Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gif Thread #6

quixef

Öne çıkan mesajlar

Killer said:

@Cuce

kassız inşaat amelesi 100kg badicii dövünce o kaslar ne işe yarıyo diye mi soruluyo o zaman? mr. olympia mr. universe man's beach gibi yarışmalar atletiklik güç kuvvet gibi özellikleri mi değerlendiriyo?

şöyle düzelteyim. sen ve senin gibi düşünen canlılar kasların sadece işlevi olması gerektiğini düşünüyo.

ne kadar ıy iğrenç öhk böhk çekilse de estetik ve şov sporu body building. kimsenin atlayıp koşmasına adam dvmesine gerek yok. he sen öyle değerlendiriyosan kendine sakla

neden kendime saklıyım yahu..

onu gectim inatla bodybuilgindin niche bi durm olduğunu kabule tmeyip asıl normmus gibi konusuyosun ben bunu dile getirdimö
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler bu survival geyikleri ne saçma.

sonuçta öyle bakarsınız kimi durumda agility kimi durumda strength işe yarar.

her şeyi geçtim, en kötü "badi" sporu yapan adamın, hem çiftleşirken, hem hayatta kalırken, tüm gün fastfood yiyip, tüm gün koltukta oturan adamdan daha çok şansı olduğu açık.

/discussion
Sosyal ağlarda paylaş

her spor yapanı spor yapma amacına göre değerlendirmek lazım

adam atlet mi? sprinter mı? 100 metreyi 30 saniyede koşuyosa hayırdır birade çekebilirsin
adam basketçiyse ve üçlük atamıyosa yuh lan diyebilrisin

adam badicidir podyuma çıkıyodur ya da fitness kategorisnde yarışıyodur, definisyonu yoktur simetrisi yoktur o zaman bok at

derdiniz hep kası olan adamlarla mk bi kabul edin de ona göre trtışalım =)

hiçbiriniz atlete kası yok bunun, çok kısa ya da basketçiye bu ne lan beni dövemez bu dediğini sanmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...