Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

adfasdfafd adamlar kuran okuyor sanki la

To start, a motivational quote:
Errybody wanna be a bodybuilder, but nobody wanna lift this heavy-ass weight.

Bismillah yerine gerzek bi motivational quote koy asdfsdfsdfsdf

protein tikamis damarlari, beyne oksijen gelmiyor.

şuna cevap vererek hata ettim
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

tiLi said:

iyi duruyo. deadliftte amrap tavsiye edilmez ama. form bozmadan amrap demiş, formuna çok hakim ve awareness checkleri geçebilcek biri olması zor beginnerın.
haftada 1 set amrap deadlift ı ıh beğenmedim o kısmını

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=149807833

buna ne dersin?

bu arada bu bb.com forumundaki programlara benzeyen ama daha profesyonel, pahalı bi fiyata satılan programlar var elimde. rp male physique 3 günlük olanı mail adres verirsen atayım. excel dosyası tekrarlarını falan feedbacke göre ayarlıyo
başka programları da var yollayabileceğim powerlifting odaklısı falan
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

6 günde belini 3cm inceltti incitti ve hiç aç kalmadı. doctors hate him

Fixed

Başıma çok fazla kaza bela geldi spor yaparken, bu sefer de tam her şey çiçek gibiyken başıma bir şeyler gelmesinden korkuyorum. Bir yandan da 25kg squat yapmak çok trajik. Gerçi iki ayda kendi vücut ağırlığıma yaklaşırım çok rahat (Max. single rep'im kendi vücut ağırlığım kadar) ama ağır kaldırmayınca gazı kaçıyor insanın.

Neyse artık, yaşlandığımı ve yıllardır uzun vadeli spor yapmayan jelibon vücutlu biri olduğumu kabul edip sakin sakin çalışayım :<
Sosyal ağlarda paylaş

benim de vücut cam gibi sürekli bir yerlerim inciniyor. ciddi sakatlıklarım da var bel fıtığı ve hip impingement. ağırlıksız bile squat, lunge vs yapamıyorum hip'ten dolayı.
geçmiş olsun
iki sakatlık da ağır girmekten kaynaklanmadı bu arada. bel 17 yaşındayken yerden bişi alırken gitti. nasıl eğileceğim hakkında fikrim yoktu. hip impingement da çok oturmaktan kaynaklı duruş bozukluklarının üstüne overuse mu oldu tam bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

abi hepimiz sakaltlanıyoruz ki 5 ay önce sol bacağımda sinir sıkıştı 1 hafta yatalak kaldım yürüyemedim 2 ay bacağımın acısından uyuyamadım adam gibi, sert bacak çalışmaya geçen ay başladım daha
geçen sene de sırtımı sakatlamıştım vucudumun sol tarafı uyuşmuştu bi kaç ay otururken falan sırtım acıyodu hep
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu arada salonda squat rack falan yok, gitmişler hafif eğimli smith machine almışlar. Onda yapıyorum squatları. Öyle aman aman farketmez herhalde normal squatla.

(Eğimli olması iyiymiş bu arada, eskiden çalıştığım düz smith machine'lerde düzgün yapamıyordum, bu tam böyle vücudun hareketini takip ediyor gibi.)
Sosyal ağlarda paylaş

Burda çok tartışmıştık, smithde squat yapanların aforozuna falan karar vermişti sanırım yetkili abiler.

Smith machinelerde dış tarafta çıkıntılar oluyor barı yerleştirebileceğin, en azından bizim salondakinde vardı ben oraya koyup serbest çalışıyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...