Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cities: Skylines

Norak

Öne çıkan mesajlar

musait cenaze aracı varken gidip ölüyü almamaları direkt bug ya.

hayır bi de yola baktım tek yön mek yön olabilir diye de arkadaş itfaiye, otobüsler çatır çatır gidiyor aynı yere ama cenaze arabaları zahmet edip gitmiyorlar bile.

biri bütçeyi arttır dedi arttırdım yine tık yok. çözümü olan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

icerik olarak herseyin acilmasi 80k da bitiyor sanirim, o acidan bi 100-200k arasi yeterli bence pop olarak max, otesi c/p olur haritada her cm ev dolmasi cok gerekli degil sonucta, ondan sonra iste susleme duzenleme, park bahce, modlarla fps view, dlc bekleme falan filan
Sosyal ağlarda paylaş

65k çok fail ya. bir oturuşta ulaşılabilen bir sayı zaten o. max 250k diyorlardı bari ona göre ayarlasalarmış. zaten evler bile 1 gösteriyor 3 house hold var falan. 1:1 büyük yalan.

barajın su taşırması neden oluyor? deneme yanılma dışında taşacağını anlamanın bir yolu var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Taştan surlar olan bir mod indirmiş eleman. İstanbulda Haliç'i falan yapıyordu onla. İki otoban arasından gidiş dönüş tek şerit metrobüs hattı çekenler var. Küçük banliyöler için "daha yıkıntı duran tren istasyonu çekeyim" diyeni var.

Bu oyun ne kadar iyiyse her iyi yapılan mod, her gelen patch, dlc, expansion falan çok daha iyi bir hale getirecek. Uzun zamandır parasının hakkını bu kadar veren oyun görmemiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...