Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

moralim çok bozuldu ciddi ciddi bırakmayı düşünüyorum. yağ oranı %19 olmuş %15'e düşeceğine. haftasonu boğazımı tutamadım ama bir haftasonu ile olacak iş değil. Demekki hala yanlış yapıyorum beslenmeyi. Oysaki kahvaltıma yediğime genelde dikkat ediyorum.
buna başladım bugün.

ağlama kısmını geçtikten sonra hala bırakmayı düşünmekle beraber şu beslenme işine bir el atın.<Öğün öğün toplayalım bir yere yazalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

moralim çok bozuldu ciddi ciddi bırakmayı düşünüyorum. yağ oranı %19 olmuş %15'e düşeceğine. haftasonu boğazımı tutamadım ama bir haftasonu ile olacak iş değil. Demekki hala yanlış yapıyorum beslenmeyi. Oysaki kahvaltıma yediğime genelde dikkat ediyorum.
buna başladım bugün.

ağlama kısmını geçtikten sonra hala bırakmayı düşünmekle beraber şu beslenme işine bir el atın.<Öğün öğün toplayalım bir yere yazalım.

Hahahaha ezik dombili sen o yağları eritebileceğini mi sanıyorsun lan tombik. Tabii ki olacak iş değil. Gerçi olacak iş de gerçek erkeklere olur, senin gibi karı kılıklılar da anca ağlar ZZZZAAAAA

Ben olsam gider adanaları double cheeseburgerleri falan gömerdim, zaten o kiloyla 40ında kalp krizinden gidersin pis şişman lel
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

axedice yanlış yerinden ele alıyorsun meseleyi ben zaten şişman değilim. 1.8m - 77.8kg.

senko said:

Beterin beteri var diye düşün
1.8m boy 72kg %21 yağ var

abi sizde net gains sıkıntısı var.
bende 184cm boy - 78kg - 84,5cm karın - %14 yağ oranı var.

cardioyu bırakıp ağır çalışıp kas yapın biraz. yoksa aynı sarmalda takılıp kalıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

o konuda bende sıkıntılıyım ki genetik falanda kötü değil esasen baba eski pehlivan amcalar keza öyle.
şimdi dumble presse giriyorum. 24kg lik dumble ile baya omuzumu koparta koparta yapıyorum 4-5 rep ama dahası çıkmıyor.
Birisi destek olursa 28-30kg girmek istiyorum ama baya canım acıyo.
Aynısı benchpress içinde geçerli. maks 20+20+bar şeklinde. onda da korkuyorum düşürecem diye kafama.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Kaldırabildiğin en ağırını kaldırıom zaten

Genetik gg belki de benim

sen daha çok başındasın işin vücudunun gelişimini gözlemlemen lazım.

Dragonfire said:

o konuda bende sıkıntılıyım ki genetik falanda kötü değil esasen baba eski pehlivan amcalar keza öyle.
şimdi dumble presse giriyorum. 24kg lik dumble ile baya omuzumu koparta koparta yapıyorum 4-5 rep ama dahası çıkmıyor.
Birisi destek olursa 28-30kg girmek istiyorum ama baya canım acıyo.
Aynısı benchpress içinde geçerli. maks 20+20+bar şeklinde. onda da korkuyorum düşürecem diye kafama.

yeterince yüksek senin çalıştığın kilolar, sorun büyük ihtimalle beslenmende. kas yapmak için karbonhidratı fazla kesmemen gerekiyor. basit şekeri normal düzeyde alıp pilavdır, makarnardır, bulgurdur vs. daha fazla tüketmen gerek protein yanında. bulk beslenme konusunda deneyimim pek yok daha ayrıntısını yapanlar söyler artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...