Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark'ın figür, kart, ıvır zıvır dükkanı

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

%10 da kendinden var hacı asdfasd %15 oluyor totalde işte :D

DERSENİZ Kİ EN AZ 6 TANE ALIRIZ, %10 YAPARIZ

çünkü ay sonuna kadar ilk postası şipariş etsem iyi olacak. Yoksa distribütörde kalmama ihtimali olabiliyor lel

BU ARADA GÖZLER YAŞLI

tam ilanı açmamın üstüne resmen listelenmeye başlandı.

http://mikatan.goodsmile.info/en/2014/06/16/satsuki-kiryuuin-kamui-jyunketsu-ver/
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Team Fortress 2

http://ecx.images-amazon.com/images/I/813N555z-8L._SL1500_.jpg

http://ecx.images-amazon.com/images/I/61LhgdOONSL._SL1500_.jpg

http://ecx.images-amazon.com/images/I/51W9rmvTqBL.jpg

Bir terslik olmazsa Cumartesi günü 35'e yakın çeşitte yeni ürün adetli olarak stoklara girecek. Kendi favorilerim olduğu için Team Fortress'ları paylaştım haber vermek adına asdfdas

90'ar TL olacak yanılmıyorsam figür başına, bunun yanında Game of Thrones'tan Freddy'e kadar sağlam bir sinema arşivi oluşacak sitede asdf
Sosyal ağlarda paylaş

stok güncellemeyi bitirdim. Eklemediğim halen 5-6 ürün var ama o kutu daha elime geçmedi. Yarın gidip kendim alacağım sorun olmazsa o zaman geçiririm.

Yeni Ürünler

patiye özel %10 indirim devam ediyor. Tabii site üzerinden almanız şartı ile asdf GG sayfasında yapamam onu zaten ekstradan %10 komisyon veriyorum diye lel
Sosyal ağlarda paylaş

şimdilik cepten halen ama makas daralmaya başladı. Ben esasen 7 aylık bir dönemi cepten düşünmüştüm ve harcamaları ona göre yapmıştım başta ama hem işe 2 ay geç başlamam hem de gümrükte vs. yaptığım ekstra ödemelerden vs. biraz geriye düştü.

İşte yeni ürünleri GG'ye koymadım. TR de pek olmayan ürünler var. Distribütörüm kendine de çekmemiş bazılarını vs. iyi yapmış. Onları koyunca satışlar bayağı artar.

NECA, Dark Horse için Eylül ayında bir teslimat daha olacak. Diablo 3 figürü ve Tyrael'in kılıcının 1/1 replikası vs. gelecek mesela. Iron Maiden ürünleri var. Powerslave'e özel üretilmiş Eddie figürü var işte gerçek kumaş parçalarından vs. ucuz NECA formatında. Lateks maske var sadece 1984 adet üretilmiş vs. vs. Yeni GOT figürleri gelecek işte Cercei, Jaime, Arya, Robb Stark vs...

Adamlar şimdi Square Enix ile anlaşma imzalamışlar. Fiyatlar daha çıkmamıştı en son telle konuştuğumda ama çıktığında işte katalog atacaklar bana. Belki Kai'lerin fiyatında bu yüzden bir düşüş yaşanabilir. Hem benim getiremeyeceğim seçeneklere vs. de ulaşım olur vs...

Bu arada Aral'dan geri dönüş geldi. Kurumsal olarak anlaşma için başvurdum eğer onaylarlarsa kendi stoklarındaki her ürün için bayi fiyatı çekecekler ve istediğimi alabiliyorum. Hani ben sadece CE çekmeyi düşünüyorum ama belirli dönemler için kutulu PC, PS3 oyunları vs. de kişiye özel çekebilirim bu sayede. Aklınızda bulunsun :)

İndirim oranları daha gelmedi gerçi, kâr marjı düşükse bilmiyorum yani bakacağım. Naruto'nun CE'sini getireceklermiş bir de ama Witcher daha belli değil dediler.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

çizgi roman için hem arkabahçe hem marmara çizgi hem de rob'a ayrı ayrı mailler attım. Hiçbiri geri bile dönmedi. Ben de uğraşamam dedim.

Kendim Avrupa da distribütör arıyorum.

tam olarak ne mail'i attın, merak ettim.

arkabahçe beşiktaşdaki dükkanında figür satıyor. Ben sormuştum siz mi getiriyorsunuz diye yok başkasından alıyoruz demişti.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

DarKRideR said:

çizgi roman için hem arkabahçe hem marmara çizgi hem de rob'a ayrı ayrı mailler attım. Hiçbiri geri bile dönmedi. Ben de uğraşamam dedim.

Kendim Avrupa da distribütör arıyorum.

tam olarak ne mail'i attın, merak ettim.

arkabahçe beşiktaşdaki dükkanında figür satıyor. Ben sormuştum siz mi getiriyorsunuz diye yok başkasından alıyoruz demişti.

ya dedim işte ben böyle böyle bir açtım, şöyle şöyle planlarım var. Planlarım arasında koleksiyoner versiyon çizgi romanları da satmak var. Bayi planınız var mıdır ya da işte satış için sizden temin edebilir miyim vs. vs.

Mail attım, geri geldi. Siteleri tadilattaydı bayağı işte o dönemde ben de facebook'tan 2 kere yazdım. Dönmediler, iyi dedim ben de çalışmak istemiyorlar.

Gon'a attım, Rob'a direkt attım oradan cevap gelmeyince vs. derken dedim daha uğraşamam...

Aral'a attım, 15 dakika içinde cevapladılar işte telle de konuştum direkt bayilik veriyorlar...

Arkabahçe bu arada çinden getirtiyor figürlerinin bir kısmını, lisanslı değil yanılmıyorsam o anime figürleri. yani ben en son gittiğimde öyle görmüştüm one piece figürlerini vs... ve pahalıya satıyrolar evet
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Merhaba,

Acaba elinizde "Yay vasitasiyle ok yerine kilicli kalem atan kurt" figuru var midir?

Tesekkurler

rıdvan'dan onun kürt versiyonunu aldım. yarı fiyatına veririm sen tanıdıksın.

Jaegerjaquez said:

tyrionun fiyat niye öyle ya :D mountain falan olsa demekki bi araba parası edicek sdfsd

firmanın satış fiyatı o valla asdfsda Mountain falan çıkartmıyor da Hound büstü gelecek 2 ay sonra ben de alacağım. ABD fiyatı 150 dolar, burada da White Walker büstü gibi direkt 300TL falan olur sanıyorum.

http://www.darkhorse.com/Products/23-037/Game-of-Thrones-The-Hound-Limited-Edition-Bust

şundan işte, sınırlı üretim bu da tabii ki

Magnum said:

Red Soldier alabilirim hep blue getirtme. (Tf2)

red soldier neca stoklarında kalmadığı için distribütörümde getiremedi. Blu'ların yanına hepsinin red'ini de istiyordum stoklarda ama işte NECA kaynaklı temin sorunu oldu.

Benim asıl beklediğim Red Spy'dı ama NECA ürettiğinin tamamını ABD de tüketmiş. Eylül de yine stoklardan sadece Red Engineer gelecek, elde kalan tek TF2 figürü oymuş.

Bu TF2 figürlerinden bu arada oyunda kullanmalık item kodu çıkıyor. Onu da bilin yani lel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...