Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

competetive ne beklentiniz var ki bu oyundan lol. eğlencelik casual oyun işte. turnuvası vs. olacak olmasının tek nedeni blizzardın büyük firma olup gazlaması. gameplay olarak wolfteamden pek farklı değil. biçok hero da zaten balancelanmaya bile uğraşılmaz yeni hero eklerler devamlı işte kaostan kimse ne olduğunu anlamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

yok yanlış anlaşılmasın 40 saat playedim var benim de ama oyun böyle.

yani gamepadle oynayan kitleyi de oyuna dahil etmek için böyle yapmak zorundalar yapacak bişey yok. skor tablosu olmaması, kill yerine kill+assist göstermesi, çoluğa çocuğa kendini başarılı gibi hissettirmeye çalışmasının sonucu hep. kimse bana masal anlatmasın toksik davranışları azaltmak için başkasının skorlarını göremiyosunuz diye. zaten toksik olan toksik olur skor görmesine gerek yok. toksik olmayan da olur gerçi adamın üstüne artıyı götürüp ateş etmekten aciz maymunlar yüzünden.

ayrıca competetive olarak da oynanacak oyun tabii ki ama blizzardın kaktırmasıyla olacak ve kötü olacak. sonuçta büyük ödülü 1 milyon dolar olan kaka fırlatma yarışması yapsan da yarışanı çok olur.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:
dpsler daha çok play of the matchte görünmüyorki? hatta ben mercy ile daha fazla play of the matchta oluyorum dpsle oynadığım zamanlara göre.

kısa sürede 2-3 kill aldığın zaman potg. nasıl görünmüyor? bi diediedie attığında 2 kişi ölüyor zaten.

mercy ile potg alamazsın demiyorum. ama herkesin ölmesini bekleyip 4 kişiyi aynı anda reslersen potg veriyor.
kimse ölmesin diye debelenen mercy'e ekmek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

birini resleyip hemen ardından kill aldığında da giriyosun play of the matche.illa bütün takımın ölmesini beklemene gerek yok play of the matche giricem diye.

ayrıca her oyunda dps tank-healer'a göre fazla tercih ediliyor.daha kolay çünkü efektif olarak kullanması.buna özel değil.
Sosyal ağlarda paylaş

o değil de şu overtime olayı çok gıcık değil mi ya, ota boka overtime. he çok iyi puşladınız son saniye, ondan kıyamadı oyun. king of the hill'de %99 vs %0'ken overtime verip maç verdiriyor resmen. ya da payload'da canını dişine takmışsın, artık son saniye, mercy bile süngüyü çekip araya girmiş, reinhardt desen balyozu bırakmış kafasındaki miğferle vuruyor, tracer ordan NOOOOO diye koşuyor, artık LANN HADİİİİİİ derken OVERTİEM!!!
Sosyal ağlarda paylaş

DPS, tank, support hikaye. Bastion olan her maçta bastion giriyor potg'a.

Daha az önce 6-7 dakikalık maçta kamyon yüküyle hero değişti, adamların payload'ı base'e sokmasına 3-4 metre kala picklediğim Bastion'la team kill alıp overtime'ı erittim hop potg sdıkfj

İnanılmaz saçma bir hero. Hele takımda adam gibi support tank falan varsa aptal saptal işler yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

az önce bir oyun oynadım.

adamlar 4 reinhardt, 1 widowmaker, 1 lucio ile başladı maça.

lucio speed buff + 4 charge ile direk sürdüler bizi payloadı aldılar, ilk checkpointler kolay geçildi falan.

sonra 2 bastion, 1 reinhardt, 1 tracer, 1 mercy, 1 sinestra ile 7dk falan inanılmaz bir savunma yaptık, adamlar 4 kalkan açıp geldi, winstonlarla geldi herşeyi denediler geri vermedik payloadı.

arkadaş 28k ben 20k dps yaptım kazandık sdafa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...