinde büyük ihtimal kd olarak baya düşecektir
Sosyal ağlarda paylaş

hatta abartmadan örnek vereyim, öyle maçlar oldu ki mercylerinin 3-4 kere çekip de öldüremediğim takımlara denk geldik beraber oynarken. ondan discordda otistik gibi bağırıyorum. takım birbirini kollarsa roadhog ile işin çok zor. avantajını yitirdiğin anda ölüyorsun, tracer genji gibi girdim çıktım olayı yok. girip ya alıp avantajda kalıyorsun ya da alamayıp mal gibi ölüyorsun çünkü bütün takım çullanıyor üstüne.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Bence takımı reinhardt shieldının arkasında kalmaya zorlaması yeterli abi. O istenilen bir durum değil çünkü, abandıgın zaman 5 saniyesi olan birşey o shield. ÜStelik hog'lar shieldın içine yürüyüp rein'ın suratına sıkıp öldürüyolar o baya iyi.

bence reinhardt shieldının arkasında kalmak iyi bir şey ya. pro maçlarda direkt tüm takım öle takılıo karşılıklı. HErkes kalkan arasından sıkıyor. Hiç daha etrafa dğaılan takım görmedim bir maçta bile. Çünkü karşı takım beraber takıldığı için flankleyemiyorsun adamları.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi aynı maçları izlemiyoruz sanırım dfg.

Bir meta varmış gibi davranıyoruz ama 3 günde bir degisen meta olmaz abi, şu an herşey çok fluid ve ayda bir balance patch'i geliyor.

Şu an yok meta falan mesela. Bir arada durmak =/= üstüste durmak, sadece kolay hedef oluyorsun abi.

Asıl skill herkesin eyeshotında durup ayrık oynayabilmek.
Sosyal ağlarda paylaş

Overwatch'ta D.Va için buff geliyormuş ya. sanırım şu an sadece PTR'da çalışıyor ama normal oynadığım için görmedim. Shieldi açınca geri kapatabiliyormuşuz ve Reinhardt'ın shieldi gibi kapalıyken geri donuyor.
aynı zamanda ultinin patlama süresi de 4 saniyeden 3 saniye düşmüş.

duyunca çok sevindim bu habere.
PTR'deki durumlar nasıldır bilmiyorum, test edenler yorum yapıyordur tabii.
bugün (normalde) D.Va oynayayım dedim, bir şeyler sıkıntılı classta. şu anki halinde onun yerine Winston oynamak çok daha efektif sonuç veriyor sanki.

hele bi de ultiyi attığında herkesin bi yerlere dağılmaya başlaması, çok zorda kalanların bir tek yakalanması felan da insanı D.Va'dan soğutabiliyor.

test süreci bitsin de biz de oyunlarda görebilelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

hala tickrate haberi yok
mouse accel yok (indie fpslerde bile gelişmiş accel ayarı var artık)
roadhog 7/24 kapıdan bacadan hook

olsun ama tracer götü cok güzel

abi tick rate haberi zaten adamlar dedi

60 server client 30 diye. custom game de ikisi de 60 olabliiyor ayarlaarsan ki progaming maçları öle oynanıyor. tamamen serverları 60 yapmaları için çok ciddi bir şekilde herkesin 60 serverlarını denemesi lazımmış anca öle. Herkesin bağlantısı kaldırmayabiliyor.

Tickrate ile ilgil diaha bişey yapacaklarını sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...