Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkish Lira is coming to Steam!

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Cumartesi D&R da oyunlara bakarken geldi bi çalışan, sohbet vs derken konu steam e geldi. Ya dedim, ne güzel TL ye geçti düştü fiyatlar, sonra "Aral ...(burada az giydirdim elbet) gitti konuştu mu ne yaptıysa fiyatlar ne hale geldi" dedim. Çocuk "ben aral danım zaten" dedi. Hah işte dedim ne yaptınız böyle, valla işte vergi, case basma fln vs diye saydı çocuk da ne yapsın. E dedim steam USD iken de ucuzdu ne değişti? "Eskiden TR satışa dahil olmuodu, şimdi oluo ondan" fln dedi tam anlamadım =)

En son gmg vb yerlerden alacağımızı bildiği konusunda mutabık kaldık. Bu da böyle bir anımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Her şeyi tek kişiden niye bekliyorsunuz? Kalanlarınız da insiyatif alıp aral'ın müdürüne telefonla "bakın gmg, amazon, gog gibi yerler var. Bunları da lütfen pahalılaştırabilir misiniz?" desinler lütfen.

edit:

Bu arada 60 dolarlık Alien Isolation'u 75 liraya, 60 dolarlık Civ: BE'ü 170 liraya satan Aral'ın derdi vergi falan değildir. Kimseyi yemesinler. Gerizekalı sanıyorlar herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

evet birader söylemişti ama sallamamıştım pişmanım :p

olsun 2 ay 2 aydır, kaldı ki devam eder belki :) gelen arkadaşa soracaktım unuttum bak onu

Ben de yeni aldım kartı. Sordum gelen arkadaşa ve talep artarsa steam kampanyasına devam ederiz dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...