Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

oyun icindeki becerine baglı olarak tam dusuyor ya da dusmuyor herhalde. 3 tane gold medal alıp kaybettiysen cok bisi dusmuyo olması lazım. ama support class'a zırnık yok hala.

Şu büyük yalan. Zenyatta oynayıp altın toplayamıyorsun tam geliyor, sonra Tracer'la 3 altınla geziyorum 1.5 bar veriyor. Kesinlikle kırık sistem.
Sosyal ağlarda paylaş

knoxville said:

son 1 haftadır kanser oyun.
season rewards açıklandığından beri 65+ olup top500 göremem zaten diyenler ve top500 olup tuzu kuru olanların trollerine kurban gidiyoruz. çok yakındı top500 rip dreams

Oyun su an direkt bu ne kadar top 500 olmus adam varsa oyun trollüyor su an anlaşmışlar gibi.

Gece 1-2'den sonra sadece ve sadece fransız gerzekler geliyor bide, paso trollüyolar, berbat ingilizceleriyle bık bık konusuyorlar.

Allahm bütün fransızlardan nefret ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Top 500 adamları elimizin tersiyle dövüyoruz abi knox'la ıkıntımız yok o konuda.

2şeyden kaybediyoruz. Karsı takım swaplıyor bizimkiler swaplamıyor.

Digeri, ve en net kaybetme sebebi, karsının genjisi senin genjindne iyi. Bu kadar, şaka yapmıyorum tek sebep bu. Zen buffından beri tahammül edilemez birşeye dönüştü Genji. Tek zayıflıgı havada maymunlık yaparken vurvura öldürebilmen olan şey zen topuyla birleşip teamwipe atıyor her ultide.

Dün adam 25 saniyede doldurdu ultisini. 25 lan. 3 gün önce bi yıldız attıgı target ölür shift refreshlenir, bık bık. Zarya ultisine koyarsın cıkar, ulti atarsın reflectler. Ya bok gibi bir design acıkcası. Kırık olmayan hiçbir ability'si yok, kit'i çok esnek.
Sosyal ağlarda paylaş

genji'ye karşı winston alın rahat edin

dün maçta genji tüm takımı keserken gittim değiştirdim winston aldım. kalabalık grubun içinde durup genji geldiği gibi öldürmeye değil sadece kovalamaya oynarsanız genji'nin hiç bir şekilde efektifliği kalmıyor. belki bazen kaçıyor ediyor ama hiçbi olayıda kalmıyo kaçması gerektiği zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

genji'ye karşı winston alın rahat edin

dün maçta genji tüm takımı keserken gittim değiştirdim winston aldım. kalabalık grubun içinde durup genji geldiği gibi öldürmeye değil sadece kovalamaya oynarsanız genji'nin hiç bir şekilde efektifliği kalmıyor. belki bazen kaçıyor ediyor ama hiçbi olayıda kalmıyo kaçması gerektiği zaman.

Karsına bi top 500 genjisi gelsin karsına adamı bırak kovalamayı maymunla göremiyorsun bile. Genelde şu şekilde oynuyolar çünkü, arkada bekleyip paso yıldızla ulti doldur, mccree birine mermi degdirdi mi? Hah shift melee kill, gtfo. Rinse, repeat. İşler kızıstı mı? Deflect, gtfo. Yani hem flanker olarak hem takımla takılarak işini çok fazla yapıyor. King of the hill'de daha kimse pointi almamısken genji ultisi doluyor abi, tracer bombası değil ki meret wipe atıyor. Alıyor zarya shieldını seni kesmeden önce dur damage vereyim braz bile diyemiyorsun. Bu sırada maymunun varsa zen topunu outdamagelamaya calısıyor ama nafile sdfgdfgdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...